Darksiders Genesis Pobierz grę na PC

Download Darksiders Genesis to gra akcji z elementami RPG, która utrzymana jest w klimacie fantasy. Warto wspomnieć, że jest to preqel świetnie znanej serii. Twórcy umożliwili rozgrywkę dwuosobową (na podzielnym ekranie). Opisywany tytuł został wydany na takie platformy, jak PC, PS4, XONE, czy też Switch. Producentem jest studio Airship Syndicate, a wydawcą THQ Nordic / Nordic Games. Polski wydawca to Koch Media Poland.

Darksiders Genesis Download – Pełna Wersja PC

Darksiders Genesis pobierz

Pobierz za Darmo!

Bitwa w Edenie

Chcesz rozpocząć walkę ze złem? Pobierz Darksiders Genesis Download i zrób wszystko, aby powstrzymać demonicznych mistrzów. Zostali oni zesłani przez samego Lucyfera. Władają nadprzyrodzonymi mocami, a więc ich pokonanie może okazać się prawdziwym wyzwaniem. Warto wspomnieć, że akcja opisywanej gry toczy się przed wydarzeniami, z którymi spotkaliśmy się w jedynce.

Jeźdźcy Apokalipsy otrzymali potężne moce, jednak zostali zobowiązani do wypełnienia pewnej misji. Rada oczekiwała, że wymordują oni pozostałych Nefilimów,a tym samym przywrócą równowagę na świecie. Wspomniane postacie to potomkowie aniołów i demonów. Stanowią więc one niebezpieczną mieszankę dobra i zła. Wszystkie te wydarzenia doprowadziły do wybuchu wojny w Edenie.

Wojna i Waśń muszą zmierzyć się z nową misją. Polowanie na posłanników Lucyfera w Darksiders Genesis do pobrania nie jest łatwym zadaniem. Należy pamiętać, że demony działają bezwzględnie. Ich głównym celem jest objęcie całkowitej władzy nad światem. Musimy zrobić wszystko, aby temu zapobiec. W innym przypadku ciemność i mrok zapanuje na wieki.

Mroczne lokacje

Gry darmowe pozwalają nam przemierzać mroczne, a zarazem klimatyczne lokacje. Musimy pamiętać, że czeka tutaj na nas wiele zagrożeń. Przede wszystkim musimy zmierzyć się z groźnymi przeciwnikami. To właśnie oni pragną odebrać nam życie. Nie należy również ignorować przeszkód terenowych, gdyż dość łatwo wpaść w śmiertelną pułapkę. Czasami wystarczy jedynie chwila nieuwagi.

Na początku nie dysponujemy zbyt rozbudowanym ekwipunkiem, co stanowi spore utrudnienie. Na szczęście wraz z postępem gry zdobywamy doświadczenie, a także nowe wyposażenie. Oczywiście przyjdzie nam się zmierzyć z groźniejszymi potworami. Musimy rozwijać nasze umiejętności, tak aby kierowana postać była niezwyciężona. Zobacz także pełną wersję Darksiders 3 do pobrania.

Ulepszanie broni w Darksiders Genesis

Warto wiedzieć, że obie postacie posiadają zupełnie inne cechy. Ponadto reprezentują one odmienny styl walki. Wojna stosuje przede wszystkim broń białą, a Waśń preferuje klasyczne pistolety. Należy zaznaczyć, że twórcy umożliwiają nam samodzielne ulepszanie posiadanej broni, dzięki czemu stanie się ona jeszcze bardziej funkcjonalna. Pozwoli nam to zwiększyć skuteczność wymierzonych ataków. Wiadomym jest, że broń to jedynie połowa sukcesu. Musimy dobrze wymierzyć strzał.

To wyłącznie od nas zależy, czy będziemy grać w pojedynkę, czy z innym graczem. W pierwszym przypadku możemy swobodnie zmieniać kierowane postacie. Tryb multiplayer może odgrywać się na podzielnym ekranie lub w sieci. Na specjalną uwagę zasługuje odświeżona oprawa wizualna. Trójwymiarowa grafika obfituje w wiele detali.

Darksiders Genesis Pobierz za darmo Grę

Darksiders Genesis download

Download free!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4690K 3.5 GHz / AMD FX-8320 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 960
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit
 

  • Pełna Wersja Darksiders Genesis torrent chomikuj
  • Pobierz Darksiders Genesis crack darkw
  • free Download Darksiders Genesis gra akcji za darmo
  • Codex Darksiders Genesis free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *