Metal Gear Survive Download

Świetna gra reżysera Yota Tsutsumizaki. Pełna wersja Metal Gear Survive jest kooperacyjną grą akcji firmy Konami, zawierającą elementy survivalu oraz skradanki. Tytuł osadzony został w uniwersum serii Metal Gear wykreowanym przez Hideo Kojimę. Produkcja jest pierwszą po odejściu legendarnego twórcy grą tej należącą do tej popularnej marki. Data premiery: 22.02.2018 (22 luty 2018 rok). Platformy: Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Metal Gear Survive Pobierz gre Codex

3dm Metal Gear Survive pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze

Historia prezentowana w Metal Gear Survive PS4, PC, XONE to alternatywna wersja wątków przedstawionych w finale Metal Gear Solid V: Ground Zeros. Opowiada o losach zlokalizowanej na morzu bazy, zniszczonej przez siły zbrojne CIA w postaci oddziałów XOF. Gracz dowiaduje się, że pozostałości platform wiertniczych z nieznanych powodów przedostają się do innego wymiaru, razem z broniącymi ich żołnierzami. Bohaterowie należący do organizacji Militaries Sans Frontieres decydują się na bardzo niebezpieczną walkę o przetrwanie. Aby zwyciężyć, muszą skonfrontować się z potworami przypominającymi zombie oraz wieloma innymi niebezpieczeństwami. Jeżeli jesteś fanem serii Metal Gear, pobierz grę Metal Gear Survive PC Download i odnajdź się w nowej dla cyklu konwencji.

Mechanika

Rozwiązania zastosowane w Metal Gear Survive odbiegają nieco od mechanizmów znanych z poprzednich części serii. Typowe dla cyklu elementy skradankowe łączą tutaj się z survivalem oraz etapami kooperacyjnymi. Akcja gry osadzona została w świecie pełnym pustynnych przestrzeni, tajemniczych struktur oraz zniszczonych bez. Gracz napotyka na swojej drodze przerażające istoty, będące efektem eksperymentów biologicznych. Do konfrontacji wykorzystać można różne typy broni, włącznie z bronią palna oraz białą. Stałym elementem zabawy są etapy, podczas których konieczne jest przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku. Jeżeli lubisz produkcje survivalowe, pobierz za darmo Metal Gear Survive Download i wykaż się swoimi umiejętnościami. Reszki sprzętu zebrane podczas eksploracji można natomiast wykorzystać do ulepszania ekwipunku oraz tworzenia zupełnie nowych broni. Sprawdź czy uda Ci się przetrwać w grze State of Decay 2.

Tryby gry i strona techniczna

Metal Gear Survive pozwala na udział w trybie kooperacji dla maksymalnie czwórki graczy. Jeżeli jesteś miłośnikiem intensywnych zmagań sieciowych, ściągnij Metal Gear Survive free Download i spróbuj swoich sił w w walce o przetrwanie. W grze obecny jest także tryb dla pojedynczego gracza, jednak wówczas role współgraczy spełnia sztuczna inteligencja. Pod względem strony technicznej Metal Gear Survive prezentuje się podobnie do Metal Gear Solid V: The Phantom Pain,  piątej części cyklu powstałej na tym samym silniku FOX Engine. Produkcja wyróżnia się wysokiej jakości oprawą graficzną, a także posiada klimat oraz styl zbliżony do wcześniejszych tytułów sygnowanych marką Metal Gear. Jeżeli chcesz zobaczyć olśniewającą grafikę i ponownie odczuć niezwykłą atmosferę kultowego cyklu, pobierz grę i weź udział w rozrywce wciągającej na wiele długich godzin.

Metal Gear Survive Download reloaded

Metal Gear Survive pełna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-4460 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 650 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • Pobierz Metal Gear Survive Torrent Pebx
  • Free Download Metal Gear Survive Crack Exsite
  • Chomikuj Metal Gear Survive Free download
  • CODEX Metal Gear Survive Pobierz torrent

Odwiedź strona główna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.