Dead Rising 3 PC Download

Dead Rising 3 (TPP) to kolejna odsłona gry akcji, dzięki której możemy przystąpić do walki z zombie. Cechą charakterystyczną tej gry jest przede wszystkim to, że setki potworów opanowują ekran naszego komputera w tym samym czasie. Za produkcję odpowiada firma Capcom, która dała się poznać między innymi jako deweloper Resident Evil, a sam projekt miał swoją premierę już w listopadzie 2013 roku, choć jego pierwsza odsłona skierowana była do posiadaczy konsoli Xbox One. Pobierz dzisiaj pełną wersję świetnej przygodowej gry akcji Dead Rising 3 PC Download. Data premier gry której twórcą jest Keiji Inafune odbyła się dnia 22 listopada 2013. Recenzowana gra producenta i wydawcy Capcom jest dostępna na platformy Microsoft Windows PC i Xbox One.

Dead Rising 3 PC Download pełna wersja

download Dead Rising 3

Pobierz za Darmo!

Latem 2014 roku szansę na zapoznanie się z nim zyskali również użytkownicy komputerów osobistych, okazało się przy tym, że wersja ta doczekała się pewnych ulepszeń względem tego, co trafiło na konsolę. Tu warto zwrócić uwagę przede wszystkim na poprawę oprawy graficznej, w tym zwłaszcza szczegółowe tekstury tak samego otoczenia, jak i obiektów, z jakimi mamy do czynienia podczas gry multiplayer. Nie można jednak pominąć bardziej doskonałych modeli postaci. Nowa odsłona daje również możliwość sterowania grą z wykorzystaniem myszki i klawiatury, charakterystyczne jest dla niej przy tym to, że można porównywać swoje streamowe osiągnięcia. Ciekawostką jest fakt, że firma Capcom znana jest z takiej gry jak Resident Evil 2.

Głównym bohaterem gry sandbox jest Nick Ramos i nietrudno domyślić się, że jego zadanie nie jest proste, staje bowiem w obliczu inwazji zombie. Naszym zadaniem jest zatem przemierzanie miasta i wykonywanie różnych zleceń, przez cały czas musimy przy tym pamiętać o tym, aby bronić się przed nieumarłymi. Możemy liczyć na prosty system rozwoju naszej postaci, dzięki czemu jej umiejętności bojowe będą się rozwijać wraz z rozwojem akcji. Warto zwrócić też uwagę na to, że gra pozwala nam korzystać z wielu gadżetów możemy więc nie tylko odwracać uwagę przeciwników, ale również poddawać modyfikacjom te rodzaje broni, które znajdujemy. Tych ostatnich jest zresztą naprawdę wiele, co nie powinno zresztą dziwić, mówimy bowiem o cesze charakterystycznej dla omawianej tu serii. Nie brakuje zresztą także pojazdów, dzięki którym poznawanie okolicy staje się mniej skomplikowane, pojazdy te można przy tym wykorzystywać w walce z zombie, które czasem same pchają się pod ich koła. Kontynuacją tej serii gry akcji jest kolejna część Dead Rising 4.

Nie zwlekaj więcej, Dead Rising 3 Pobierz i zainstaluj pełną wersję już dzisiaj ! Sama stylistyka gry jest nieco mroczniejsza i nieco poważniejsza od tego, do czego przyzwyczaiły nas wcześniejsze odsłony, choć wcale nie oznacza to, że nie znajdziemy tu nieco zwariowanych rodzajów broni oraz szalonych form ataku. Możemy też liczyć na hektolitry krwi.

Twórcy gry (TPS) Dead Rising 3 do pobrania po raz kolejny z dumą podkreślają też, że w jednym momencie na ekranie mogą pojawić się setki przeciwników, a trzecia odsłona pozwala na podziwianie ich w ilości trzy razy większej niż ta, którą oferowała nam druha część. Świat jest duży, nie musimy już jednak obawiać się ekranów wczytywania. Zwiększyła się też interaktywność miasta, chcąc walczyć z zombie możemy więc wchodzić do wnętrza budynków. Cena na steam: 29,99 USD.

Dead Rising 3 PC Download

Dead Rising 3 pobierz

Pobierz za Darmo!

Dead Rising 3 PC Download „Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4570 3.2GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 670.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Chomikuj Dead Rising 3 PC Download
  • Poradnik Dead Rising 3 Download
  • Spolszczenie Dead Rising 3 Pobierz za Darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.