Kingdom Come Deliverance Download

Kingdom to po angielsku królestwo. Łatwo się więc domyślić, że w Kingdom Come Deliverance będziemy mieć do czynienia z władcami, ich poddanymi oraz wiernymi – lub nie – sługami. Co jeszcze charakteryzuje pozycję stworzoną przez czeskie studio Warhouse i wydaną w 2016 roku (zaznaczyć jednakże należy, że ci gracze, którzy zakupili tak zwany pakiet Baron Tier Digital, otrzymali już dostęp do opcji Kingdom Come Deliverance Download – wersja alpha – bardzo wcześnie, bo 22 października 2014 roku, a więc prawie dwa lata przed ogólnoświatową premierą!). Jak nietrudno zgadnąć, testy przebiegły pomyślnie, produkt się spodobał i po wprowadzeniu koniecznych zmian i przeróbek Kingdom Come Deliverance ukazało się na rynku growym. Głównym programistą gry wydanej 13 lutego 2018 był Tomáš Blaho. Obsługiwane platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Wydawcą recenzowanej gry jest Deep Silver natomiast producentem wspomniany już Warhorse Studios. Ciekawostką dotyczącą powstania gry jest fakt, że częściowo została ona sfinansowana za pośrednictwem akcji crowdfundingowej poprzez Kickstarter.

Kingdom Come: Deliverance Download – pełna wersja

Kingdom Come Deliverance pobierz

Pobierz za Darmo!

Kingdom Come Deliverance, omawiana pozycja, to gra z gatunku RPG, czyli role – playing games, w której to wcielamy się w jednego z bohaterów (w tym przypadku, ponieważ RPG oferują albo granie jednym bohaterem, albo całą drużyną), a dziejącą się na ekranie akcję obserwujemy z jego oczu (co za tym idzie, Kingdom Come Deliverance to również gra FPP, czyli first person perspective). Spróbuj swoich sił grając na konsolach XONE, PS4 lub komputerach PC. Zwieńczeniem sukcesu jest fakt, że recenzowana gra otrzymała wyróżnienie w postaci nagrody: Křišťálová Lupa Award – Project of the Year.

Akcja gry sandbox osadzona jest w średniowieczu, na terenie ówczesnej Europy. Realia tamtego okresu są tak dobrze oddane, że twórcy pozycji żartują nawet, iż Kingdom Come Deliverance jest czymś w rodzaju Dungeons, and No Dragons, parafrazując przy tym tytuł bardzo znanej pozycji z tego samego gatunku, czyli Dungeons, and dragons. Innymi słowami, mamy lochy, ale nie mamy smoków. Co jeszcze cechuje Kingdom Come Deliverance, poza brakiem smoków i bardzo dobrym oddaniem realiów średniowiecznej – a dokładniej mówiąc, piętnastowiecznej – Europy? Między innymi bardzo sprawnie poprowadzona fabuła. W czasach, gdy dzieje się akcja Kingdom Come Deliverance, w Polsce rządził król Władysław Jagiełło, był rok 1403, niewiele lat przed początkiem tak zwanych wojen husyckich, które splądrowały wiele terenów i zniszczyły sporo istnień ludzkich zarówno w Czechach, Królestwie Niemieckim, jak i Królestwie Polskim. Kolejną ciekawostką jest fakt, że studio Deep Silver jest znane z takich gier jak Conan Exiles.

Nasz bohater to młody syn kowala, mający na imię Henry. Podczas walki z nieprzyjacielem jego ojciec zostaje zabity, a on sam poprzysięga zemstę na wrogu. Zemsta ta, to ostatnia wola rodzica, który przez całe życie pragnął spokojnego bytu, razem ze swoją rodziną. Niestety, nie wszystko przebiega tak łatwo dla młodego syna kowala, jak on by tego chciał, Henry zostaje przez przypadek wplątany w wielką sieć intryg politycznych i rozgrywek na dworach królewskich, w których to intrygach i knowaniach musi się odnaleźć, nie stracić życia, a co więcej nawet, uratować prawowitego władcę własnego kraju i przywrócić porządek w państwie. Wiele, jak na zwyczajnego syna kowala, prawda? Wypełnienie tego zadania zajmie naszemu bohaterowi wiele lat, będzie on też zmuszony podróżować po całej Europie Środkowej, dzięki czemu gracz nie będzie się nudził i z przyjemnością zanurzy się w przygody młodego Henry’ego.

Jeżeli fabuła Kingdom Come Deliverance brzmi fantastycznie – a brzmi – to do downloadu i zakupu gry powinna skusić nas jeszcze bardzo dokładna grafika i genialna muzyka, potęgująca tylko klimat zagrożenia i średniowiecznych, mrocznych, ale równocześnie jakże bardzo interesujących czasów. Oczywiście, jak na grę z gatunku role – playing przystało, spotkamy wielu tak zwanych NPC-ów (non playing characters), którzy to nie będą mogli służyć nam – zgodnie zresztą z ich nazwą – do grania nimi, ale posłużą nam wszelką radą, pomocą oraz dostarczą nam nowe zadania do wykonania – czasem związane z głównym wątkiem fabularnym, a czasem poboczne, pozwalające na przykład zdobyć większe doświadczenie potrzebne nam do walki z wrogiem. Wszystkie te opisane wady i zalety to zasługa silnika CryEngine 3. Cena na steam: 59,99 USD.

Kingdom Come Deliverance Pobierz

Kingdom Come Deliverance download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7-3770 4-Core 3.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
 • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 40 GB HDD.
 • System: Windows 7 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Pobierz Kingdom Come Deliverance Torrent
 • Chomikuj Kingdom Come Deliverance Download
 • Free Download Kingdom Come Deliverance Exsite
 • Recenzja Kingdom Come Deliverance Pobierz za darmo
 • Pełna Wersja Kingdom Come Deliverance Free Download

Oficjalna strona: https://www.kingdomcomerpg.com/pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *