PES 2015 Download

Pobierz za darmo Pro Evolution Soccer 2015 Download. Stwórz najlepszą drużynę w kampanii oraz zmierz się z innymi graczami w trybie multiplayer. Pro Evolution Soccer 2015 to następna część symulatora piłki nożnej firmy Konami. Będziemy mogli grać w trybie rozgrywki single oraz multiplayer. Jest to również pierwsza odsłona tej serii dedykowana konsolom ósmej generacji. Data premiery sportowej gry odbyła się dnia 11 listopada 2014. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Trochę o grze Pro Evolution Soccer 2015

Nowa część wprowadza wiele nowych innowacji. Twórcy mogli w końcu wykorzystać pełne możliwości silnika gry, który oferuje wiele zmian i usprawnień. Znacznie ulepszono sztuczną inteligencję. Przeciwnik lepiej reaguje na daną sytuacje podczas gry oraz uczy się naszych zagrań, a zawodnicy z naszej drużyny starają się wspomagać nas w działaniach i dostosowują się do strategii. Dlatego też bardziej przypominają oni swoich rzeczywistych odpowiedników. Na wrażenia jakie daje nam rozgrywka wpływa również klimat panujący na stadionie. Reakcje tłumu będą teraz bardziej kompleksowe i widowiskowe. Recenzowana gra korzysta z silnika Fox Engine.

Wprowadzono również wiele poprawek mechaniki gry dostępnej na PS4, X360, PC, XONE, i PS3. W PES 2015 został wprowadzony nowy system oddawania strzałów, oraz ulepszony mechanizm podań prostopadłych. Została ulepszona także gra bramkarzy, również wiele poprawek w zachowaniu zawodników w trakcie pojedynków z innymi graczami oraz sprintu. Kontynuacją tej serii jest kolejna część PES 2016.

Nowości w grze

Nowością jest także myClub – opcja ta umożliwia zakup nowych menadżerów jak i piłkarzy za zdobyte doświadczenie – punkty GP. Piłkarzy kupuje się wybierając nazwisko z listy, następnie można ich wykorzystać w grze single oraz multiplayer. Nie zabrakło również cotygodniowych aktualizacji transferów w wybranych piłkarskich ligach świata oraz składów (brazylijska, włoska, angielska, hiszpańska, francuska). Zmianom ulegają również statystyki piłkarzy, w zależności od ich osiągnięć. Pobierz teraz Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download i przetestuj tą grę.

PES 2015 Download – Pełna Wersja

Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download

 

PES 2015 Download “Trailer”

 

  • PES 2015 Demo Download
  • PES 2015 Demo Pobierz 2014
  • Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download
  • Pro Evolution Soccer 2015 Demo Pobierz

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-530 2.9GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7950 GT.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32-bit), Windows 8, Windows 10, Linux, Mac.
  • Direct X: DX 9.

Podobne Darmowe Gry

Age of Empires IV pobierz

Age of Empires IV Download

Zaprezentowana gra Age of Empires IV to najnowsza część kultowej serii gier strategicznych. Produkcja nie jest dziełem znanego z poprzednich odsłon cyklu zespołu Ensemble Studios. Tytuł opracowany został przez Relic Entertainment, studio złożone z autorów gier z serii Company of […]

Dark Souls 2 pobierz

Dark Souls II Pobierz za Darmo

Dark Souls 2 Pobierzesz za darmo tylko u Nas ! Dark Souls II (TPP) to gra action-RPG wyprodukowana przez ekipę From Sofware umiejscowiona w mrocznym świecie fantasy. Na tle innych gier tego gatunku cechą wyróżniającą jest rozległy system walki i […]

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *