Ancient Cities Download

Wszystkie nasze gierki są po polsku w tej recenzowanej również nie robimy wyjątków. Pełna wersja Ancient Cities steam to gra RTS, który oprócz rozwiązań znanych z klasycznych strategii oferuje także elementy typowe dla gier RPG, survivali oraz symulatorów budowy miasta. Produkcja opracowana przez studio Uncasual Games przygotowana została w oparciu o autorski silnik, ale początkowo powstawała na platformie Unity. Platformy: Microsoft Windows PC.

Ancient Cities Pełna Wersja PC

Ancient Cities Pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Akcja przedstawiona w grze Ancient Cities PC rozpoczyna się w okresie zwanym młodszą epoką kamienia, czyli neolicie. Porzucając koczownictwo, ludzkość zaczęła doceniać zalety płynące z osiadłego trybu życia. Dzięki uprawie roślin i hodowli zwierząt, znacznie ułatwiony stał się dostęp do pożywienia. Zadaniem gracza jest spełnianie obowiązków przywódcy plemienia. Do podstawowych zadań należy zapewnienie wszystkim podwładnym bezpieczeństwa oraz jedzenia, a także wpłynięcie na ich rozwój. Aby społeczność zdołała przetrwać, wódz musi podejmować trafne decyzje. Aby zadbać o własny prastary lud, pobierz grę Ancient Cities PC Download i stań się prawdziwym przywódcą plemienia.

Rozgrywka

Podczas zabawy gracz zmuszony jest do wznoszenia rozmaitych budynków oraz struktur obronnych, do czego wykorzystywane mogą być surowce. Dzięki nim zapewnić można bezpieczeństwo pracownikom, a także zorganizować niezbędne narzędzia. Zadaniem wodza jest również zorganizowanie miejsc kultu wymarłych przodków oraz okiełznanie lokalnych bóstw, na przykład z pomocą wznoszonych monumentów. Jeżeli bóstwa nie zostaną udobruchane, mogą doprowadzić do pogorszenia klimatu. Wówczas produkcja zaczyna przypominać prawdziwy survival. Aby obłaskawić nadprzyrodzone moce, pobierz za darmo Ancient Cities Download i wykaż się umiejętnościami rozsądnego przywódcy plemienia. Dostęp do zasobów ograniczyć także dynamiczny ekosystem, zgodny z rzeczywistymi warunkami panującymi w neolicie. Gracz musi się zmierzyć nie tylko ze zmianami klimatu, ale również licznymi katastrofami naturalnymi. Do obowiązków gracza należy także bezpośrednia opieka nad społecznością. Jej przedstawiciele dysponują własnymi talentami, umiejętnościami oraz statystykami, a wódz musi przydzielać im odpowiednio dopasowane zajęcia. System ten upodobania nieco tytuł do gier RPG. Zbuduj swoje miasto w grze Tropico 6.

Mechanika

Podczas rozgrywki gracze muszą zmierzyć się także z elementami typowymi dla symulatorów zarządzania miastem oraz strategiami rozgrywanymi w czasie rzeczywistym. Z czasem wódz natrafia na inne plemiona, które mogą mieć do niego zróżnicowany stosunek. Niektóre ze społeczności oferują graczowi handel, podczas gdy inne są bardziej skłonne do kradzieży dóbr. Jeżeli chcesz wykazać się zdolnością współpracy z innymi osadami, ściągnij Ancient Cities PC Download i zyskaj przychylność swoich sąsiadów. Podczas zabawy gracz często będzie musiał korzystać z rozbudowanego drzewka technologii. Pozwala ono na wyrabianie narzędzi oraz udoskonalanie metod uprawy, dzięki którym można ułatwić życie przedstawicielom neolitycznej społeczności. Na sposób zarządzania poszczególnymi podwładnymi w ostateczności wpływa także rozwój technologiczny.

Ancient Cities Download grę PC

Ancient Cities gra PC

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Pobierz Ancient Cities Crack Chomikuj
  • Free Download Ancient Cities Torrent Pebx
  • Exsite Ancient Cities Pobierz za darmo
  • SKIDROW Ancient Cities Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.