DUSK Download

Gry akcji to najpopularniejszy gatunek gier które są recenzowane na stronie Downloaduj.pl. Gra DUSK pełna wersja to wydana na komputery osobiste z systemem Windows strzelanina FPP. Tytuł przygotowany został przez Dawida Szymańskiego, niezależnego dewelopera. Wydaniem gry zajęła się firma New Blood Interactive. Data premiery: 10.12.2018. Platformy: Microsoft Windows PC, Nintendo Switch.

DUSK gra do pobrania na PC

DUSK gra do pobrania

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gracz wciela się w bohatera, który musi zmierzyć się z mrocznymi siłami pochodzącego z innego świata oraz tajemniczymi kultystami. Rozwiązania fabularne obecne w grze DUSK są jednak dość pretekstowe, a podstawą zabawy pozostaje brutalna i niezwykle efektowna rozgrywka. Wyraźną inspiracją dla twórcy gry pozostają kultowe tytuły z lat dziewięćdziesiątych, takie jak Redneck Rampage, Hexen czy przede wszystkim Quake. Jeżeli jesteś miłośnikiem tych oldschoolowych produkcji, pobierz za darmo DUSK PC Download i pokaż swoje umiejętności w nieskrępowanej rozwałce. Produkcja nawiązuje do kultowych pozycji zarówno pod względem samej rozgrywki, jak i oprawy audiowizualnej.

Mechanika gry

Gra DUSK to oldschoolowa strzelanina, z akcją prezentowaną z oczu bohatera. Kampania fabularna dla pojedynczego gracza podzielona została na epizody, w trakcie których celem zabawy jest walka z całymi hordami przeciwników. Wrogowie obdarzeni są nadnaturalnymi zdolnościami, co dodatkowo zwiększa poziom trudności. Aby spróbować swoich sił w intensywnej jatce, ściągnij gre DUSK i wypróbuj każdą z dostępnych broni. Na graczy czeka wyjątkowo rozbudowany arsenał, pośród którego znaleźć można miedzy innymi karabiny maszynowe, pistolety czy granatniki. Dostępne są także mniej konwencjonalne typy broni, takie jak kusze czy sierpy. Podobna gra sieciowa RIFT.

Rozgrywka w grze

Akcja gry DUSK rozgrywa się w zróżnicowanych pod względem wyglądu oraz specyfiki lokacjach. Gracz ma okazję odwiedzić mroczne kościoły, ponure podziemia czy całkowicie współczesne zabudowy miejskie. Wrogowie również są wyjątkowo zróżnicowani. Poza doskonale uzbrojonymi żołnierzami, gracz musi stawić czoła także szalonym kultystom w kapturach. Starcia oferowane prze DUSK charakteryzują się wyjątkowo wysokim poziomem przemocy.

Tryby gry i strona techniczna

Kampania fabularna dla pojedynczego gracza uzupełniona została trybem multiplayer, opartym przede wszystkim na rywalizacji między dwoma zawodnikami na jednej arenie. Oprócz tego DUSK posiada także wariant nazwany Endless Survival Mode, w którym gracz zmierzyć może się z kilkoma następującymi po sobie atakami przeciwników. Jeżeli cenisz sobie satysfakcję z zabawy, pobierz grę DUSK free Download i wypróbuj wszystkie dostępne tryby gry. Pod względem oprawy graficznej produkcja nawiązuje do klasyków z ubiegłego wieku, dlatego w porównaniu z najnowszymi tytułami nie prezentuje się zbyt imponująco. Wywołuje jednak uczucie nostalgii i dodaje całej grze uroku. Ścieżkę dźwiękową do DUSK skomponował Andrew Hulshult, odpowiedzialny za muzykę między innymi do Rise of The Triad czy Brutal DOOM.

DUSK Download na PC – reloaded

DUSK download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 2 GB RAM
  • Karta grafiki: 512 MB GeForce 9800 GT lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 2 GB HDD
  • System: Windows 7

  • Pobierz DUSK Torrent Pebx
  • Free Download DUSK Crack Exsite
  • Chomikuj DUSK Free download
  • CODEX DUSK Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *