PES 2015 Download

Pobierz za darmo Pro Evolution Soccer 2015 Download. Stwórz najlepszą drużynę w kampanii oraz zmierz się z innymi graczami w trybie multiplayer. Pro Evolution Soccer 2015 to następna część symulatora piłki nożnej firmy Konami. Będziemy mogli grać w trybie rozgrywki single oraz multiplayer. Jest to również pierwsza odsłona tej serii dedykowana konsolom ósmej generacji. Data premiery sportowej gry odbyła się dnia 11 listopada 2014. Dostępność na platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360.

Trochę o grze Pro Evolution Soccer 2015

Nowa część wprowadza wiele nowych innowacji. Twórcy mogli w końcu wykorzystać pełne możliwości silnika gry, który oferuje wiele zmian i usprawnień. Znacznie ulepszono sztuczną inteligencję. Przeciwnik lepiej reaguje na daną sytuacje podczas gry oraz uczy się naszych zagrań, a zawodnicy z naszej drużyny starają się wspomagać nas w działaniach i dostosowują się do strategii. Dlatego też bardziej przypominają oni swoich rzeczywistych odpowiedników. Na wrażenia jakie daje nam rozgrywka wpływa również klimat panujący na stadionie. Reakcje tłumu będą teraz bardziej kompleksowe i widowiskowe. Recenzowana gra korzysta z silnika Fox Engine.

Wprowadzono również wiele poprawek mechaniki gry dostępnej na PS4, X360, PC, XONE, i PS3. W PES 2015 został wprowadzony nowy system oddawania strzałów, oraz ulepszony mechanizm podań prostopadłych. Została ulepszona także gra bramkarzy, również wiele poprawek w zachowaniu zawodników w trakcie pojedynków z innymi graczami oraz sprintu. Kontynuacją tej serii jest kolejna część PES 2016.

Nowości w grze

Nowością jest także myClub – opcja ta umożliwia zakup nowych menadżerów jak i piłkarzy za zdobyte doświadczenie – punkty GP. Piłkarzy kupuje się wybierając nazwisko z listy, następnie można ich wykorzystać w grze single oraz multiplayer. Nie zabrakło również cotygodniowych aktualizacji transferów w wybranych piłkarskich ligach świata oraz składów (brazylijska, włoska, angielska, hiszpańska, francuska). Zmianom ulegają również statystyki piłkarzy, w zależności od ich osiągnięć. Pobierz teraz Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download i przetestuj tą grę.

PES 2015 Download – Pełna Wersja

Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download

 

PES 2015 Download „Trailer”

 

  • PES 2015 Demo Download
  • PES 2015 Demo Pobierz 2014
  • Pro Evolution Soccer 2015 Demo Download
  • Pro Evolution Soccer 2015 Demo Pobierz

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i3-530 2.9GHz.
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM.
  • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7950 GT.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD.
  • System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7 (32-bit), Windows 8, Windows 10, Linux, Mac.
  • Direct X: DX 9.

Podobne Darmowe Gry

Sword of the Necromancer za darmo gra

Sword of the Necromancer Download

Sword of the Necromancer to dwuwymiarowy RPG, w którym wcielisz się w rolę bohatera, który postanowił za wszelką cenę przywrócić do życia swoją ukochaną. Producent: Grimorio of Games Wydawca: JanduSoft Data premiery: 28 stycznia 2021 Ocena użytkowników: 6/10 PEGI 12 […]

Pro Evolution Soccer 2014 do pobrania na pc

PES 2014 Pobierz za darmo

Symulatory piłki nożnej cieszą się ogromną popularnością, dla nikogo zaskoczeniem nie powinno być więc to, że również Pro Evolution Soccer 2014 na PC został przyjęty przez graczy z dużą życzliwością. Gra została przygotowana przez japońskie studio Konami, a jego zaangażowanie […]

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *