Monster Jam: Steel Titans Pobierz PC

Gry na PC za darmo do pobrania tylko na naszej stronie! Monster Jam: Steel Titans to gra na PC, PS4 oraz XONE, która pozwala graczowi wcielić się w profesjonalnego kierowcę samochodu. Bohater może wziąć udział w zawodach różnego rodzaju, takich jak na przykład – wyścigach lub ciekawych konkursach akrobacji. Do dyspozycji gracz ma pojazdy typu – monster truck, które wyglądają naprawdę rewelacyjnie. Data premiery: 25 czerwiec 2019. Platformy: Microsoft Windows PC, Xbox One, Playstation 4

Monster Jam: Steel Titans PC Download

Monster Jam: Steel Titans gra na pc

Pobierz za Darmo!

Za produkcję rozgrywki odpowiada studio Rainbow Studios/THQ Digital Phoenix, które jest niesamowicie popularne. Jeżeli zaś chodzi o wydawcę gry, to podjęło się tego studio THQ Nordic / Nordic Games, które pochodzi z Austrii a znana jest z takich gier jak Elex. Firma została jednym z największych wydawców gier wideo nie tylko w Europie, ale i na świecie.

Zdjęcia

Ten fantastyczny symulator daje szansę graczowi pokierowania potężnym pojazdem, który z pewnością wyróżnia się na tle innych samochodów. Rozgrywka oferuje wiele trybów oraz niesamowicie zaawansowany model zniszczeń wszystkich samochodów. Podczas grania można jeździć na stadionie lub na niebezpiecznych terenach. Bądź pierwszy na mecie i pobierz grę Monster Jam: Steel Titans Download.

Podczas grania, gracz ma możliwość wykonania naprawdę bardzo ciekawe akrobacje, takie jak na przykład: pogo, obrót w tył, cyklon, odcięcie mocy czy zatrzymanie. Do wyboru osoba grająca ma, aż ponad dwadzieścia pięć pojazdów. Wszystko zależy od Ciebie na jaki samochód się zdecydujesz. Oprócz tego, można wybrać dwanaście ciekawych stadionów, które są wypełnione krzykliwymi fanami.

Trailer

Jeżeli lubisz wyzwania – ściągnij za darmo Monster Jam: Steel Titans pełna wersja i zrób wszystko, aby Twój pojazd był pierwszy na linii mety. Otwarty teren powoduje, że gracz ma wiele możliwości – może na przykład badać otoczenie oraz niszczyć je. Możesz również trenować na Uniwersytecie Monster Jam. Dzięki czemu nauczysz się nowych akrobacji, a także będziesz jeździł po trasie o wiele szybciej i lepiej. Możliwości zniszczeń pojazdów masz wiele – możesz zniszczyć między innymi – nadwozia oraz panele karoserii.

Podczas grania w tą grę – gracz ma możliwość obserwowania otoczenia w pierwszej lub trzeciej osobie. Jeżeli zdecyduje się na pierwszą – z całą pewnością wczuje się w klimat gry, a także poczuje się jak prawdziwy kierowca. Siedząc za kierownicą pojazdu na osobę grającą czeka naprawdę wiele wyzwań. System fizyki stworzony w grze sprawia, że rozgrywka jest bardzo realna.

Producenci z całą pewnością zadbali o każdy szczegół. W grze możemy grać wyłącznie samotnie – co dla wielu graczy jest ogromną zaletą. Dodać również trzeba, że w rozgrywce występuje trójwymiarowa grafika, która jest bardzo przejrzysta. Oficjalna strona: https://www.monsterjamgame.com/.

Monster Jam: Steel Titans Pobierz grę

Monster Jam: Steel Titans pelna wersja

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 3.0 GHz.
  • Pamięć operacyjna: 16 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 770.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 21 GB HDD.
  • System: Windows 10 64-bit.
  • crack Monster Jam: Steel Titans chomikuj pobierz
  • torrent Monster Jam: Steel Titans free download
  • codex Monster Jam: Steel Titans ściągnij na PC
  • skidrow Monster Jam: Steel Titans gra do pobrania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *