ECHO Download

Gra ECHO w pełnej wersji to efektowna, trzecioosobowa przygodówka w klimatach science-fiction, łącząca w sobie również elementy gry akcji oraz skradanki. Gracz wciela się w postać astronautki, docierającej po wieloletniej hibernacji do obszaru zwanego Pałacem. Miejsce to jest pozostałością po prastarej, wymarłej cywilizacji. Bohaterka musi wykorzystywać odkrytą na miejscu technologię, aby przywrócić do życia jej twórców. Aby osiągnąć swój cel, protagonistka musi sprostać wielu różnym niebezpieczeństwom, które czyhają na nią w Pałacu. Producentem i wydawcą gry jest Ultra Ultra. Data premiery 19.09.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

ECHO Pobierz – Pełna Wersja gry PC

ECHO pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Astronautka będąca główną bohaterką gry ECHO to białowłosa kobieta o imieniu En. Lata spędzone podczas podróży w stanie hibernacji. Miejsce, do którego dociera znane było wcześniej wyłącznie z legend. Tajemniczy Pałac został stworzony setki lat wcześniej, z inicjatywy tajemniczej, wymarłej cywilizacji. Jako pierwszy człowiek, który trafił do tego niezwykłego miejsca, bohaterka musi nauczyć się korzystać z nieznanej jej technologii, dzięki czemu będzie w stanie przywrócić do życia rasę zamieszkującą dawniej Pałac. Na En czekają liczne zagadki i niebezpieczeństwa, którym musi sprostać aby osiągnąć swój cel. Jeżeli również chcesz poznać losy tajemniczego Pałacu, pobierz za darmo ECHO Download i podziwiaj niezwykła formę gry.

Mechanika

Pod względem mechaniki ECHO to trzecioosobowa gra akcji połączona z elementami przygodówki oraz skradanki. Rozgrywka charakteryzuje się zmienną mechaniką, która ulega znacznemu rozwinięciu wraz z rozwojem zabawy i stopniowym poznawaniem fabuły. Na początkowych etapach gracz zajmuje się przede wszystkim eksploracją oraz rozwiązywaniem zagadek, dzięki czemu zyskuje szansę na zapoznanie się z prawami panującymi w świecie gry. Jednak z czasem produkcja staje się bardziej wymagająca dla gracza, stawiając na drodze bohaterki coraz większe niebezpieczeństwa. Jeżeli chcesz wcielić się w dzielną En, pobierz grę ECHO free Download i opracuj własną strategię działania. Bohaterka może się skradać i walczyć, a ostateczny wybór w dużym stopniu zależy od preferencji gracza. Wszystkie podejmowane decyzje wywierają określony wpływ na świat gry i niosą za sobą różne konsekwencje. Popularną grą skradankową jest Hitman 2 pobierz.

Strona techniczna

Produkcja wydana została na platformę PC Windows. Tytuł powstał w oparciu o engine graficzny Unreal Engine 4, gwarantując tym samym wysoki poziom strony wizualnej. Studio Ultra Ultra zadbało również o bardzo starannie zbudowany klimat. Jeżeli również chcesz docenić niezwykłą pracę deweloperów, ściągnij ECHO PC Download i podziwiaj niebanalną szatę graficzną w połączeniu z nietuzinkową atmosferą. Dzięki wszystkim tym elementom gra ECHO skutecznie przyciąga do siebie gracza, zapewniając mu doskonałe doznania pod każdym względem. Dotyczy to zarówno efektownego wyglądu oraz klimatu produkcji, jak i starannie dopracowanej fabuły. Jeżeli również pragniesz ją poznać, pobierz ECHO Download i już teraz rozpocznij niezapominaną przygodę.

ECHO Download gra na PC

ECHO download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i3-4340 3.6 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 570/Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7/8/8.1/10 64-bit

  • Pobierz ECHO Torrent Chomikuj
  • Free Download ECHO Crack Pebx
  • Skidrow ECHO Pobierz za darmo
  • Exsite ECHO Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.