Enlisted Download

Jeśli szukasz dobrej gry osadzonej w klimatach II wojny światowej, pobierz Enlisted download. Ta produkcja to prawdziwa perełka, która przyniesie naprawdę świetną rozrywkę. Można powiedzieć, że jest to klasyczna sieciowa strzelanka, której fabuła toczy się na przełomie lat 30. i 40. ubiegłego wieku. Ta produkcja wyróżnia się jednak na tle innych tego rodzaju gier. Jest naprawdę mocno rozbudowana i w trakcie różnego rodzaju kampanii i misji w akcji może brać udział nawet 100 graczy. Łotewskie studio Darkflow Software we współpracy z twórcami uznanego w świecie graczy War Thundera, czyli grupą Gaijin Enterainment, stworzyło naprawdę świetną grę, która zapewnia rozrywkę na długie godziny. Gra została wydana w angielskiej wersji językowej. Platformy Microsoft Windows PC.

Enlisted Download – do pobrania na PC

Enlisted pobierz grę

Pobierz za Darmo!

Na początek rozgrywki deweloperzy udostępnili graczom dwie lokacje, w których można brać udział w bitwach. Możesz więc dołączyć do walk pod Moskwą lub do bitwy o Normandię. W każdej z lokacji gra jest podzielona na kilka etapów i to od etapu zależy, kogo gracz napotka w grze i z jakiej broni będzie korzystał. Deweloperzy zadbali bowiem o to, by gra jak najlepiej imitowała ówczesne realia. Jeśli więc jesteś zainteresowany rozgrywką, która odpowiada prawdziwym wydarzeniom historycznym, wyszukaj na steam pobierz grę Enlisted PC download i stań do walki na frontach II wojny światowej. Gracz może korzystać jedynie z trybu multiplayer. Jednak tryb ten różni się odrobinę od tego rodzaju rozgrywek w grach zbliżonych do Enlisted klimatem czy mechaniką. Podczas gry nie mamy do czynienia jedynie z deathmatchami.

Obrazki gry


Producenci gry chcieli jak najwierniej oddać realia drugiej wojny światowej, dlatego też na poszczególnych etapach i w różnych lokalizacjach poszczególnych map gracze mają za zadanie realizować cele i misje, które bardzo przypominają rozgrywki w trybie single player. Jest co ciekawe i na pewno bardzo przyciągające rozwiązanie, które pozwala w wyjątkowy sposób doświadczyć fabułę przedstawioną w Enlisted. Misje, zarówno te kooperacyjne, jak i indywidualne, są bardzo zróżnicowane i wymagają wielu różnych umiejętności. Jedno jest pewne – tej gry na pewno nie można nazwać nudną. Inną świetną grą pokazującą czasy II Wojny Światowej jest Battlefield 5 do pobrania.

Trailer gry

Jeśli chcesz się wcielić w żołnierza biorącego udział w drugiej wojnie światowej, kliknij na ściągnij Enlisted free download i łap za karabin! Gra działa w oparciu o technologię Dagor Engine. Nie jest to co prawda jakaś nowinka, gdyż była wcześniej wykorzystana w War Trunderze, gdzie była chwalona. Dzięki temu silnikowi są możliwe wielkie potyczki, w których bierze udział nawet 100 osób. Warto też wspomnieć, że ta gra jest dystrybuowana w ciekawym, raczej niespotykanym modelu biznesowym. Okazuje się bowiem, że gracz musi wykupić każdą kampanię z osobna, by móc cieszyć się wszystkimi składowymi lokacjami i misjami w grze. Każdy z zakupionych scenariuszy łączy się z innymi posiadanymi przez gracza, więc nie ma obaw o to, że gra będzie „poszatkowana”. Jest to na pewno swoiste novum na rynku gier w tematyce historycznej. Gra jest naprawdę godna uwagi i poświęcenia jej choć odrobiny czasu.

Enlisted Pobierz pełna wersja

Enlisted download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam Enlisted Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Enlisted Crack Exsite
  • Chomikuj Enlisted Do pobrania Prophet
  • CODEX Enlisted Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *