Civilization V Pobierz

Osoby, które oczekują, że piąta odsłona popularnej serii Civilization je zaskoczy, nie powinny być rozczarowane, ze zmianami mamy bowiem do czynienia zarówno wówczas, gdy przedmiotem naszej analizy jest oprawa audiowizualna, jak i wtedy, gdy przyglądamy się zawartości merytorycznej kolejnej serii gry turowej. Jest to widoczne już choćby w samym interfejsie, jest on bowiem nie tylko minimalistyczny, ale i rzeczywiście przyjazny użytkownikowi. Jeśli lubisz gry strategiczne z pewnością ten tytuł będzie dla Ciebie Sid Meier’s Civilization V Pobierz za darmo. Wymagania sprzętowe nie są wymagające (podane na końcu wpisu).

Informacje na temat gry

Oczywiście, nie wszystkie opcje i funkcje natychmiast dostępne są na ekranie, już jedno kliknięcie myszką jest jednak wystarczające, aby dostać się nawet do tych, które zostały ukryte. Zmianie uległy także powiadomienia, dla których charakterystyczna jest obecnie postać ikon, nie ma więc potrzeby zmagania się z długą listą wiadomości tekstowych. Co cieszy, zmiany te nie przyczyniły się, na szczęście, do spłycenia mechanizmów samej rozgrywki. Data premiery gry której twórcą jest Jon Shafer odbyła się dnia 21 września 2010. Producentem turowych gier strategicznych sandbox jest Firaxis Games, natomiast wydawcą Take 2 Interactive.

Sid Meier’s Civilization V Download „Trailer” Polska Wersja Językowa

Ogromny świat gry

Prawdziwym przełomem jest wprowadzenie siarki heksagonalnej na mapie świata, z czym mamy do czynienia po raz pierwszy w historii serii. Zwiększa to możliwości taktyczne gracza, a jednocześnie sprawia, że sama eksploracja terytorium staje się znacznie bardziej intuicyjna. Zmiany dotyczą również samego systemu walki, teraz bowiem na konkretnym polu może przebywać tylko jeden oddział danego rodzaju. Zmiana ta wydaje się zresztą wyjątkowo dobrym posunięciem, nie można bowiem nie zgodzić się z tym, że współgra ze wzmocnieniem znaczenia, jakie ma teren, na którym toczone są bitwy. Rzeki, góry lub wzgórza dają też pewne modyfikatory odnoszące się zarówno do ataku, jak do obrony.

Nie bez znaczenia jest i to, że wroga można teraz ostrzelać także zza linii frontu. Teraz już możesz pobrać Sid Meier’s Civilization V Download na swój komputer zagrać właśnie teraz. Recenzowana gra ma na koncie kilka sukcesów jeden z nich to Nagroda Brytyjskiej Akademii Gier Wideo: Najlepsza gra strategiczna w 2011 roku. Fani gier na konsole będą zawiedzeni, ponieważ producent zaplanował wydanie tylko na Microsoft Windows PC. Kolejną częścią tej serii gry jest następna część Civilization Beyond Earth.

Bitwy w grze Sid Meier’s Civilization 5

Oczywiście, nie każdy wychodzi z założenia, że każdy konflikt powinna rozwiązywać przygotowana z dużą starannością bitwa. Jeśli więc graczowi bliższe są mediacje, nie będzie miał powodów do narzekania. Piąta część serii to również istotna rozbudowa relacji dyplomatycznych zachodzących pomiędzy rywalizującymi ze sobą mocarstwami. W grze obecne są także wolne miasta, a więc frakcje neutralne, które składają się z jednej tylko metropolii. Oczywiście, nie stanowią one konkurencji dla gracza, można jednak porównać je do tak zwanych postaci niezależnych.

Jedną z ciekawszych zmian wydaje się również wbudowanie do gry wewnętrznej przeglądarki, co sprawia, że możliwe jest branie udziału w wydarzeniach skupiających społeczność fanów serii. Wyszukiwarka przyda się również, gdy zechcemy zainstalować te modyfikacje, które pochodzą z wnętrza samej gry multiplayer.

Sprawdź tą świetną strategię Sid Meier’s Civilization V Pobierz i wybierz swą cywilizację prowadząc ją przez kolejne epoko. Osoby, które lubią dreszczyk emocji z pewnością chętnie skorzystają też z możliwości zabawy wieloosobowej z wykorzystaniem sieci. Warty podkreślenia jest też nowy silnik graficzny, któremu zawdzięczamy większą szczegółowość map oraz zdecydowanie większą ich naturalność w porównaniu z tym, do czego przyzwyczaiły nas poprzednie odsłony serii.

Dużym plusem jest też troska o wierność zróżnicowania geograficznego, uważny obserwator dostrzeże więc, że lasy znajdujące się na każdym kontynencie wyglądają nieco inaczej. Dzięki nowemu silnikowi można też cieszyć się trójwymiarowym ekranem dyplomacji oraz animowanym tłem innym w przypadku każdego z władców. Graczy pozytywnie może zaskoczyć też to, że każdy z wodzów będzie z nimi rozmawiał w swoim ojczystym języku. Cena na steam: 79,99 PLN Firaxis Games. Ocena gry: 9,0.

Sid Meier’s Civilization V Pobierz – Wydanie Kompletne

Wszystkie dodatki DLC

Sid Meier's Civilization V Download

 

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel Core 2 Duo/Quad Q6400 2.13GHz lub 2 Duo 1.8, AMD Athlon x2 64 2.0Ghz
 • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
 • Karta graficzna: 512 MB NVIDIA® GeForce® 9800 GTX+.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows Vista, Windows 7 (32-bit), Windows 8, Windows 10, Linux, Mac.
 • Direct X: DX 11.
[/su_column]
 • Exsite Sid Meier’s Civilization V complete edition
 • Free Download Sid Meier’s Civilization V Chomikuj
 • Torrent Civilization V Pełna wersja polska PC games
 • Sid Meier’s Civilization V spolszczenie 2020 steam
 • Pebx Sid Meier’s Civilization V complete poradnik

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *