Call of Duty: Modern Warfare 2019 Pobierz

„Świat zostanie czysty, a my się ubrudzimy. To nasza misja”. Tymi słowami kapitan Price wprowadza w klimat najnowszej części Call of Duty Modern Warfare 2019. Pobierz grę za darmo i sprawdź, jak rozwinęła się seria od 2007 r., kiedy to uzyskaliśmy pierwszą odsłonę Modern Warfare.

Producent: Infinity Ward / Beenox Inc.
Wydawca: Activision Blizzard
Data premiery: 25 październik 2019
Język: polski, angielski
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 11119

Call of Duty: Modern Warfare 2019 Download pełna wersja

Call of Duty: Modern Warfare pobierz

Niezmieniony producent – sprawdzona jakość

Producentem gry jest cenione studio Infinity Ward, a wydawcą Activision Blizzard. Tytuł został wydany na konsole PS4 (playstation 4) oraz Xbox One, a także na PC.

Osoby, które grały już w dzieła tego producenta, wiedzą, jakiej jakości można się podziewać. Infinity Ward nie zawodzi. Choć zdarzały się firmie tytuły, które spotkały się z mniejszym uznaniem jak np. pierwsza część Black Ops, to nawet one prezentowały równy, wysoki poziom. Każdy fan tej serii będzie chciał porównać tę część do poprzedniej odsłony Call of Duty Black Ops 4, daj znać jak wrażenia.

Jak można grać w nowe MW?

Gra wyposażona jest w dwa tryby rozgrywki. Jest to rozbudowana kampania singleplayer zapewniająca ok. sześć/siedem godzin zabawy, a także multiplayer przeznaczony dla miłośników prowadzenia drużynowych potyczek przez sieć.

Tradycyjny FPS

Modern Warfare 2019 nie zmieniło swojej konwencji. Wciąż jest to typowy FPS, czyli strzelanka z widokiem w trybie pierwszoosobowym. Czego można się spodziewać po tej części? Miłośnicy serii chyba doskonale wiedzą.

Bo Call of Duty nie zaskoczyło mnie niczym nowym. To wciąż świetny shooter, który bazuje na sprawdzonych do tej pory rozwiązaniach. Można zatem oczekiwać niezliczonych ilości broni palnej, korzystania z dronów, nawigowania bronią automatycznego naprowadzania.

Dynamiczne pościgi i strzelaniny na olbrzymim polu walki przeplatają się tu z misjami, w których zadaniem jest skradanie się, powolne czyszczenie kryjówek wroga czy przeszukiwanie lokacji.

To, co nieco odróżnia tę część gry Call of Duty, to jej różnorodność. Nie ma w niej tyle strzelania, co zawsze. Akcja została wzbogacona właśnie o różne działania z ukrycia czy wypełnianie misji taktycznych.

Powrót kapitana Price’a

Gra CoD Modern Warfare nawiązuje do pierwszej części cyklu. To, co graczom chyba najbardziej przypadnie do gustu, to obecność nieustraszonego kapitana Price’a.

Ci, którzy grali we wcześniejsze odsłony, podobnie jak ja z pewnością docenią ten fakt. Brakowało mi przygód z moim ulubionym bohaterem stworzonym przez Infinity Ward.

Fabuła

Fabuła rozgrywa się we współczesnym świecie w roku 2019, ale jak to często w przypadku Call of Duty bywa, wiele misji stanowi retrospekcję, w której gracz poznaje historie, jakie wydarzyły się dawno temu.

Obszarem, w którym dzieje się główny konflikt, jest fikcyjny Urzykistan, w którym łatwo można dopatrzeć się dzisiejszej Syrii. Państwo targane jest wojnami domowymi, w których udział biorą również Rosjanie.

W międzyczasie rosyjscy terroryści kradną gaz bojowy, a my wraz z kapitanem Price’em ruszamy na ratunek świata.

W grze Call of Duty: Modern Warfare pełna wersja  wcielamy się w amerykańskiego komandosa, brytyjskiego policjanta i członka ruchu urzykiskiego ruchu oporu.

Jak zawsze – było warto

Zawsze, kiedy premierę ma mieć nowy tytuł studia Infinity Ward, z niecierpliwością czekam na ten dzień, a później pełen podekscytowania siadam do gry. I nigdy nie żałuję.

Tym razem było podobnie. Call of Duty Modern Warfare 2019 wykonana jest dobrze, grafika jest piękna, a dynamika postaci zachwycająca.

Call of Duty: Modern Warfare Download 2019

Call of Duty: Modern Warfare pelna wersja

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon HD 7950
  • Wolna przestrzeń na dysku: 175 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 7(SP1)/10 64-bit

Rekomendowane:

  • Procesor: Intel Core i5-2500K 3.3 GHz / AMD Ryzen 5 1600X 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 12 GB RAM
  • Karta graficzna: 4 GB GeForce GTX 970 / Radeon R9 390
  • Wolna przestrzeń na dysku: 175 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

Call of Duty: Modern Warfare download, gry call of duty Modern Warfare, pobierz call of duty innymi graczami, pierwszej osoby gry, modern warfare gier do pobrania, crack tryb grze należy pobrać, podczas pobierania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *