Sword Coast Legends Download

Sword Coast Legends, dla kogoś, kto spotka się wyłącznie z opisem tej gry, z pewnością oceni ją jasno – jest jedną z wielu podobnych gier. Każdy, kto w nią choć raz zagra, bez wątpienia stwierdzi jednak, że jest inaczej. Gra komputerowa jest świetna i po prostu wciąga. Chcesz się o tym przekonać? Pobierz za darmo Sword Coast Legends w pełnej wersji i przekonaj się, że ten tytuł jest wart zainteresowania i zapewnia wiele godzin zabawy na bardzo wysokim poziomie. Data premiery fabularnej gry akcji odbyła się dnia 20 października 2015. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Recenzowana gra fantasy jest produkcji Digital Extremes a wydawcy Wizards of the Coast.

Sword Coast Legends Download

Sword Coast Legends Pobierz

Pobierz za Darmo!

Ten tytuł to z pozoru oczywiście, klasyczne RPG, którego fabuła osadzona jest w Zapomnianych Krainach. Ten świat fantasy znany jest również z innych gier tego typu, fani tego rodzaju gatunku, z pewnością więc to docenią. W zależności od naszej decyzji, możemy grać samodzielnie, lub w grupie, nawet z pięcioma osobami. Jeśli chodzi o tryb singleplayer, Sword Coast Legends gwarantuje szereg misji, które trzeba zrealizować i rozbudowanych kampanii, zapewniających sporo dobrej zabawy, samotny gracz na pewno więc nie będzie się nudzić. Tryb multiplayer jest nieco inny, ale również niezmiernie pasjonujący. W nim możemy grać nawet z czterema osobami. Co ciekawe, jeden z trybów gry, umożliwia grę czterech osób i piątej, która niejako nadzoruje całość jako Mistrz Podziemi.

Zwiastun – Sword Coast Legends PS4, XONE, PC

Świat w tej grze został przedstawiony w trzech wymiarach, jednak swobodnie można manipulować kamerą, dzięki czemu rozgrywka jest dużo łatwiejsza. Walki prowadzone są w czasie rzeczywistym, jednak twórcy przewidzieli dla grających spore ułatwienie. W każdym momencie walki, możemy włączyć aktywna pauzę, a w trakcie przerwy spokojnie przemyśleć, jak walczyć, żeby wygrać i przeanalizować, jakie polecenia dla graczy prowadziłyby do zrealizowania tego celu. Dzięki temu ułatwieniu, gra jest mniej rzeczywista, jednak wytrawni gracze z pewnością nie odbiorą tego jako wadę. W końcu mamy do czynienia ze światem fantasy, w którym wiele dziwnych rzeczy może się zdarzyć.

Różne opcje gry.

Tryb singleplayer jest atrakcyjny i zapewnia sporo dobrej zabawy, tryb multiplayer również. W tym trybie można kooperować z innymi graczami, jeśli jednak nie wybieramy opcji Mistrz Podziemi, warto pamiętać, że mogą to być maksymalnie trzy osoby. Jeśli zdecydujemy się na opcje Mistrz Podziemi, będzie jeszcze ciekawiej. Jako Mistrz Podziemi, tak naprawdę kierujemy całą grą innych osób. Możemy na drodze drużyny składającej się z czterech osób podkładać pułapki, stawiać przed nimi różnego rodzaju przeszkody czy przeciwników, z którymi będą musieli walczyć. Oczywiście celem tutaj jest doprowadzenie do sytuacji, w której drużyna nie da rady i zginie, co jest swego rodzaju ciekawostką, nie pojawiającą się w innych grach. Warto się o tym przekonać – wystarczy pobrać Sword Coast Legends Download Pełną wersję gry i działać.

Grafika i grywalność.

Tutaj nie można mówić o rewolucji. Grafika jest bardzo dopracowana, a przede wszystkim pasująca do tego rodzaju gry, grywalność zaś, możliwość sterowania postaciami, jest jak najbardziej poprawna, znana również z innych gier tego rodzaju. Takie cechy bez wątpienia nie są wadą gry, ale jej olbrzymią zaletą, gracz bowiem nie musi uczyć się od nowa sterowania przeciwnikami, szukać różnych opcji – wszystko odbywa się błyskawicznie i intuicyjnie.

Pobierz pełną wersję Sword Coast Legends Download i sprawdź się w realizacji misji w świecie Zapomnianych Krain. Ten tytuł z pewnością nie będzie przez Ciebie źle oceniony, a szansa na to, że będziesz sięgać po niego często, jest bardzo duża. Gra wciąga, bawi, niekiedy powoduje inne emocje i z całą pewnością na długo nie pozwala wstać sprzed komputera.

Sword Coast Legends Pobierz – Pełna Wersja

Sword Coast Legends Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i5-2500K 3.3 GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 760.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Free Download Sword Coast Legends Torrent
 • Pobierz Sword Coast Legends Chomikuj
 • Exsite Sword Coast Legends Pobierz za darmo
 • 2015 spolszczenie Sword Coast Legends Free Download
 • Pebx recenzja Sword Coast Legends Download Free
 • Crack Sword Coast Legends PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.