Don’t Starve Download

Gra Don’t Starve Download miała swoją premierę w kwietniu 2013 roku. Wówczas ukazała się na platformy Windows, Linux oraz mac OS, jednak w styczniu 2014 roku – na PlayStation. Ostatnia data wydania miała miejsce w sierpniu 2015, kiedy to ukazała się wersja gry na konsolę Xbox One. Don’t Starve została zaprojektowana oraz wydawana przez pochodzącą z Kanady firmę Klei Entertainment za sprawą Vincenta de Very, a także Jasona Garnera. Jest to przygodowa gra akcji, która dzieje się w świecie fikcyjnym. Data premiery: 23 kwietnia 2013.

Don’t Starve Download Pełna Wersja PC

Don't Starve pobierz

Pobierz za Darmo!

Gra komputerowa jest przepełniona magią, potworami, a także zagrożeniami, które płyną ze świata dzikiej przyrody. Gracze mają na celu przeżyć przez jak najdłuższy czas, równocześnie unikając cieni, a także pojawiających się potworów. Istnieje możliwość wytwarzania między innymi różnorodne, ciekawe rzeczy za pomocą zebranych wcześniej materiałów, takich jak kwiaty, bądź trawa. Gracze kopią doły, ścinają drzewa, polują na potwory oraz zwierzęta, tak aby przeżyć. Fabuła gry fantasy rozpoczyna się od zbudowania tajemniczej maszyny przez Wilsona. Jej stworzenie zostało oparte na wiedzy, którą ujawnił mu demon, jednak po zakończeniu prac słyszy on słowa kierowane do niego przez Maxwella „Zrób to!”. Wówczas uruchamia swoje dzieło, a wtedy maszyna nagle zaczyna rosnąć. Finalnie nabiera kształtu, a także ujawnia twarz Maxwella. Z podłogi wyłaniają się ręce, które wciągają do świata właściwego, gdzie walczy o przetrwanie. Sprawdź swoje umiejętności survivalu i zagraj na konsolach PS4, XONE lub PC.

W nagrodę za dobre wykonywanie zadań, gracz dostaje coraz to nowszych bohaterów, w których można się wcielać. Co więcej – warto dodać, iż gra posiada różne rozszerzenia, dzięki którym można wybrać odpowiednią postać, mają inne umiejętności. Ułatwiają one przetrwanie – z przykładu – Wilson posiada brodę, która ochrania go przed zimnem. Celem bohatera jest przetrwanie, a także znalezienie sposobu, aby powrócić do domu w przysłowiowym jednym kawałku. Don’t Starve Download posiada ciekawą perspektywę, a także pozwala sprawdzić, czy w pobliżu nie znajdują się żadni przeciwnicy. Trailer pokazuje, że w grze znajdziemy także elementy strategii oraz cRPG.

Chcesz znaleźć się w świecie magii oraz walczyć z przeciwnikami? Szukać rozwiązań i nie dać się złapać, a w efekcie – przeżyć? Jeśli tak, to nie wahaj się i już dziś zagraj w Don’t Starve Download! Sprawdź, jak może wyglądać życie w warunkach survivalowych, gdzie wszystko jest możliwe. Nie warto się obawiać, pobierz grę i ciesz się przygodami, które na Ciebie czekają! Tryb gry jest jednoosobowy, z kolei wersja została wydana jedynie w języku angielskim, jednak nie jest to zbyt dużą przeszkodą dla graczy. Gra została doceniona przez wiele osób oraz posiada pozytywne recenzje, które jedynie zachęcają do sprawdzenia Don’t Starve osobiście. Gra oferuje grafikę z klasycznym widokiem izometrycznym, będąca efektem pracy studia Klei Entertainment.

Bohater musi wykorzystać swoje zdolności survivalowe, aby stworzyć dla siebie zarówno ubiór, jak również schronienie. Gra posiada również ciekawe, komediowe elementy, które można znaleźć zarówno w wyglądzie, jak również i lokacji bohatera. Całość zostało zaprojektowane na wzór kreskówki, przypominającej bajki z wczesnych lat dziecięcych. Bohaterem – w wersji na PC – steruje się przy pomocy myszy. Ogólne wymaganie względem sprzętu nie są zbyt wygórowane, dlatego też Don’t Starve można pobrać wręcz na każdy komputer, zarówno z nowym, jak i starszym systemem operacyjnym. Cena na steam: 9,99 USD.

Don’t Starve Pobierz grę PC

Don't Starve download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo 1.7 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GT 320.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 500 MB HDD.
  • System: Windows 7 (32-bit).
  • Direct X: DX 9.
  • Free Download Don’t Starve Crack Pebx
  • Pobierz Don’t Starve Torrent Exsite
  • Chomikuj Don’t Starve Free Download
  • Skidrow Don’t Starve Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *