Day of the Tentacle: Remastered Download

Day of the Tentacle: Remastered, to typowa przygodówka typu point and click. Pierwsze wydanie gry miało miejsce w 1993 roku. Jak sama nazwa wskazuje, gra została odświeżona i zremasterowana, dzięki czemu możemy cieszyć się nią w zupełnie nowej odsłonie. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest już nieistniejące studio Lucas Arts a sama gra, powstała na podstawie innej produkcji – Maniac Mansion. Data premiery: 22 marzec 2016. Producentem i wydawcą recenzowanej gry przygodowej jest Double Fine Productions. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation Vita, iOS.

Day of the Tentacle: Remastered Download PC

Day of the Tentacle: Remastered Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W Day of the Tentacle: Remastered, mamy do czynienia z grupką przyjaciół, która tradycyjnie wyrusza by uratować świat. Jednak jest to misja dość oryginalna. Ich przyjaciel – doktor Fred – stworzył kiedyś tajemniczą, fioletową maskę. Niestety, stworzenie zaczęło wyrwało się spod kontroli i weszło w kontakt z tajemniczą, toksyczną substancją. Jak łatwo się domyślić, takie połączenie doprowadziło do uzyskania przez naszego fioletowego bohatera, niesamowitych wręcz zdolności. Rolą naszych bohaterów, jest przeniesienie się w czasie. Mogą oni to zrobić, za pomocą skonstruowanego przez tego samego doktora wehikułu czasu. Niestety, jak większość wynalazków tego naukowca, również i ten nie działa do końca dobrze. Efekt? Nasi bohaterowie, wylądowali w trzech różnych epokach historycznych… Jeśli więc lubisz przenosić się w czasie i jednocześnie – kochasz stare, platformowe gry, to koniecznie pobierz Day of the Tentacle: Remastered Download na swój komputer. Przekonasz się, że gry z lat 90-tych też mają swój niepowtarzalny urok. Zagraj na konsolach PS4, PS Vita, iOS lub komputerze PC.

Mechanika gry

Pod względem mechaniki gry, gra jest dość prosta. Nasi bohaterowie, poruszają się po charakterystycznym dla kreskówek Walta Disneya świecie (dwuwymiarowy, rysunkowy interfejs). W grze, nie zabrakło również dość specyficznego, surrealistycznego poczucia humoru, w którym aż kipi od przeróżnych szyderstw na temat współczesnej popkultury. Z pewnością Day of the Tentacle: Remastered, można nazwać połączeniem starej, dobrej kreskówki, z odrobiną surrealizmu i szaleństwa. Jeśli również i Ty masz takie poczucie humoru, to koniecznie pobierz na swój komputer Day of the Tentacle: Remastered Download. Przekonasz się, że gra nie tylko musi bawić, ale przede wszystkim – może być ciekawym i inteligentnym paszkwilem.

Ścieżka dźwiękowa

Nie można zgodzić się z twierdzeniem, że grafika w Day of the Tentacle: Remastered jest na słabym poziomie. Ale czym byłaby sama grafika, gdyby nie dźwięk? W tej grze, wszystko łączy się w mistrzowski sposób. Szczególnie w kontekście dubbingu, który jest wykonany dosłownie w sposób mistrzowski. Nic w tym dziwnego, twórcy odpowiadający za remastering, dołożyli wszelkich starań, by gra przypominała kreskówki znane nam z naszych młodzieńczych lat. Czy można chcieć czegoś więcej?

Podsumowanie

W Day of the Tentacle: Remastered, gra się bardzo przyjemnie z nutką humoru. Grafika jest przyjazna, zabawna i przede wszystkim – pełna odniesień do czasów, kiedy pokolenie dzisiejszych trzydziestolatków, oglądało każdej niedzieli dobranockę, w której królowały bajki Walta Disneya. Na przykładzie tej gry, widać doskonale, że remasterowanie i przywracanie do życia starych gier, ma sens wyłącznie w przypadku dobrych i kultowych pozycji. Jeśli więc ponownie chcesz przenieść się w czasy dzieciństwa, koniecznie Day of the Tentacle: Remastered pobierz. Przekonasz się, że te czasy nie są aż tak odległe. A przy okazji, ponownie zakochasz się w nieśmiertelnych, starych grach, które nie były przecież tak słabe, jak się dziś uważa. Cena na steam: 14,99 USD.

Day of the Tentacle: Remastered Pobierz

Day of the Tentacle: Remastered cracked

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 2.2 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 3 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD.
  • System: Windows 7/8/10.
  • Direct X: DX 11.
  • Pobierz Day of the Tentacle: Remastered SKIDROW Chomikuj
  • Exsite Day of the Tentacle: Remastered Free Download PC
  • PROPHET Day of the Tentacle: Remastered Pobierz za darmo
  • Pebx Day of the Tentacle: Remastered Download Pełna Wersja

Oficjalna strona: http://dott.doublefine.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *