Extinction free Download

Ciekawa gra komputerowa do pobrania na PC w pełnej wersji języka polskiego. Extinction grą przygodową akcji w konwencji fantasy, przygotowaną przez studio Iron Galaxy. Jego członkowie nie posiadają wielu projektów autorskich na swoim koncie, ale brali udział w realizacji różnych hitowych produkcji, takich ja między innymi Borderlands 2 czy BioShock Infinite. Jeżeli lubisz opowieści z gatunku fantasy, pobierz Extinction free Download i wkrocz do niezwykłego świata. Wydawcą jest Maximum Games. Data premiery: 10.04.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Extinction PC Download Pełna Wersja PC

Extinction pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Extinction PS4, PC, XONE opowiada o losach fantastycznego świata, w którym ludzkość walczy już tylko między sobą. Prawdziwym zagrożeniem okazują się w ogromne ogry, które postanowiły opuścić mroczny niebyt. Wyłącznie odpowiednio przeszkoleni Strażnicy są w stanie uporać się z tymi istotami, jednak obecnie pozostało ich stosunkowo niewielu. Gracz wciela się w niejakiego Avila, który należy do ostatnich tego typu istot. Nie mając żadnego innego wyboru, bohater zobowiązuje się do walki z ogromnymi ogrami. Jeżeli chcesz poznać intrygującą i pełną zwrotów akcji fabułę, pobierz grę Extinction PC Download i zmierz się z wrogimi stworami jako nieustraszony Strażnik.

Mechanika

Główny nacisk podczas zabawy w Extinction położony został na walkę. Cechą charakterystyczną produkcji jest intrygujący system potyczek, który łączy sobie taktykę z elementami zręcznościowymi. Avil okazuje się wyjątkowo szybkim i zwinnym wojownikiem, który dysponuje zdolnością błyskawicznego poruszania się po budynkach. Poza standardowym wspinaniem i skakaniem, bohater jest w stanie także biegać po ścianach. W tym celu wykorzystuje specjalny bicz, który z powodzeniem znajduje zastosowanie także w walce. Aby wcielić się w Avila, pobierz za darmo Extinction Download i wypróbuj jego unikalne zdolności.

Rozgrywka

Ogry okazują się wyjątkowo silnymi przeciwnikami, które ze względu na spore rozmiary wymagają specyficznego opracowania ataku. Zanim bohaterowi uda się ubić jedną z taką bestii, musi ją najpierw rozbroić oraz zadbać o znalezienie i zaatakowanie najbardziej czułych punktów. Starcia i egzekucje zazwyczaj nie przebiegają w taki sam sposób. Podczas zabawy gracz spotyka wielu mniejszych przeciwników, a w wyniku walki otoczenie może ulec zniszczeniom. Na dodatek wrogowie wyprowadzają ataki nie tylko z ziemi, ale również powietrza. Rozgrywka jest więc wyjątkowo nieprzewidywalna, co zmusza gracza do szybkiego działania oraz sprawnego dopasowywania się do aktualnej sytuacji. Jeżeli lubisz intensywne starcia, ściągnij Extinction free Download i opracuj skuteczny plan działania. Ciekawa gra typu slasher Devil May Cry 5 do pobrania.

Tryby

Poza standardową kampanią fabularną, produkcja oferuje również inne tryby. Custom Battles pozwala na zbudowanie własnych aren oraz ustalenie osobnych celów, które następnie udostępniane uczestnikom na całym świecie. Biorąc udział w zabawie, gracze mogą rywalizować ze sobą o uzyskanie najlepszych rezultatów. Gra uwzględnia taki tryb hordy, w którym gracz musi zmierzyć się z kolejnymi falami przeciwników. Jeżeli cenisz zróżnicowaną rozgrywkę, pobierz i wypróbuj wszystkie dostępne warianty.

Extinction Pobierz grę na PC

Extinction free download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Extinction Crack Exsite
  • Free Download Extinction Torrent Pebx
  • Chomikuj Extinction Pobierz za darmo
  • SKIDROW Extinction Free Download

Podobne Darmowe Gry

Pathologic 2 PC Download

Pathologic 2 Pobierz PC

Udany remake’u tytułu sprzed lat przyciąga mroczną i krwistą atmosferą wciągającego horroru. Świat w Pathologic 2 pełna wersja jest groźny, przerażający, a przez to szalenie atrakcyjny dla miłośników tego gatunku. Data premiery: 23 maj 2019. Platformy: Microsoft Windows, PlayStation 4, […]

Farming Simulator 17 pobierz

Farming Simulator 17 Download

Farming Simulator 17 pełna wersja, to popularna odsłona “symulatora farmy“. Komputerowa gra symulacyjna, podobnie jak jej poprzednie wersje, została napisana przez studio GIANTS Software a jej wydawcą jest Focus Home Interactive. Czy jest ona lepsza od poprzednich odsłon serii? Gracze, […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *