Naval Action Download

Gry symulacyjne na otwartym morzu? Tak to jest możliwe. Pełna wersja Naval Action gry to symulator okrętów morskich w historycznej oprawie, nastawiony na rozgrywki w sieci multiplayer. Aby wyruszyć w rejs przypadający na niezwykły okres w dziejach, zainstaluj grę Naval Action na PC i poczuj ducha prawdziwej przygody. Tytuł jest dziełem ukraińskiego studia Game-Labs. Jego członkowie brali wcześniej udział w powstawaniu serii S.T.A.L.K.E.R. czy modów do serii Total War o nazwie Darthmod. Studio stworzyło również strategię bitewną Ultimate General: Gettysburg, rozgrywaną w czasie rzeczywistym. Platformy PC Windows.

Naval Action Pobierz grę Codex

Naval Action pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Realia gry

Produkcja skupia się na okresie pomiędzy XVI a początkiem XVII wieku, a dokładniej w czasie złotej ery dominacji żaglowców, aż do końca epoki napoleońskiej. Gracz otrzymuje do dyspozycji żaglowce, które powstawały w najlepszych stoczniach w tamtych latach. Na przełomie XVI i XVIi wieku nastąpił dynamiczny rozwój technologii. Dotyczy to zarówno sfery projektowania samych statków, jak i ogromnych możliwości względem pokładowej broni. Aby poznać standardy morskie ze złotego okresu żaglowców, ściągnij Naval Action za darmo i zobacz starannie odtworzone realia. Podczas zabawy gracz ma możliwość śledzenia rywalizacji między potęgami kolonialnymi z czasów tamtejszej Europy, takich jak Wielka Brytania, Hiszpania czy Francja. Powstające wówczas statki wyróżniały się pięknymi, smukłymi sylwetkami, a jednocześnie stawały się bardzie niebezpiecznymi narzędziami dominacji na morzach. Grafika została przygotowana w oparciu o silnik Unity, dzięki czemu prezentuje się doskonale. Wszystkie żaglowce zostały odwzorowane bardzo precyzyjnie, dzięki czemu modele statków nie pozwalają oderwać od siebie wzroku. Twórcy wzorowali się na autentycznym wyglądzie historycznych okrętów.

Zdjęcia gry Naval Action


Mechanika w grze

Rozgrywka w Naval Action opiera się przede wszystkim na bardzo wiernie odwzorowanym modelu kierowania wybranym statkiem. Gracz może zarówno kontrolować wszystkie żagle z osobna, jak i zarządzać na wiele sposobów zatrudnioną załogą. Wysokim poziomem realizmu charakteryzują się również wszystkie rozgrywane bitwy morskie, podczas których natychmiastową uwagę zwraca niezwykle rozbudowany i dopracowany model zniszczeń. Weź udział w morskich zmaganiach i pobierz za darmo Naval Action Download, aby przeżyć niezwykłe doświadczenie podczas ratowania własnego statku. Świetna gra piracka Blackwake.

Gracz może skorzystać z wielu różnych historycznych rodzajów broni, takich jak moździerze, karonady, czy działa. Naval Action to również doskonała okazja do podróżowania po otwartym świecie oraz przeprowadzania działań handlowych czy eksploracji, a także wykonywania rozmaitych poleceń. Aby poczuć się jak kapitan, bosman i majtek w jednym, pobierz grę Naval Action warez i naucz się zarządzania własnym pokładem.

Naval Action Download skidrow

Naval Action download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4570 3.2 GHz/AMD Phenom II X4 B60 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 460/Radeon HD 6850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7-64 Bit

  • Pobierz Naval Action Torrent Pebx
  • Free Download Naval Action Crack Exsite
  • Chomikuj Naval Action Free download
  • CODEX Naval Action Pobierz pre order

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.