Fable 3 Download

Zagraj w pełną wersję niesamowitej gry, która znalazła wielu wielbicieli tego gatunku. Jeśli chcesz tego doświadczyć Fable 3 Pobierz już teraz na swój komputer. Jest to świetna gra gatunku RPG Akcji, która przypadła do gustu wielu ludziom. Osoby, które marzą o przygodach w świecie Albionu mają niemałe powody do zadowolenia, ekipa Lionhead przygotowała bowiem trzecią już odsłonę gry Fable. Gra zaliczana jest do gatunku RPG, co nie różni jej od poprzedniczek, akcję obserwujemy przy tym z perspektywy osoby trzeciej. Na rozwój fabuły wpływ ma wiele czynników, plusem tej serii gier wydaje się jednak to, że nie można w niej bagatelizować znaczenia wyborów natury moralnej.

Fable III Download (trzecia i kolejna część do pobrania na komputer) – Nie oznacza to jednak, że wraz z kolejną odsłoną nie przygotowano dla nas pewnych zaskoczeń. Okazuje się, że nie jesteśmy już ubogimi sierotami, które dopiero wraz z przebiegiem gry zaczynają odnosić sukces. Tym razem możemy poczuć się jak prawdziwa arystokracja, wcielamy się bowiem w rolę księcia, który musi stoczyć walkę o koronę Albionu z rodzonym bratem. Co ciekawe, możemy też być dumni z tego, że staliśmy się spadkobiercami tego bohatera, który ocalił Albion w drugiej odsłonie gry.

Fable 3 Download  – Fable III Pobierz na PC Polską wersję

Tym razem przenosimy się do Albionu pięćdziesiąt lat po wydarzeniach z Fable II i nie możemy twierdzić, że trudno odczuć bieg czasu. Albion jest teraz bogatym królestwem z wieloma nowymi miastami i licznymi nowinkami technologicznymi, które sprawiają, że śmiało możemy mówić o początku okresu rewolucji przemysłowej. Rozwój technologiczny jest bardzo szybki, rodzi jednak nieznane dotąd problemy takie, jak choćby znaczny wzrost zanieczyszczenia środowiska oraz wyzysk robotników. Również te problemy mogą zresztą okazać się istotne dla rozwoju fabuły.

Gdy uda się nam już obalić rządy brata, sami możemy zasiąść na tronie. Okazuje się jednak, że trudne decyzje, jakie przyjdzie nam podejmować dopiero się zaczynają. Na pierwszy plan wysuwa się przy tym gospodarka państwa, która wymaga wnikliwej analizy, musimy więc kontrolować wydatki i mądrze zarządzać podatkami. Co więcej, raz na jakiś czas składamy obietnice mając natychmiast po złożeniu deklaracji świadomość tego, że wywiązanie się z niej nie będzie wcale proste. Niekiedy okazuje się zresztą, że nasze działania to zwykłe oszustwo podległych nam mieszkańców. Oczywiście, wiąże się to z poważnymi konsekwencjami i nietrudno domyślić się, że przysparza nam coraz większą grupę wrogów.

Zobacz trailer popularnej gry – Fable 3 Download

Kolejny problem wiąże się z tym, że jako władca królestwa musimy pełnić funkcję najwyższego sędziego osądzającego konflikty między poddanymi. My też decydujemy o tym, w jakim kierunku będzie się rozwijać państwo. Po raz kolejny pojawią się pytania, na które nie będziemy znali odpowiedzi, czasem bowiem skierowanie ścieków do pobliskiego jeziora jest o wiele łatwiejsze niż wybudowanie oczyszczalni, a wybudowanie przybytku rozkoszy przynosi znacznie więcej korzyści niż wybudowanie sierocińca. Złe decyzje oznaczać będą, oczywiście, niezadowolenie mieszkańców, czasem jednak można będzie je przecież zrekompensować poprzez solidny dopływ gotówki. A przecież przyjdzie nam również troszczyć się o armię, Albion nie jest bowiem wolny nie tylko od problemów zewnętrznych, ale i tych , które wiążą się z polityką zagraniczną.

Analizując nowe umiejętności typowe dla bohatera, w którego się wcielamy, powinniśmy wspomnieć o dotyku. Teraz możemy podejść do konkretnej postaci i, w zależności od potrzeby, uścisnąć jej dłoń albo wyrazić naszą dezaprobatę poprzez siarczysty policzek. Dotyk przydaje się jednak również w misjach, w których oczekuje się od nas bardziej zdecydowanych działań, nie można go bowiem przecenić, gdy konieczne jest wyprowadzenie dziecka z jaskimi.

Nowością są również te zmiany, które dotyczą ekwipunku oraz umiejętności. Tym razem przebranie się w inny strój będzie wymagało od nas przeniesienia się do sanktuarium, gdzie, w odpowiedniej komnacie, znajdować się będą wszystkie niezbędne nam przedmioty. Sanktuarium to również miejsce, w którym czeka na nas mapa świata, skarbiec oraz sala z osiągnięciami, co wygląda bez porównania lepiej niż klasyczne okienko ekwipunku.

Fable 3 Pobierz – Instaluj Fable III na komputer !

download fable iii

Pobierz za Darmo!

  • Fable 3 Download
  • Fable 3 Pobierz
  • Fable 3 zainstaluj
  • Fable 3 torrent
  • Fable 3 Patch
  • Fable 3 crack
  • Fable 3 reloaded

 

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *