The Settlers 7 Download

Namawianie do pobrania gry The Settlers 7: Paths to a Kingdom jest zajęciem dość niewdzięcznym, nie trzeba być bowiem wielkim fanem serii, aby wiedzieć, że miała ona zarówno wzloty, jak i spektakularne upadki. Wśród osób, które niegdyś zachwycały się „osadnikami” nie brakuje takich, które zarzekają się, że nie sięgną po ich kolejną odsłonę nawet, jeśli miałaby to być jedyna gra dostępna w sprzedaży. A jednak The Settlers 7 Download gra w świecie średniowiecznym to okazja, aby dać serii jeszcze jedną szansę. Dlaczego? Powodów może być co najmniej kilka. Data premiery gry twórcy Bruce Shelley odbyła się dnia 23 marca 2010. Producentem recenzowanej gry dostępnej tylko na Microsoft Windows PC jest Blue Byte GmbH a jej wydawcą słynne Ubisoft.

The Settlers 7 Download

The Settlers 7 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Osoby, które chcą pobrać grę powinny wiedzieć, że The Settlers 7: Droga do Królestwa jest grą strategiczną czasu rzeczywistego (RTS), w której uwaga gracza koncentruje się na kwestiach ekonomicznych. Jeśli jednak wydaje się Wam, że gra jest przez to wyjątkowo nudna, The Settlers 7 Download szybko sprawi, że zmienicie zdanie. Zadanie teoretycznie nie jest skomplikowane. Pod naszą kontrolą znajdują się osadnicy, którzy czekają, aż wydamy im rozkazy, a my musimy zrobić wszystko, aby nie tylko skolonizować ziemie, na których się znajdujemy, ale również, aby przemienić je w królestwo, do którego chce się emigrować. Brzmi znajomo? Nie powinno to być dla nikogo zaskoczeniem, twórcy wyciągnęli bowiem wnioski z żenujących wpadek poprzednich edycji i zdecydowali się na powrót do tego, co można uznać za korzenie serii. Oczywiście, nie oznacza to wcale, że siódma odsłona cyklu wzruszy jedynie te osoby, które wieczorami chętnie wracają do pierwszej i drugiej części gry. Twórcy wprowadzili w niej kilka modyfikacji, które sprawią, że do osadników mogą przywiązać się nawet osoby, które wcześniej nie miały z nimi kontaktu. Tu warto wspomnieć między innymi o swobodzie, jaką zyskujemy wówczas, gdy w grę wchodzi ścieżka rozwoju naszego imperium. Tylko od nas zależy zatem to, czy zależeć nam będzie na rozwoju strony militarnej, handlowej, czy też na inwestowaniu w nowe technologie. Nie możemy zapominać jednak o tym, że do celu możemy dojść tylko w jeden sposób – dzięki zdrowej gospodarki.

Miłośnicy starć zbrojnych mogą poczuć się rozczarowani, w grze walka jest bowiem automatyczna, a ręczne sterowanie przebiegiem bitew nie jest możliwe. Jeśli więc chcemy wygrać, w bitwie nie mamy innego wyjścia, jak tylko zadbać o to, aby wystawione przez nas jednostki okazały się silniejsze od tych, które jest w stanie przeciwstawić nam przeciwnik. Oczywiście, samo ich pozyskanie może się odbywać na co najmniej kilka sposobów, możemy więc nie stawiać jedynie na fizyczną siłę, ale również na zaawansowane technologie, które pomogą nam wyeliminować ewentualne dysproporcje. Wygrana jest uzależniona od tego, czy uda nam się zdobyć odpowiednią liczbę punktów, a potem również od tego, czy przez określony czas będziemy je w stanie utrzymać. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Vision ten sam co w Stronghold Crusader 2.

https://www.youtube.com/watch?v=hHky-xVJQts

O ile jednak nie mamy wpływu na walkę, o tyle same mechanizmy rozgrywki ekonomicznej są dość skomplikowane i przynajmniej raz na jakiś czas zostaniemy zmuszeni do tego, aby poważnie zastanowić się nad konsekwencjami planowanych przez nas działań. Na szczęście, gra strategiczna nie utrudnia nam tego w sposób sztuczny, mamy więc do czynienia z przyjaznym interfejsem i czytelnym systemem budowli. Sama gra okazuje się zresztą naszym największym sojusznikiem podpowiadając, jakie działania mogą być podjęte. Co więcej, jeśli pobierzemy grę, wcale nie musimy sami przystępować do rozgrywki, tryb wieloosobowy został bowiem przygotowany z dużą starannością.

The Settlers 7 Paths to a Kingdom Download to propozycja skierowana przede wszystkim do miłośników rozgrywki opartej o twarde prawa wolnego rynku. Warto pobrać grę jednak już choćby po to, aby przekonać się, czy dobrze czujemy się na tym polu. Kto wie, może odnajdziemy w sobie zadatki na niezłego stratega? Cena na uPlay zaczyna się od 35,99 zł.

The Settlers 7 Droga do Królestwa Pobierz

The Settlers 7 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6400 2.13GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 9600 GSO.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System: Windows XP/Vista/7.
 • Direct X: DX 9.
 • Free Download The Settlers 7 Paths to a Kingdom Torrent
 • Pobierz The Settlers 7 Droga do Królestwa Chomikuj
 • The Settlers 7 Pobierz za darmo
 • Crack The Settlers 7 Free Download
 • Exsite The Settlers 7 kody Download Free
 • Pebx cena The Settlers 7 Pełna Wersja

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *