RAGE 2 Download

RAGE 2 torrent

RAGE 2 to bezpośrednia kontynuacja pierwszoosobowej strzelanki firmy Bethesda Softworks, opracowanej w 2011 roku przez studio id Software. Produkcja jest wspólnym dziełem autorów oryginału oraz zespołu Avalanche Studios, mającego na swoim koncie między innymi grę Mad Max oraz popularny cykl Just Cause. Jeżeli jesteś fanem pierwszej części dynamicznego FPS-a, pobierz RAGE 2 skidrow i zagraj w jej przebojową kontynuację.

RAGE 2 Download – do pobrania na PC

RAGE 2 steam

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze RAGE 2

Tak samo jak w pierwszej odsłonie, historia przedstawiona w grze RAGE 2 ma miejsce w post-apokaliptycznym świecie. Gracz trafia na zrujnowaną Ziemię, w którą uderzyła potężna asteroida. Ocalałe jednostki zmuszone zostały do życia pod dyktando okrutnego Generała Crossa, stojącego na czele Władzy. Poznaj trudy życia po kataklizmie, pobierz RAGE 2 Download i uporaj się ze sprawującym okrutne rządy systemem. Przywódca złego ugrupowania ma na celu likwidację każdego ziemianina, który pochodzi z Ark. Obiekty te służyły jako specjalne schrony, w których jedynie indywidualnie wyselekcjonowane jednostki mogły przetrwać kosmiczną apokalipsę. Gracz wciela się w ostatniego Strażnika z Vineland. Głównym celem Walkera jest pokrzyżowanie planów złego generała. Zostań potężnym strażnikiem, do pobrania RAGE 2 codex i pokonaj okrutnego Crossa.

Mechanika w grze RAGE 2

W RAGE 2 gracz tafia do rozległego, otwartego świata. Podczas zabawy można w nim znaleźć zarówno pustkowia pełne post-apokaliptycznych miasteczek oraz innych pozostałości po ludzkiej cywilizacji, jak i rozmaite dżungle oraz bagna. Po mapie przemieszczać można się zarówno pieszo, jak i przy użyciu różnego rodzaju pojazdów. Wkrocz do świata po apokalipsie i wyszukaj na steam frazy pobierz RAGE 2 Download, aby zwiedzić jego najbardziej ponure zakamarki. Zabawa opiera się jednak nie tylko na eksploracji, ale również walce z całymi hordami przeciwników czyhających na bohatera. Gracz może korzystać z bogatego arsenału broni palnej. Poszczególne narzędzia mordu poddawać można modyfikacjom, dzięki którym ich możliwości zwiększają się.

Rozgrywka w grze RAGE 2

Podczas walki Walker korzysta także z tak zwanych nanortrytów, czyli wszczepów zapewniających mu specjalne zdolności. Pozwalają one bohaterowi na wyprowadzanie zabójczych ataków, na przykład podmuchu energetycznego czy potężnego uderzenia w podłoże. W starciu z nimi adwersarze mają niewielkie szanse na przetrwanie. Z czasem Walker uczy się implementować wszczepy także do posiadanych broni. Naładowanie odpowiedniego paska oraz aktywowanie specjalnego trybu pozwala na zadawanie znacznie większych obrażeń. Protagonista zyskuje w ten sposób także inne właściwości dodatkowe, a poziom jego zdrowia może szybciej się regenerować. Wykorzystaj specjalne zdolności bohatera i pobierz RAGE 2 Download, aby pokonać wszystkich przeciwników. Druga część RAGE działa w oparciu o silnik Apex, napędzający także inne produkcje studia. Dzięki temu produkcja jest sandboksem z prawdziwego zdarzenia i nie posiada ograniczeń pierwszego RAGE, działającego w oparciu o autorską technologię id Tech.

RAGE 2 Pobierz skidrow

RAGE 2 torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam RAGE 2 Torrent Pebx
  • Warez-bb Download RAGE 2 Crack Exsite
  • Chomikuj RAGE 2 Do pobrania Prophet
  • CODEX RAGE 2 Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *