Call of Duty Advanced Warfare Pobierz

Ku zachwytowi milionów fanów na całym świecie jedna z najpopularniejszych serii gier komputerowych ostatnich lat doczekała się kolejnej odsłony. Call of Duty Advanced Warfare (FPP – ang. first-person perspective) to przy tym pierwsza część, za produkcję której odpowiedzialne jest studio Sledgehammer Games założone w 2009 przez byłych pracowników Visceral Games. Tym razem gracz może przenieść się na dość futurystyczne pole walki, w którym pojawia się możliwość skorzystania z rozmaitych gadżetów.

Trochę o grze i rozgrywce

Pełną wersję gry akcji Call of Duty Advanced Warfare Pobierzesz już za darmo. Na uwagę zasługują zwłaszcza egzoszkielety typowe dla żołnierzy, dzięki którym ci ostatni nie tylko stają się wyraźnie silniejsi, ale również są w stanie oddawać dłuższe skoki i używać bardziej zaawansowanego kamuflażu. Warte odnotowania jest i to, że na polu walki mogą pojawić się niewielkie drony, unoszące się w powietrzu pojazdy, a nawet osłony, które można rozstawić w czasie wymiany ognia. Data premiery gry science fiction została zaplanowana na 4 listopada 2014. Wydawcą recenzowanej gry jest Activision Blizzard odpowiedzialny również za kolejną część tej serii strzelanek Call of Duty: Black Ops III. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Call of Duty Advanced Warfare Pobierz „Trailer”

Fabuła gry i tryb wieloosobowy

Gra multiplayer w Call of Duty Advanced Warfare świecie science fiction przenosi nas do roku 2052. Ludzkość nadal nie radzi sobie z konsekwencjami globalnego ataku terrorystycznego, który dotknął tak wojsko, jak i infrastrukturę i choć powoli odbija się od dna, tempo pozytywnych zmian wcale nie jest satysfakcjonujące. Na szczęście korporacja militarna ATLAS stawia sobie za cel ich przyspieszenie, gracz zaś staje się jednym z jej żołnierzy. W walce może korzystać z urządzeń zdecydowanie przynależących do świata przyszłości, a jego zadaniem jest przywrócenie porządku. Wspiera go w tym jego oddział, zadanie nie należy jednak do najłatwiejszych, świat pogrążony jest bowiem w chaosie, a do tego wcale nie każdemu zależy na tym, aby taki stan rzeczy w najbliższym czasie uległ zmianie. Pobierz teraz Call of Duty Advanced Warfare Download i przenieś się do roku 2052 by zwyciężyć nad szerzącym się złem. Warty odnotowania jest fakt, że gra otrzymała wiele wyróżnień miedzy innymi Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsze wykorzystanie dźwięku.

Rozgrywka w grze Call of Duty

Sama rozgrywka koncentruje się przede wszystkim na wykorzystywaniu oryginalnych funkcji wspominanego już nowoczesnego uzbrojenia, coś dla siebie znajdą tu jednak również osoby, które w poprzednich odsłonach serii narzekały na to, że w czasie wykonywania kolejnych misji nie pozostawia się im zbyt wiele swobody. Tym razem gracz morze stosować różne strategie nieustannie ulepszając dostępny asortyment. W czasie walki karabiny i pistolety zazwyczaj wykorzystują klasyczną amunicję, niekiedy jednak gracz może liczyć na wsparcie w postaci broni energetycznej oraz szeregu innych oryginalnych gadżetów.

Gracze musieli czekać aż trzy lata na powstanie Call of Duty Advanced Warfare PS4, XONE, PC, nie można jednak nie zgodzić się z tym, że kolejnej odsłonie popularnej serii wyszło to jedynie na dobre. Mamy do czynienia z rozgrywką, która potrafi wciągnąć gracza bez reszty, nie bez znaczenia wydaje się jednak również znakomita oprawa graficzna w istotny sposób przewyższająca to, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie części. Warto wspomnieć choćby o oryginalnej technice skanowania twarzy i o wiele większej naturalności kolejnych postaci pojawiających się w grze FPS. Cena na steam: 59,99 USD. Gra jest dostępna w języku: m.in polski, angielski.

Call of Duty Advanced Warfare Download Free 2014

Call of Duty Advanced Warfare Pobierz

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ I5-2500K 3.3 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 55 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 7, Windows 8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona gry: https://www.callofduty.com/advancedwarfare. Activision Publishing Inc.

 • Free Download Call of Duty Advanced Warfare spolszczenie
 • Pebx Call of Duty Advanced Warfare edition Pobierz za darmo
 • Chomikuj Call of Duty Advanced Warfare Download
 • Poradnik of the Call of Duty Advanced Warfare Free Download
 • Exsite Call of Duty modern warfare 3 PC Pełna Wersja
 • Torrent CoD Advanced Warfare PC Download 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.