Tyranny Download

Gra pod hasłem Tyranny PC download to gra RPG wyprodukowana z myślą o komputerach osobistych, przenosi nas do świata fantasy, w którym triumf odniosły siły zła. W kampanii gracz wejdzie w skórę oficera armii mrocznego lorda, chcącego wprowadzić ład po wojnie zakończonej victorią. W trakcie zdarzeń gracz dowodzi drużyną postaci, a walka toczy się w czasie rzeczywistym z aktywną pauzą. Data premiery odbyła się dnia 10 listopada 2016 i została wydana na platformy Microsoft Windows PC, OS X i Linux. Wydawca: Paradox Interactive.

Tyranny Download pełna wersja

Pobierz Tyranny cracked-3dm

Pobierz za Darmo!

Tyranny to klasyczne RPG wydane na komputery osobiste z systemem Windows gra role-playing która miała premierę 10 listopada 2016 roku, została opracowana przez szeroko znane się w tym gatunku studio Obsidian Entertainment, zespół ten ma na koncie produkcje takie jak Pillars of Eternity, druga część Neverwinter Nights czy Fallout: New Vegas.

Akcja gry toczy się w ponurej, autorskiej krainie fantasy, na długo po tym, jak mroczna istota zwana Kyros zwyciężyła siły śmiertelników, zgładziła bohaterów i wzięła w swoje ręce kontrolę nad całym światem, wprowadzając wszędzie tyranię o której mówi tytuł. Głównym bohaterem jest osoba, która skorzystała na rozwoju tychże wydarzeń. Wcielisz się w oficera w armii Kyrosa, który jest dla ludzi sędzią i katem, pilnującym realizacji woli despoty. Nie znaczy to wcale, że zmuszeni jesteśmy do wejść w psychopatę który lubi mordy na niewinnych osobach. Taka opcja jest możliwa, ale równie dobrą receptą na to, by lud był wobec Kyrosa lojalny, jest wprowadzenie bezwzględnych, ale sprawiedliwych rządów. Ponadto wysoka pozycja postaci na drabinie społecznej sprawia, że nawet najmniejsze podejmowane decyzje w znaczący sposób wpłyną na światowe realia, kształtując przyszłość całego globu i jego mieszkańców.

Tyranny zdjęcia


Ukończenie Tyranny download zajmuje stosunkowo mniej czasu niż w poprzednich tytułach marki Obsidian, jednak tym razem postawiono nacisk na wielokrotne przejście gry. W czasie rozgrywki podejmujemy znacznie więcej wyborów olbrzymiej wagi, które zmieniają przebieg wydarzeń. Możemy na przykład sprzymierzyć się z jednym z kilku stronnictw, aby wykorzystać je do spełnienia własnych zachcianek.

W wydanym na platformę Windows’a komputerowa gra fabularna Tyranny download zabawę zaczynamy od stworzenia postaci. Decydujemy nie tylko cechach które posiada, ale również o przebiegu wojny, w której siły dobra zostały zniszczone. Wybory te w istotny sposób zmieniają krainę w trakcie kampanii, na przykład na powojenne zniszczenia czy też stosunek sił pomiędzy organizacjami spotykanymi w trakcie rozgrywki. W grze główną rolę odgrywa poznawanie świata, wypełnianie zadań i zacięta walka. Przygotowano około osiemdziesiąt lokacji, spora część z nich przypomina postapokaliptyczne krajobrazy, a ich wygląd zmienia się wraz z poczynaniami bohatera. Bitwy rozgrywają się w czasie rzeczywistym z opcją aktywnej pauzy. W trakcie przygód do bohatera dojdzie do niego łącznie sześciu towarzyszy, z którymi relację odbiją się nie tylko na krainie fantasy, ale i również na wyniku potyczek za sprawą ich umiejętności. Jak na RPG przystało, Tyranny download oferuje też system rozwoju postaci. Przypomina on ten znany z serii The Elder Scrolls, umiejętności ulepszamy poprzez ich wykorzystywanie. Natomiast zdobyte punkty doświadczenia wykorzystujemy do awansowania na kolejne poziomy, co przyczynia się do ulepszenia podstawowych statystyk bohatera. Trailer gry pokazuje, że grafika i ścieżka dźwiękowa są na dobrym poziomie wszystko to zasługa silnika Unity.

Tyranny trailer

Minimalne wymagania sprzętowe to procesor klasy Intel Core 2 Quad Q9505 2.80 GHz lub AMD Athlon II X4 840 3.10 GHz, 6 GB pamięci RAM, karta graficzna 1 GB klasy GeForce 450 GTX/ Radeon HD 5770 lub lepsza, 15 GB wolnego miejsca na dysku, system Windows 7 64-bitowy lub nowszy. Jak widać nie są one wygórowane, więc pobierz Tyranny i zainstaluj na PC już dziś i zaprowadź porządek w fantastycznej krainie. Cena na steam: 29,99 USD.

Tyranny Pobierz CODEX

Tyranny Download

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *