Rage Download

Trudno nie docenić dobrej strzelaniny, której akcja może być obserwowana z perspektywy pierwszej osoby. Często nie można oprzeć się wrażeniu, że nawet, jeśli gra tego rodzaju jest do bólu schematyczna, nie przeszkadza nam to w zapoznaniu się z nią i w dobrej zabawie trwającej przez przynajmniej kilka godzin. A jednak decydując się na pobranie gry Rage dzięki skorzystaniu z opcji Rage Download możemy liczyć na coś więcej. Strzelanina jest tu najważniejszym elementem, z pewnością jednak nie jest jedynym czynnikiem, który sprawia, że zwracamy na grę uwagę. Producentem gry jest id Software a jej wydawcą Bethesda Softworks. Data premiery: 17 listopada 2010. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 3, Xbox 360, iOS.

Rage Download PC – po polsku

Rage pc downlaod

Pobierz i zainstaluj

Twórca gry id Software zdążył nas już przyzwyczaić do tego, że jego pracownikom zabawa konwencją stwarza wiele przyjemności. Nie inaczej dzieje się tym razem, nie sposób więc mówić o tym że sama forma gry będąca połączeniem shootera z wyścigami samochodowymi jest dla nas zaskoczeniem. Nieco bardziej szokująca okazuje się sceneria, w jakiej dochodzi do rozgrywki, nie codziennie możemy bowiem ścigać się na Ziemi, która na skutek uderzenia asteroidy lata świetności wydaje się mieć już dawno za sobą. Pobierając grę dzięki Rage Download nie można nie oprzeć się wrażeniu, że zyskujemy szansę na wkroczenie do świata znanego choćby z kinowego przeboju Mad Max 2. I trudno się dziwić, że wiele osób już choćby z tego powodu decyduje się na pobranie i zainstalowanie gry sandbox. Fani recenzowanej serii lubiący takie klimaty będą zainteresowani kolejną częścią Rage 2.

Oczywiście, ani szybka jazda, ani strzelanie nie są możliwe, jeśli jesteśmy pozbawieni dostępu do odpowiedniego sprzętu. Przygoda trwa około dziesięciu godzin i w tym czasie możemy postarać się o to, aby nie być bezbronnymi w obliczu walki. Przed nami otwiera się możliwość wejścia w posiadanie aż czterech pojazdów różniących się nie tylko charakterystycznymi dla siebie osiągami, ale także liczbą slotów na broń, co może nie być bez znaczenia w świecie, w którym apokalipsa stała się faktem.

A o co w grze chodzi? Bohater, w którego rolę wciela się gracz to szczęśliwy mieszkaniec Arki – schronu, który specjalnie wyselekcjonowanej grupie Ziemian umożliwił przetrwania kataklizmu. Niestety, nie dla nas jest spokojne oczekiwanie na lepszą przyszłość. Poszukiwania brata zmuszają nas do wyjścia na zewnątrz i przekonania się, jak wiele zmieniło się na planecie. Nietrudno się domyślić, że ludzi próbujących ułożyć sobie życie nie brakuje, nie wszyscy jednak robią to zgodnie z prawem. Na powierzchni nie brakuje mutantów i zwykłych bandytów. Mamy też Władzę – wojskowy reżim, który próbuje zaprowadzić pozory porządku. Czy więc mamy na to ochotę, czy też nie, musimy stanąć do walki o przetrwanie. Grafika i soundtrack to zasługa silnika id Tech 5 który był również podstawą w Dishonored 2.

Rage na PC, X360, iOS, PS3 – zwiastun

Jeśli spodziewamy się szeregu trudnych wyzwań, możemy poczuć się nieco rozczarowani, rozgrywka będzie bowiem wymagała od nas przede wszystkim wykonywania misji, które nie należą do przesadnie skomplikowanych. Jeśli więc coś ma nas trzymać przed monitorem komputera, z pewnością będą to pojazdy, które wcale nie będą nam służyły jedynie do przemieszczania się. Często będziemy też zmuszani do brania udziału w wyścigach. Te narażą nie raz naszego bohatera na ryzyko szybkiej i nieprzyjemnej śmierci, w zamian możemy jednak liczyć na certyfikaty, które będą nas upoważniały do zakupu usprawnień dla naszych pojazdów. W grze możemy też korzystać z craftingu, a więc tworzenia gadżetów opierających się na znalezionych schematach. Podstawą gry (FPS) jest kampania dla jednego gracza, możemy jednak korzystać także z trybu multiplayer, choć jest on dość ubogi. Dlaczego warto przetestować możliwość Rage Download i pobrać grę? Mimo pewnych niedociągnięć tytuł nadal jest wciągającą rozrywką, która zapewni nam dobrą zabawę i odrobinę adrenaliny. Cena na steam: 9,99 USD.

Rage Pobierz i zainstaluj

pobierz Rage na pc

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® 9800 GTX.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
 • System: Windows XP (32-bit).
 • Direct X: DX 9.
 • Pobierz Rage Chomikuj
 • Free Download Rage Torrent
 • Spolszczenie Rage Pobierz za darmo
 • Pebx Rage Free Download
 • Exsite Rage Download Pełna Wersja
 • CODEX Rage PC Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *