Naval Action Download

Naval Action to symulator okrętów morskich w historycznej oprawie, nastawiony na rozgrywki w sieci multiplayer. Aby wyruszyć w rejs przypadający na niezwykły okres w dziejach, pobierz Naval Action Download i poczuj ducha prawdziwej przygody. Tytuł jest dziełem ukraińskiego studia Game-Labs. Jego członkowie brali wcześniej udział w powstawaniu serii S.T.A.L.K.E.R. czy modów do serii Total War o nazwie Darthmod. Aby poznać najnowsze dzieło zdolnych deweloperów, pobierz Naval Action Download i zobacz, jakie atrakcje przygotowali dla miłośników bitew morskich. Studio stworzyło również strategię bitewną Ultimate General: Gettysburg, rozgrywaną w czasie rzeczywistym.

Naval Action Download Codex

Naval Action pre order

Pobierz za Darmo!

Realia gry Naval Action

Produkcja skupia się na okresie pomiędzy XVI a początkiem XVII wieku, a dokładniej w czasie złotej ery dominacji żaglowców, aż do końca epoki napoleońskiej. Gracz otrzymuje do dyspozycji żaglowce, które powstawały w najlepszych stoczniach w tamtych latach. Na przełomie XVI i XVIi wieku nastąpił dynamiczny rozwój technologii. Dotyczy to zarówno sfery projektowania samych statków, jak i ogromnych możliwości względem pokładowej broni. Aby poznać standardy morskie ze złotego okresu żaglowców, download Naval Action pobierz i zobacz starannie odtworzone realia. Podczas zabawy gracz ma możliwość śledzenia rywalizacji między potęgami kolonialnymi z czasów tamtejszej Europy, takich jak Wielka Brytania, Hiszpania czy Francja. Powstające wówczas statki wyróżniały się pięknymi, smukłymi sylwetkami, a jednocześnie stawały się bardzie niebezpiecznymi narzędziami dominacji na morzach. Aby na własne oczy zobaczyć najwspanialsze konstrukcje tamtych czasów, pobierz Naval Action Download i podziwiaj ich niezwykle szczegółowy wygląd. Grafika została przygotowana w oparciu o silnik Unity, dzięki czemu prezentuje się doskonale. Wszystkie żaglowce zostały odwzorowane bardzo precyzyjnie, dzięki czemu modele statków nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. Twórcy wzorowali się na autentycznym wyglądzie historycznych okrętów.

Mechanika w grze Naval Action

Rozgrywka w Naval Action opiera się przede wszystkim na bardzo wiernie odwzorowanym modelu kierowania wybranym statkiem. Gracz może zarówno kontrolować wszystkie żagle z osobna, jak i zarządzać na wiele sposobów zatrudnioną załogą. Wysokim poziomem realizmu charakteryzują się również wszystkie rozgrywane bitwy morskie, podczas których natychmiastową uwagę zwraca niezwykle rozbudowany i dopracowany model zniszczeń. Weź udział w morskich zmaganiach i pobierz Naval Action Download, aby przeżyć niezwykłe doświadczenie podczas ratowania własnego statku.

Gracz może skorzystać z wielu różnych historycznych rodzajów broni, takich jak moździerze, karonady, czy działa. Naval Action to również doskonała okazja do podróżowania po otwartym świecie oraz przeprowadzania działań handlowych czy eksploracji, a także wykonywania rozmaitych poleceń. Aby poczuć się jak kapitan, bosman i majtek w jednym, pobierz Naval Action Download i naucz się zarządzania własnym pokładem.

Naval Action Pobierz skidrow

Naval Action crack

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Naval Action Torrent Pebx
  • Free Download Naval Action Crack Exsite
  • Chomikuj Naval Action Free download
  • CODEX Naval Action Pobierz pre order

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *