Extinction free Download

Extinction download

Extinction grą przygodową akcji w konwencji fantasy, przygotowaną przez studio Iron Galaxy. Jego członkowie nie posiadają wielu projektów autorskich na swoim koncie, ale brali udział w realizacji różnych hitowych produkcji, takich ja między innymi Borderlands 2 czy BioShock Infinite. Jeżeli lubisz opowieści z gatunku fantasy, pobierz Extinction free Download i wkrocz do niezwykłego świata.

Extinction free Download Pełna Wersja PC

Extinction pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Extinction

Historia przedstawiona w grze Extinction opowiada o losach fantastycznego świata, w którym ludzkość walczy już tylko między sobą. Prawdziwym zagrożeniem okazują się w ogromne ogry, które postanowiły opuścić mroczny niebyt. Wyłącznie odpowiednio przeszkoleni Strażnicy są w stanie uporać się z tymi istotami, jednak obecnie pozostało ich stosunkowo niewielu. Gracz wciela się w niejakiego Avila, który należy do ostatnich tego typu istot. Nie mając żadnego innego wyboru, bohater zobowiązuje się do walki z ogromnymi ogrami. Jeżeli chcesz poznać intrygującą i pełną zwrotów akcji fabułę, pobierz Extinction Download i zmierz się z wrogimi stworami jako nieustraszony Strażnik.

Mechanika w grze Extinction

Główny nacisk podczas zabawy w Extinction położony został na walkę. Cechą charakterystyczną produkcji jest intrygujący system potyczek, który łączy sobie taktykę z elementami zręcznościowymi. Avil okazuje się wyjątkowo szybkim i zwinnym wojownikiem, który dysponuje zdolnością błyskawicznego poruszania się po budynkach. Poza standardowym wspinaniem i skakaniem, bohater jest w stanie także biegać po ścianach. W tym celu wykorzystuje specjalny bicz, który z powodzeniem znajduje zastosowanie także w walce. Aby wcielić się w Avila, pobierz Extinction Download i wypróbuj jego unikalne zdolności.

Rozgrywka w grze Extinction

Ogry okazują się wyjątkowo silnymi przeciwnikami, które ze względu na spore rozmiary wymagają specyficznego opracowania ataku. Zanim bohaterowi uda się ubić jedną z taką bestii, musi ją najpierw rozbroić oraz zadbać o znalezienie i zaatakowanie najbardziej czułych punktów. Starcia i egzekucje zazwyczaj nie przebiegają w taki sam sposób. Podczas zabawy gracz spotyka wielu mniejszych przeciwników, a w wyniku walki otoczenie może ulec zniszczeniom. Na dodatek wrogowie wyprowadzają ataki nie tylko z ziemi, ale również powietrza. Rozgrywka jest więc wyjątkowo nieprzewidywalna, co zmusza gracza do szybkiego działania oraz sprawnego dopasowywania się do aktualnej sytuacji. Jeżeli lubisz intensywne starcia, pobierz Extinction Download i opracuj skuteczny plan działania.

Tryby w grze Extinction

Poza standardową kampanią fabularną, produkcja oferuje również inne tryby. Custom Battles pozwala na zbudowanie własnych aren oraz ustalenie osobnych celów, które następnie udostępniane uczestnikom na całym świecie. Biorąc udział w zabawie, gracze mogą rywalizować ze sobą o uzyskanie najlepszych rezultatów. Gra uwzględnia taki tryb hordy, w którym gracz musi zmierzyć się z kolejnymi falami przeciwników. Jeżeli cenisz zróżnicowaną rozgrywkę, pobierz Extinction Download i wypróbuj wszystkie dostępne warianty.

Extinction Pobierz grę na PC

Extinction free download

Pobierz za Darmo!

  • Pobierz Extinction Crack Exsite
  • Free Download Extinction Torrent Pebx
  • Chomikuj Extinction Pobierz za darmo
  • SKIDROW Extinction Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *