Beyond Good & Evil 2 Download

Na uPlay znajdziemy popularną grę darmową na PC Windows. Beyond Good & Evil 2 PC to kolejna odsłona popularnej serii gier przygodowych o tej samej nazwie. Za jej stworzenie odpowiedzialne jest studio Ubisoft (producent oraz wydawca). Co ciekawe, w porównaniu do poprzedniej odsłony serii, wprowadzono tu szereg ciekawych zmian. Nic więc dziwnego, że niektórzy pasjonaci tej niezwykłej produkcji, nazwali ją “Grand Theft Auto w kosmosie”. Gra dostępna na platformach Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz XBOX One.

Beyond Good and Evil 2 PC Download gra do pobrania

Beyond Good and Evil 2 steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Beyond Good & Evil 2 jest prequelem poprzedniej odsłony gry, którą wydano w 2003 roku. Niektóre z postaci, które pojawiają się w tej grze, są np. przodkami innych osób, znanych z wcześniejszej odsłony cyklu. Niemniej i tak fabuła gry toczy się w dalekiej przyszłości, bo aż w XXII wieku. Jeśli i Ty chcesz poznać korzenie jednej z najpopularniejszych historii RPG, koniecznie pobierz na swój komputer Beyond Good and Evil 2 Download i dołącz do dzielnej rasy ludzi, walczącej o swoją przestrzeń w kosmosie.

Fabuła gry ma swoje źródło w dążeniu niektórych, ziemskich mocarstw, do kolonizacji kosmosu. Okazało się, że kraje takie jak Chiny i Indie, rozpoczęły produkcję hybryd ludzi i zwierząt. To dzięki nim praca w trudnych i często niebezpiecznych warunkach kosmosu była w ogóle możliwa. W ten sposób powstały podwaliny dla zupełnie nowych, kosmicznych metropolii. Co ciekawe, każda z nich zaczęła zdradzać swoje cechy charakterystyczne, wynikające z odmienności kulturowej jej założycieli. Jednym z dopiero co odkrytych przez Ziemian układów, był System 3, który ze względu na dużą ilość surowców, stał się bardzo ważnym ogniwem gospodarczym cywilizacji ziemskiej. Niestety, z biegiem czasu miejsce to stało się schronieniem dla osób, które pragnęły jedynie stałego wzbogacania się drogą rozbojów i piractwa.

I w tym właśnie momencie fabuły pojawia się nasz bohater, który pnie się w szczeblach lokalnej drabiny społecznej. Dzięki temu, staje się on coraz bardziej rozpoznawalny i… trafia na pokład statku kosmicznego, który ułatwi mu penetrację otaczających go planet. Jeśli i Ty chcesz do niego dołączyć, pobierz grę Beyond Good & Evil 2 PC Download i sprawdź się w roli dobrze znanej wszystkim osobistości.

Mechanika gry

Beyond Good and Evil 2 PS4, PC, XONE jest dziełem ambitnym i dopracowanym w każdym szczególe. Przykładowo, ruch słońca po widnokręgu nie jest jedynie graficznym dodatkiem, ale efektem prawdziwego ruchu obiegowego, wokół najbliższej gwiazdy.

To jednak nie wszystko! Podczas trwania rozgrywki, nasz bohater znajdzie się w wielu, zupełnie nieznanych mu wcześniej miejscach. Będą to tętniące życiem miasta, ale też znacznie mniejsze, skrywające swoje tajemnice osady.

Mocną stroną gry jest szeroko rozumiana eksploracja, którą możemy realizować pieszo, jak i z wykorzystaniem różnych pojazdów (w tym kosmicznych). Swoistym smaczkiem są tutaj przeloty pomiędzy różnymi planetami, których nie przerywają np, ekrany wczytywania.

Kwestie techniczne

Twórcy gry zadbali o maksymalną jakość generowanych na ekranie struktur. Dzięki temu, otaczający nas świat gry jest naprawdę urzekający. Na uwagę zasługuje również soundtrack, który jest kompozycją różnogatunkowych ścieżek muzycznych. Jeśli i Ty chcesz doświadczyć tego piękna, pobierz za darmo Beyond Good & Evil 2 Download i sprawdź, jak pięknie może prezentować się kosmos z perspektywy komputerowego monitora.

Beyond Good & Evil 2 Pobierz reloaded PC

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 

  • Już wkrótce!
  • Steam Beyond Good & Evil 2 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Beyond Good and Evil 2 Crack Exsite
  • Chomikuj Beyond Good & Evil 2 Do pobrania Prophet
  • CODEX Beyond Good and Evil 2 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *