Extinction free Download

Ciekawa gra komputerowa do pobrania na PC w pełnej wersji języka polskiego. Extinction grą przygodową akcji w konwencji fantasy, przygotowaną przez studio Iron Galaxy. Jego członkowie nie posiadają wielu projektów autorskich na swoim koncie, ale brali udział w realizacji różnych hitowych produkcji, takich ja między innymi Borderlands 2 czy BioShock Infinite. Jeżeli lubisz opowieści z gatunku fantasy, pobierz Extinction free Download i wkrocz do niezwykłego świata. Wydawcą jest Maximum Games. Data premiery: 10.04.2018. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One.

Extinction PC Download Pełna Wersja PC

Extinction pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła

Historia przedstawiona w grze Extinction PS4, PC, XONE opowiada o losach fantastycznego świata, w którym ludzkość walczy już tylko między sobą. Prawdziwym zagrożeniem okazują się w ogromne ogry, które postanowiły opuścić mroczny niebyt. Wyłącznie odpowiednio przeszkoleni Strażnicy są w stanie uporać się z tymi istotami, jednak obecnie pozostało ich stosunkowo niewielu. Gracz wciela się w niejakiego Avila, który należy do ostatnich tego typu istot. Nie mając żadnego innego wyboru, bohater zobowiązuje się do walki z ogromnymi ogrami. Jeżeli chcesz poznać intrygującą i pełną zwrotów akcji fabułę, pobierz grę Extinction PC Download i zmierz się z wrogimi stworami jako nieustraszony Strażnik.

Mechanika

Główny nacisk podczas zabawy w Extinction położony został na walkę. Cechą charakterystyczną produkcji jest intrygujący system potyczek, który łączy sobie taktykę z elementami zręcznościowymi. Avil okazuje się wyjątkowo szybkim i zwinnym wojownikiem, który dysponuje zdolnością błyskawicznego poruszania się po budynkach. Poza standardowym wspinaniem i skakaniem, bohater jest w stanie także biegać po ścianach. W tym celu wykorzystuje specjalny bicz, który z powodzeniem znajduje zastosowanie także w walce. Aby wcielić się w Avila, pobierz za darmo Extinction Download i wypróbuj jego unikalne zdolności.

Rozgrywka

Ogry okazują się wyjątkowo silnymi przeciwnikami, które ze względu na spore rozmiary wymagają specyficznego opracowania ataku. Zanim bohaterowi uda się ubić jedną z taką bestii, musi ją najpierw rozbroić oraz zadbać o znalezienie i zaatakowanie najbardziej czułych punktów. Starcia i egzekucje zazwyczaj nie przebiegają w taki sam sposób. Podczas zabawy gracz spotyka wielu mniejszych przeciwników, a w wyniku walki otoczenie może ulec zniszczeniom. Na dodatek wrogowie wyprowadzają ataki nie tylko z ziemi, ale również powietrza. Rozgrywka jest więc wyjątkowo nieprzewidywalna, co zmusza gracza do szybkiego działania oraz sprawnego dopasowywania się do aktualnej sytuacji. Jeżeli lubisz intensywne starcia, ściągnij Extinction free Download i opracuj skuteczny plan działania. Ciekawa gra typu slasher Devil May Cry 5 do pobrania.

Tryby

Poza standardową kampanią fabularną, produkcja oferuje również inne tryby. Custom Battles pozwala na zbudowanie własnych aren oraz ustalenie osobnych celów, które następnie udostępniane uczestnikom na całym świecie. Biorąc udział w zabawie, gracze mogą rywalizować ze sobą o uzyskanie najlepszych rezultatów. Gra uwzględnia taki tryb hordy, w którym gracz musi zmierzyć się z kolejnymi falami przeciwników. Jeżeli cenisz zróżnicowaną rozgrywkę, pobierz i wypróbuj wszystkie dostępne warianty.

Extinction Pobierz grę na PC

Extinction free download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-760 2.8 GHz / AMD Athlon X4 740 3.2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 3 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Extinction Crack Exsite
  • Free Download Extinction Torrent Pebx
  • Chomikuj Extinction Pobierz za darmo
  • SKIDROW Extinction Free Download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *