Enlisted Download

Jeśli szukasz dobrej gry osadzonej w klimatach II wojny światowej, koniecznie wejdź na steam i pobierz Enlisted skidrow. Ta produkcja to prawdziwa perełka, która przyniesie naprawdę świetną rozrywkę. Można powiedzieć, że jest to klasyczna sieciowa strzelanka, której fabuła toczy się na przełomie lat 30. i 40. ubiegłego wieku. Ta produkcja wyróżnia się jednak na tle innych tego rodzaju gier. Jest naprawdę mocno rozbudowana i w trakcie różnego rodzaju kampanii i misji w akcji może brać udział nawet 100 graczy. Łotewskie studio Darkflow Software we współpracy z twórcami uznanego w świecie graczy War Thundera, czyli grupą Gaijin Enterainment, stworzyło naprawdę świetną grę, która zapewnia rozrywkę na długie godziny. Gra została wydana w angielskiej wersji językowej.

Enlisted Download – do pobrania na PC

Enlisted crack

Pobierz za Darmo!

Na początek rozgrywki deweloperzy udostępnili graczom dwie lokacje, w których można brać udział w bitwach. Możesz więc dołączyć do walk pod Moskwą lub do bitwy o Normandię. W każdej z lokacji gra jest podzielona na kilka etapów i to od etapu zależy, kogo gracz napotka w grze i z jakiej broni będzie korzystał. Deweloperzy zadbali bowiem o to, by gra jak najlepiej imitowała ówczesne realia. Jeśli więc jesteś zainteresowany rozgrywką, która odpowiada prawdziwym wydarzeniom historycznym, wyszukaj na steam pobierz Enlisted download i stań do walki na frontach II wojny światowej. Gracz może korzystać jedynie z trybu multiplayer. Jednak tryb ten różni się odrobinę od tego rodzaju rozgrywek w grach zbliżonych do Enlisted klimatem czy mechaniką. Podczas gry nie mamy do czynienia jedynie z deathmatchami.

Producenci gry chcieli jak najwierniej oddać realia drugiej wojny światowej, dlatego też na poszczególnych etapach i w różnych lokalizacjach poszczególnych map gracze mają za zadanie realizować cele i misje, które bardzo przypominają rozgrywki w trybie single player. Jest co ciekawe i na pewno bardzo przyciągające rozwiązanie, które pozwala w wyjątkowy sposób doświadczyć fabułę przedstawioną w Enlisted. Misje, zarówno te kooperacyjne, jak i indywidualne, są bardzo zróżnicowane i wymagają wielu różnych umiejętności. Jedno jest pewne – tej gry na pewno nie można nazwać nudną.

Jeśli chcesz się wcielić w żołnierza biorącego udział w drugiej wojnie światowej, kliknij na pobierz Enlisted download i łap za karabin! Gra działa w oparciu o technologię Dagor Engine. Nie jest to co prawda jakaś nowinka, gdyż była wcześniej wykorzystana w War Trunderze, gdzie była chwalona. Dzięki temu silnikowi są możliwe wielkie potyczki, w których bierze udział nawet 100 osób. Warto też wspomnieć, że ta gra jest dystrybuowana w ciekawym, raczej niespotykanym modelu biznesowym. Okazuje się bowiem, że gracz musi wykupić każdą kampanię z osobna, by móc cieszyć się wszystkimi składowymi lokacjami i misjami w grze. Każdy z zakupionych scenariuszy łączy się z innymi posiadanymi przez gracza, więc nie ma obaw o to, że gra będzie “poszatkowana”. Jest to na pewno swoiste novum na rynku gier w tematyce historycznej. Gra jest naprawdę godna uwagi i poświęcenia jej choć odrobiny czasu.

Enlisted Pobierz pełna wersja

Enlisted torrent

Pobierz za Darmo!

  • Steam Enlisted Torrent Pebx
  • Warez-bb Download Enlisted Crack Exsite
  • Chomikuj Enlisted Do pobrania Prophet
  • CODEX Enlisted Pobierz torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *