Destiny 2 Download

Destiny 2 to typowa, pierwszoosobowa strzelanka z elementami MMO. Oznacza to, że pomimo swojego pierwszoosobowego charakteru gra jest nakierowana głównie na rozgrywkę wieloosobową za pośrednictwem internetu. Produkcja została stworzona przez mające doświadczenie w takich projektach studio Bungie Software. Wydawcą gry jest Activision Blizzard. Data premiery 24.10.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Destiny 2 Download – Pełna Wersja gry PC

Destiny 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Destiny 2 w przeciwieństwie do swojej poprzedniczki, posiada bardzo dobrze rozwiniętą fabułę. Podobnie jak w jedynce znajdujemy się wewnątrz naszego Układu Słonecznego, w którym to walczymy z podstępnym Ghaulem – dowódcą Czerwonego Legionu. Udało mu się zniszczyć tak zwane Ostatnie Miasto, co prowokuje nas do odszukania we wspomnianym Układzie specjalnej broni, zdolnej z nim walczyć. Jeśli również i Ty chcesz dołączyć do tej walki, pobierz za darmo Destiny 2 Download i ciesz się rozgrywką na najwyższym poziomie.

Mechanika gry

Podobnie jak w poprzedniej odsłonie gry, również i tutaj mamy do czynienia z bogatą kreacją bohatera. Dopiero potem rozpoczyna się właściwa część naszej rozgrywki, czyli eksploracja otaczającego nasz Układu Słonecznego i walka z najeźdźcami. Sprawdź także grę Atomic Heart do pobrania.

W związku z wieloma kontrowersjami, jakie pojawiły się na temat pierwszej części gry, mamy tu do czynienia z wieloma (może i zaskakującymi) zmianami. Jedną z nich jest z pewnością znacznie większy rozmiar lokalizacji, w których przyjdzie nam prowadzić rozgrywkę. Chodzi oczywiście o wielkość planet – które w pierwszej części były zdecydowanie za małe. Pod tym względem, najbardziej rozbudowaną lokacją jest Saturn, który oprócz ogromnej mapy, oferuje również mnóstwo ciekawych lokalizacji.

Ciekawostką jest fakt, że w grze oprócz wielu pustych przestrzeni, możemy też eksplorować znajdujące się na poszczególnych planetach metropolie. Znajdują się w nich posterunki, nad którymi możemy przejmować kontrolę.

W związku z tym, że wprowadzone przez twórców gry zmiany (w porównaniu do części pierwszej) są bardzo głębokie (dotyczy to również zmiany technologii gry), nie jest możliwe importowanie postaci z „jedynki” bezpośrednio do „dwójki”. Jeśli więc chcesz odkrywać świat gry bezpośrednio z punktu widzenia zupełnie nowej postaci, pobierz grę Destiny 2 free Download na swój komputer i ciesz się zupełnie nowym awatarem.

Tryby gry

Destiny 2 jest grą w którą można grać w głównej mierze w trybie jednoosobowym. Nie oznacza to jednak, że twórcy nie postarali się stworzyć jej odmiany sieciowej, która zresztą jest dostępna po wczytaniu pliku instalacyjnego. Co więcej, grając w Destiny 2 możemy skorzystać zarówno z trybu fabularnego, jak też wielu innych.

Interfejs i szata graficzna

Ogromną zaletą Destiny 2 jest doskonale rozbudowany interfejs użytkownika (dopracowany również pod kątem samej grafiki trójwymiarowej). Wysokiej jakości grafikę podkreśla doskonale przygotowany soundtrack. Jeśli więc również i Ty chcesz przekonać się, jak twórcy popularnej, konsolowej „jedynki” poradzili sobie z przeniesieniem gry do świata PC, ściągnij Destiny 2 PC Download i ciesz się najwyższej jakości, pełną zwrotów akcji rozrywką.

Destiny 2 Pobierz grę na PC

Destiny 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-3250 3.5 GHz/AMD FX-4350 4.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 6 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 1050 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 68 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Free Download Destiny 2 Torrent Pebx
  • Pobierz Destiny 2 Crack Chomikuj
  • Exsite Destiny 2 Pobierz za darmo
  • CODEX Destiny 2 Free Download PC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.