PES 2015 Download

Pobierz za darmo Pro Evolution Soccer 2015 Download. Stwórz najlepszą drużynę w kampanii oraz zmierz się z innymi graczami w trybie multiplayer. Pro Evolution Soccer 2015 to następna część symulatora piłki nożnej firmy Konami. Będziemy mogli grać w trybie rozgrywki single oraz multiplayer. Jest to również pierwsza odsłona tej serii dedykowana konsolom ósmej generacji. Data premiery sportowej gry odbyła się dnia 11 listopada 2014. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Trochę o grze Pro Evolution Soccer 2015

Nowa część wprowadza wiele nowych innowacji. Twórcy mogli w końcu wykorzystać pełne możliwości silnika gry, który oferuje wiele zmian i usprawnień. Znacznie ulepszono sztuczną inteligencję. Przeciwnik lepiej reaguje na daną sytuacje podczas gry oraz uczy się naszych zagrań, a zawodnicy z naszej drużyny starają się wspomagać nas w działaniach i dostosowują się do strategii. Dlatego też bardziej przypominają oni swoich rzeczywistych odpowiedników. Na wrażenia jakie daje nam rozgrywka wpływa również klimat panujący na stadionie. Reakcje tłumu będą teraz bardziej kompleksowe i widowiskowe. Recenzowana gra korzysta z silnika Fox Engine.

Wprowadzono również wiele poprawek mechaniki gry dostępnej na PS4, X360, PC, XONE, i PS3. W PES 2015 został wprowadzony nowy system oddawania strzałów, oraz ulepszony mechanizm podań prostopadłych. Została ulepszona także gra bramkarzy, również wiele poprawek w zachowaniu zawodników w trakcie pojedynków z innymi graczami oraz sprintu. Kontynuacją tej serii jest kolejna część PES 2016.

Nowości w grze

Nowością jest także myClub – opcja ta umożliwia zakup nowych menadżerów jak i piłkarzy za zdobyte doświadczenie – punkty GP. Piłkarzy kupuje się wybierając nazwisko z listy, następnie można ich wykorzystać w grze single oraz multiplayer. Nie zabrakło również cotygodniowych aktualizacji transferów w wybranych piłkarskich ligach świata oraz składów (brazylijska, włoska, angielska, hiszpańska, francuska). Zmianom ulegają również statystyki piłkarzy, w zależności od ich osiągnięć. Pobierz teraz Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download i przetestuj tą grę.

PES 2015 Download – Pełna Wersja

Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download

 

PES 2015 Download „Trailer”

 

  • PES 2015 Demo Download
  • PES 2015 Demo Pobierz 2014
  • Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download
  • Pro Evolution Soccer 2015 Demo Pobierz

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-530 2.9GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7950 GT.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32-bit), Windows 8, Windows 10, Linux, Mac.
  • Direct X: DX 9.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.