Sniper Ghost Warrior 3 Download

Osoby, które gustują w grach typu strzelanek z pewnością zadowoli fakt powstania nowej serii gry komputerowej czyli Sniper Ghost Warrior 3, która jest kolejną bo już trzecią serią strzelarek typu FPS, koniecznie musisz ją mieć. Pobierz więc Sniper Ghost Warrior 3 Download. Data premiery została zaplanowana na 25 kwietnia 2017 i udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 i Xbox One, .

Sniper Ghost Warrior 3 Download PC

Sniper Ghost Warrior 3 codex

Pobierz za Darmo!

Wydawca

Wydawcą gry akcji typu skradanek jest polskiego pochodzenia studio CI Games. O samej produkcji można było usłyszeć pod koniec roku 2014.

Opis

Fabuła gry dotyczy zaciętego, zimnego konfliktu pomiędzy krajami takimi jak Rosja i Stany Zjednoczone. Separatyści są wspierani przez Kreml. Wcielisz się w rolę snajpera piechoty morskiej Jonathana Northa, którego zadaniem jest bardzo cicho przeprowadzona eliminacja kluczowych wrogów, a jednocześnie osobista misja i postawiony wysoko cel dotyczący brata zaginionego w rejonie Gruzji, czyli kluczowego miejsca konfliktu. To Ty zdecydujesz komu warto zaufać i z kim współpracować. Będziesz bowiem działał samotnie i będziesz musiał podejmować kluczowe dla przebiegu gry decyzje.

Sniper Ghost Warrior 3 zdjęcia


W grze objawia się bardzo duża swoboda działania i wykonywania ruchów postacią Jonathana Northa, jeśli chcesz wcielić się w jego rolę i zawalczyć nie tylko o lepszy świat, ale także o życie i pamięć młodszego brata to pobierz Sniper Ghost Warrior 3 Download. Oprócz głównego wątku fabularnego jaki przejawia się w grze mamy do dyspozycji bardzo dużo wątków i zadań pobocznych. Podczas samej rozrywki gracz będzie przemierzał bardzo rozległe, dzikie tereny, które nie są przyjazne dla osoby Jonathana Northa, który będzie się posługiwał karabinkami snajperskimi, a nawet, co bardzo ciekawe nową zdobyczą technologii czyli popularnymi ostatnio dronami, których można używać nie tylko do szpiegostwa ale też do rozbrajania min i pułapek zastawionych przez wroga. Jest nawet możliwość hakowania kamer z monitoringu. Czasami będziesz musiał sam skonstruować odpowiednią broń lub posłużyć elementami wyposażenia przeznaczonymi do typowego survivalu. Spróbuj swoich sił grając na najnowszych konsolach PS4, XONE lub PC.

Tak szeroki zakres działa ze strony gracza pozwala na wyeliminowanie przeciwników na bardzo różne sposoby. Jeśli więc bardzo lubisz strzelanki połączone ze strategią to odpowiedni wybór dla Ciebie. Pobierz Sniper Ghost Warrior 3 Download i ciesz się możliwościami jakie daje Ci tak rozwinięta gra. Prawdziwą zaletą gry jest także bardzo duże, niemal idealne odwzorowanie lotu pocisku. Jest to niesamowity efekt. To czy trafisz do celu może na przykład zależeć od siły wiatru, ukształtowania terenu, odległości i wielu innych czynników, które zdecydują o Twojej wygranej lub porażce. Do dyspozycji w grze jest bardzo duża mapa, dzięki której można bardzo szybko, z pomocą pojazdów poruszać się po terenie.

Tryb gry

Gra nie posiada opcji multiplayer, musisz więc zdać się tylko na siebie i swoje umiejętności. Twórcy Jess Lebow, Tomasz Pruski oraz Alek Sajnach wykorzystali technologię silnika CryEngine który jest wykorzystywany w takich produkcjach jak planowany Kingdom Come: Deliverance.

Sniper Ghost Warrior 3 trailer

Podsumowując, gra jest bardzo ciekawą polską produkcją, która powinna zainteresować wszystkich miłośników gier w typie strzelanki, w których nie należy tylko i wyłącznie strzelać do celu ale także jest możliwość wykorzystania strategii i dopasowania się do fabuły i jej pobocznych wątków. Gra jest prawdziwym wyzwaniem i zawiera wątek tajemniczości, który dotyczy zaginięcia brata głównego bohatera. To pomaga wprowadzić niesamowity klimat do całości produkcji. Nie ma tak wyselekcjonowanej drugiej gry jaką jest Sniper Ghost Warrior 3 Download. Po prostu musisz ją mieć, jeśli tylko jesteś prawowitym fanem tego typu produkcji. Szeroki wybór zadań dodatkowych pomoże Ci się sprawdzić w tej roli. Cena na steam: 9,99 USD.

Sniper Ghost Warrior 3 Pobierz pełna wersja

Sniper Ghost Warrior 3 codex

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2300 2.8GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1050.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 50 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: http://sniperghostwarrior3.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.