Gloria Victis Download

Dzisiaj recenzujemy grę dostępną na steam. Gloria Victis to reprezentant gry z gatunku MMORPG. Osadzona w realiach przypominających okres średniowiecza produkcja jest dziełem studia Black Eye Games. Jeżeli chcesz wkroczyć do mrocznego świata sprzed stuleci, pobierz Gloria Victis Download i daj się wciągnąć w niezwykłą opowieść. Data premiery: 09.06.2016. Platformy: PC Windows.

Ether Fields / Gloria Victis gra w pełnej wersji

Gloria Victis pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Gloria Victis PC ma miejsce w świecie inspirowanym Europą i Bliskim Wschodem z przełomu X i XV wieku, uzupełnionym elementami low-fantasy. Akacja osadzona została w dwie dekady po wydarzeniach, które odcisnęły silne piętno na całym kontynencie. Pomimo zakończenia wojen, krucjat oraz tajemniczych zabójstw, nie może być mowy o nastaniu pokoju. Gracz wciela się w bohatera, który trafia w centrum konfliktu między potomkami pierwszych założycieli przedstawionego świata. Jeżeli chcesz stanąć po stronie jednej z dostępnych nacji, pobierz grę Ether Fields free Download i zadecyduj o losach swojej postaci. Do wyboru gracze mają lud Midlandczyków, Insmirów, Azebów oraz Sagarczyków. Poszczególne frakcje różnią się między sobą nie tylko wyglądem i historią, ale też kulturą czy systemem wierzeń. Podczas zabawy spotkać można jednak nie tylko ludzi, ale również legendarne stwory czy magików.

Mechanika

Gloria Victis to przedstawiciel gatunku MMORPG, więc oferuje rozgrywkę skoncentrowaną na eksploracji, realizacji zadań oraz walce z wrogami. Gracz ma możliwość stworzenia własnej postaci, decydując o wybranym archetypie. Możliwości rozwoju bohatera są dość swobodne, ponieważ mechanika nie uwzględnia podziału na klasy. Punkty rozwoju przydzielać można samodzielnie, wybierając najciekawszą profesję. Jeżeli chcesz stworzyć własnego awatara, wybierz opcję klikania w ściągnij Gloria Victis Download i zadecyduj o jego rozwoju. Istotnym elementem rozgrywki jest walka. Produkcja oferuje system non-target, w którym zadaniem gracza jest samodzielne wyprowadzanie oraz unikanie ataków. Dostępny arsenał jest dość typowy dla okresu średniowiecza. Do dyspozycji pozostawiono między innymi topory, łuki, miecze czy kusze. Wyposażenie i statystyki odgrywają jednak drugoplanową rolę, a największe znaczenie mają zdolności grającego. Zobacz także Conqueror’s Blade.

Tryby

Podstawą rozgrywki w Ether Fields są zmagania dla wielu graczy. Podstawowym trybem w multiplayerze jest PvP, który odbywa się w całym świecie gry, z wyłączeniem kilku stref bezpiecznych. Gracze mogą spróbować swoich sił w zwykłych pojedynkach lub podjąć się walki na arenie, a także zawalczyć z konkurentami w bitwach o terytoria. Jeżeli lubisz zróżnicowane warianty rozgrywki dla wielu graczy, pobierz za darmo Gloria Victis free Download i wypróbuj każdy z dostępnych trybów. Standardowym elementem zabawy jest opcja tworzenia i dołączania do drużyn awanturników oraz gildii. Przywódca takiej organizacji może także utworzyć mocarstwa oraz przydzielać lennikom ziemię. Gra oferuje ponadto tryb PvE, w którym gracz staje do walki ze sztuczną inteligencją. Ten wariant rozgrywki pozwala na przykład na upolowanie dzikich zwierząt, a także uprzykrzanie życia lokalnym bandziorom.

Gloria Victis Pobierz CODEX

Gloria Victis download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-6100H 2.7 GHz / AMD Athlon II X4 620 2.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GT 740 / Radeon HD 7750 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Ether Fields Torrent Pebx
  • Free Download Gloria Victis Crack Exsite
  • Chomikuj Ether Fields Free download
  • CODEX Gloria Victis Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.