Day of the Tentacle: Remastered Download

Day of the Tentacle: Remastered, to typowa przygodówka typu point and click. Pierwsze wydanie gry miało miejsce w 1993 roku. Jak sama nazwa wskazuje, gra została odświeżona i zremasterowana, dzięki czemu możemy cieszyć się nią w zupełnie nowej odsłonie. Za stworzenie gry, odpowiedzialne jest już nieistniejące studio Lucas Arts a sama gra, powstała na podstawie innej produkcji – Maniac Mansion.

Day of the Tentacle: Remastered Download PC

Day of the Tentacle: Remastered Download

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

W Day of the Tentacle: Remastered, mamy do czynienia z grupką przyjaciół, która tradycyjnie wyrusza by uratować świat. Jednak jest to misja dość oryginalna. Ich przyjaciel – doktor Fred – stworzył kiedyś tajemniczą, fioletową maskę. Niestety, stworzenie zaczęło wyrwało się spod kontroli i weszło w kontakt z tajemniczą, toksyczną substancją. Jak łatwo się domyślić, takie połączenie doprowadziło do uzyskania przez naszego fioletowego bohatera, niesamowitych wręcz zdolności. Rolą naszych bohaterów, jest przeniesienie się w czasie. Mogą oni to zrobić, za pomocą skonstruowanego przez tego samego doktora wehikułu czasu. Niestety, jak większość wynalazków tego naukowca, również i ten nie działa do końca dobrze. Efekt? Nasi bohaterowie, wylądowali w trzech różnych epokach historycznych… Jeśli więc lubisz przenosić się w czasie i jednocześnie – kochasz stare, platformowe gry, to koniecznie pobierz Day of the Tentacle: Remastered Download na swój komputer. Przekonasz się, że gry z lat 90-tych też mają swój niepowtarzalny urok.

Mechanika gry

Pod względem mechaniki gry, gra jest dość prosta. Nasi bohaterowie, poruszają się po charakterystycznym dla kreskówek Walta Disneya świecie (dwuwymiarowy, rysunkowy interfejs). W grze, nie zabrakło również dość specyficznego, surrealistycznego poczucia humoru, w którym aż kipi od przeróżnych szyderstw na temat współczesnej popkultury. Z pewnością Day of the Tentacle: Remastered, można nazwać połączeniem starej, dobrej kreskówki, z odrobiną surrealizmu i szaleństwa. Jeśli również i Ty masz takie poczucie humoru, to koniecznie pobierz na swój komputer Day of the Tentacle: Remastered Download. Przekonasz się, że gra nie tylko musi bawić, ale przede wszystkim – może być ciekawym i inteligentnym paszkwilem.

Ścieżka dźwiękowa

Nie można zgodzić się z twierdzeniem, że grafika w Day of the Tentacle: Remastered jest na słabym poziomie. Ale czym byłaby sama grafika, gdyby nie dźwięk? W tej grze, wszystko łączy się w mistrzowski sposób. Szczególnie w kontekście dubbingu, który jest wykonany dosłownie w sposób mistrzowski. Nic w tym dziwnego, twórcy odpowiadający za remastering, dołożyli wszelkich starań, by gra przypominała kreskówki znane nam z naszych młodzieńczych lat. Czy można chcieć czegoś więcej?

Podsumowanie

W Day of the Tentacle: Remastered, gra się bardzo przyjemnie. Grafika jest przyjazna, zabawna i przede wszystkim – pełna odniesień do czasów, kiedy pokolenie dzisiejszych trzydziestolatków, oglądało każdej niedzieli dobranockę, w której królowały bajki Walta Disneya. Na przykładzie tej gry, widać doskonale, że remasterowanie i przywracanie do życia starych gier, ma sens wyłącznie w przypadku dobrych i kultowych pozycji. Jeśli więc ponownie chcesz przenieść się w czasy dzieciństwa, koniecznie Day of the Tentacle: Remastered pobierz. Przekonasz się, że te czasy nie są aż tak odległe. A przy okazji, ponownie zakochasz się w nieśmiertelnych, starych grach, które nie były przecież tak słabe, jak się dziś uważa.

Day of the Tentacle: Remastered Pobierz

Day of the Tentacle: Remastered cracked

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Day of the Tentacle: Remastered SKIDROW Chomikuj
  • Exsite Day of the Tentacle: Remastered Free Download PC
  • PROPHET Day of the Tentacle: Remastered Pobierz za darmo
  • Pebx Day of the Tentacle: Remastered Download Pełna Wersja

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *