RIFT Download

RIFT, to gra typu fantasy MMORPG, stworzona przez studio Trion World Network. Gra jest dostępna zarówno w wersji abonamentowej, jak też darmowej (free to play). Data premiery odbyła się dnia 1 marca 2011 na platformę Microsoft Windows PC. Producentem oraz wydawcą recenzowanej gry jest Trion Worlds.

RIFT Download PC – pełna wersja

RIFT pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra RIFT, przenosi nas do magicznej krainy Telara, która jest nękana wojną domową. Zwalczają się w niej dwie frakcje, do których nasza postać może przynależeć. Są to tak zwani Strażnicy, którzy widzą przyszłość Telary w poczynaniach dobrych bóstw i buntownicy, którzy odrzucają owe bóstwa, kładąc nacisk na swoją własną, magiczną technologię.

Jednak konflikt pomiędzy obydwoma frakcjami to nie wszystko, co może nam zaoferować RIFT. W grze, spotkamy również złą postać. Jest to Niszczyciel Regulos, który może walczyć zarówno z jedną, jak też z drugą frakcją. Jak więc widać, gra zapowiada się bardzo ciekawie. Jeśli również i Ty chcesz przekonać się, jak może zakończyć się ten konflikt, koniecznie pobierz RIFT Download na swój komputer. Zobaczysz, że od Twojego zaangażowania, może naprawdę sporo zależeć.

Mechanika gry recenzja

Tak jak pisaliśmy na początku, w RIFT możemy stanąć po różnych stronach konfliktu. Jedno jest tylko pewne – konfrontacja z Niszczycielem jest nieunikniona. To, co wyróżnia grę na tle innych, podobnych produkcji, to z pewnością możliwość bardzo zaawansowanej rozbudowy postaci. Odgrywana przez nas osoba, może awansować na wiele różnych sposobów, uzyskując w ten sposób bardzo zróżnicowane możliwości i funkcjonalności.

Świat ukazany w RIFT na PC, jest niezwykle plastyczny. Szybko zmienia się on, na wskutek różnych charakterystycznych dla gry wydarzeń. Szczególnie w kontekście inwazji Niszczyciela, która potrafi skutecznie obrócić wybrany fragment krainy w perzynę.

A skoro mowa o inwazjach, to warto zaznaczyć, że są one integralną częścią całej gry, będąc jednocześnie jej przerywnikami. Na czym one polegają? Inwazje, polegają na otwieraniu się mitycznych wrót, przez które wpadają do naszej krainy rozmaite bestie. Jeśli chcemy z nimi walczyć, musimy organizować się w grupy. Starcia w pojedynkę nie wchodzą w grę. Nasi przeciwnicy są po prostu zbyt silni. Jeśli nie uda się nam ich powstrzymać, zajmują one określoną część krainy, wpływając jednocześnie na jej zamieranie, również w kontekście gospodarczym i handlowym. Jeśli chcesz zobaczyć na własne oczy, jak prezentuje się ta gra od strony prowadzenia rozgrywki, koniecznie pobierz ją na swój komputer. Przekonasz się, że świat Talary może być naprawdę imponujący.

Grafika gry

RIFT, prezentuje się niezmiernie ciekawie również pod kątem graficznym. Niestety, jest to okupione dużymi wymaganiami sprzętowymi. Przedstawiony w grze świat, jest bardzo zróżnicowany od strony zewnętrznej. Ukazane w nim krajobrazy, postacie a nawet zwierzęta, mogą się bardzo dynamicznie zmieniać, szczególnie jeśli mamy do czynienia z inwazją, o której zresztą pisaliśmy powyżej. Jeśli więc chcesz zobaczyć, jak bardzo może zmienić się przedstawiony w grze świat, koniecznie RIFT pobierz na swój komputer. Wszystkie innowacje w grze to zasługa silnika Gamebryo który był wykorzystywany przy produkcji Fallout: New Vegas.

Podsumowanie

RIFT dostępny na PC, to z pewnością gra wciągająca i ambitna. Nie brak w niej ciekawych zwrotów akcji i elastycznej szaty graficznej. Na jej niekorzyść, mogą przemawiać wysokie wymagania, ale i tak jest to pozycja udana i kompletna.

Wymagania sprzętowe

  • procesor – Core 2 Duo 2.2 GHz,
  • pamięć operacyjna – 2 GB RAM (4 GB RAM – Vista/7),
  • karta grafiki – 512 MB (GeForce GTS 250 lub lepsza),
  • wolne miejsce na dysku twardym – 15 GB HDD,
  • system operacyjny – Windows XP/Vista/7

RIFT Pobierz i zainstaluj za darmo

RIFT pobierz

Pobierz za Darmo!

  • Free Download RIFT Torrent
  • Pobierz RIFT Chomikuj
  • Exsite RIFT Free Download
  • Pebx RIFT Pobierz za darmo

Oficjalna strona: https://www.trionworlds.com/rift/en/.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.