Conqueror’s Blade Download

Ściągnij grę, ale wcześniej popatrz na wymagania sprzętowe! Conqueror’s Blade PC to gra akcji skoncentrowana na zmaganiach sieciowych, wzbogacona elementami charakterystycznymi dla gier z gatunku strategii rozgrywanych w czasie rzeczywistym. Produkcja przygotowana na komputery osobiste z systemem Windows jest dziełem studia Booming Games (producent). Jeżeli lubisz gry akcji z rozbudowanym trybem multiplayer, pobierz Conqueror’s Blade Download i weź udział w zmaganiach wymagających opracowania dobrej strategii. Wydawcą gry jest My.com. Platformy – Microsoft Windows PC.

Conqueror’s Blade Pobierz grę na PC

Conqueror's Blade download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Conqueror’s Blade pozwala graczom stanąć po stronie jednej ze średniowiecznych armii. Uczestnicy zabawy biorą udział w potężnych bitwach, rozgrywanych zgodnie z zasadami PvP. W jednym starciu może wziąć udział maksymalnie trzydzieścioro graczy. Zaproś do zabawy znajomych, pobierz grę Conqueror’s Blade PC Download i poprowadźcie swoje jednostki do zwycięstwa. Rozgrywka odbywa się w rozległym, otwartym świecie gry. Gracze starają się powiększyć strefy swoich wpływów, organizując starcia na polu otwartym oraz oblegając twierdze należące do przeciwników. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, uczestnicy zabawy bronią również własnych fortec. Zdobądź władzę i pobierz na PC Conqueror’s Blade free Download, aby zdominować średniowieczną krainę.

Rozgrywka

Podczas zmagań w Conqueror’s Blade gracz wciela się w postać generała, który kontrolowany jest przez niego bezpośrednio. Akcję gry podziwiać można z perspektywy trzecioosobowej. Poszczególni protagoniści różnią się między sobą nie tylko cechami wyglądu. Podstawą generałów są ich umiejętności oraz specjalizacje, które wykorzystać mogą na polach bitew. Aby awansować na kolejne poziomy doświadczenia, pobierz za darmo Conqueror’s Blade Download i poszerz swój potencjał bojowy. Pośród dostępnych bohaterów znaleźć można między innymi łucznika, topornika czy samuraja, a także dysponującego mieczem oraz tarczą rycerza ciężkozbrojnego z Europy. Gracz zyskuje również do dyspozycji kompletne oddziały, na przykład szwajcarskich halabardników, lekką kawalerię angielską, czy japońskich oraz maltańskich rycerzy. Dość podobną grą jest Kingdom Come: Deliverance.

Mechanika

Armia należąca do gracza może składać się z maksymalnie czterdziestu jednostek. Liczebność przeważnie jest jednak czynnikiem, który daje gwarancję odniesienia sukcesu. Największą efektywność zapewnia jedynie umiejętne wydawanie rozkazów oraz dopasowywanie poleceń do dynamicznie zmieniającej się sytuacji na polu walki. Nie bez znaczenia pozostają uwarunkowania takie jak pogoda, topografia terenu czy pora dnia. Niejedną batalię wygrać można dzięki sprawnemu użyciu machin oblężniczych czy przeprowadzenia szarży konnej w odpowiednim miejscu, na przykład w dół dość stromego zbocza. Poprowadź swoją armię do zwycięstwa i ściągnij Conqueror’s Blade, aby opracować najlepszą strategię. Produkcja wyróżnia się dobrej jakości grafiką trójwymiarową. Rozgrywkę ułatwia czytelny interfejs, dzięki któremu gracz zachowuje orientację nawet podczas wyjątkowo intensywnych starć na polu bitwy. Do walki zagrzewa uczestników zabawy wpadająca w ucho ścieżka muzyczna.

Conqueror’s Blade Download – Pełna Wersja PC

Conqueror's Blade pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i7 3.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM
  • Karta grafiki: 3 GB GeForce GTX 1060 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 11 GB HDD
  • System: Windows 7/10 64-bit

  • Free Download Conqueror’s Blade Cracked pebx
  • Pobierz Conqueror’s Blade Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.