Far Cry 5 Download PC

Pełna wersja Far Cry 5 piąta część gry jest kolejną pełnoprawną częścią niezwykle popularnej serii strzelanin FPP. Za produkcję tytułu ponownie odpowiada studio Ubisoft Montreal, będące jednym z filarów francuskiego giganta. Najnowsza część cyklu przeznaczona jest na wiele platform, w tym również komputery osobiste z systemem Windows. Far Cry 5 ukończyć można zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie gracza towarzyszącego. Tryb współpracy obejmuje nie tylko podstawową kampanię fabularną, ale również wszystkie uwzględnione w niej poboczne aktywności. Data premiery 27.03.2018. Platformy: Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE.

Far Cry 5 Download – Pełna Wersja PC

Far Cry 5 download

Pobierz za Darmo!

Fabula

Akcja gry Far Cry 5 PC, XONE, PS4 rozgrywa się w amerykańskim stanie Montana, na terenie nieistniejącego w rzeczywistości hrabstwa Hope. Po raz pierwszy gracz ma okazję wcielenia się w policjanta lub policjantkę. Celem zabawy jest skuteczne zniszczenie organizacji przestępczej The Project At Eden’s Gate, działającej pod przykrywką fanatycznej sekty religijnej. Na jej czele stoi bezwzględny Joseph Seed, który z przeciwnikami (nazywanymi przez niego grzesznikami) rozprawia się w wyjątkowo sadystyczny sposób. Aby zmierzyć się z niecodziennym adwersarzem, pobierz za darmo Far Cry 5 PC Download i wyzwól hrabstwo Hope spod jego terroru. Postać prowadzona przez gracza może liczyć na wsparcie sojuszników, takich jak zapalony pilot Rye, walczący z fanatykami pastor Jerome Jeffries czy barmanka Mary May, której bliscy stali się ofiarami Seeda.

Rozgrywka

Akcja gry w najnowszej części Far Cry ponownie prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby. Po raz pierwszy gracz zyskuje możliwość wyboru płci swojej postaci. Z czasem może ona rozwinąć umiejętności specjalne oraz atrybuty, za pomocą zdobywanych punktów doświadczenia. Otwarty świat oddany do dyspozycji gracza jest niezwykle rozległy. Jeżeli chcesz odwiedzić największy rejon z dotychczasowych odsłon cyklu, ściągnij Far Cry 5 free Download i przemierzaj pastwiska, tereny górzyste czy doliny rzek. Z powodu dużych rozmiarów świata, kluczową rolę w rozgrywce odgrywają pojazdy. Poza samochodami, gracz może korzystać z traktorów, quadów, łodzi czy samolotów. Do walki z przeciwnikami wykorzystać można złożony arsenał broni palnej i białej, który podlega możliwości rozbudowanej modyfikacji. Gracz może chwycić nawet za niekonwencjonalną broń, np. grabie. Poprzednia część gry Far Cry Primal.

Mechanika

Podczas zabawy gracz może zarówno prowokować otwartą wymianę ognia, jak i zdecydować się na eliminację przeciwników z zaskoczenia oraz skradanie. Gra pozwala na udział w zadaniach głównych, a także szeregu pobocznych misji i różnego rodzaju aktywności opcjonalnych. Kluczowe znaczenie ma system craftingu, dzięki któremu możliwe jest tworzenie nowych narzędzi oraz naprawianie broni. Jeżeli chcesz uzyskać dostęp do rozbudowanego arsenału, pobierz grę FC5 Download i wypróbuj wszystkie oferowane możliwości. Zabawę uatrakcyjnia możliwość oswajania dzikich zwierząt, które służą pomocą w podejmowanych walkach. Wsparcie uzyskać można także od zrekrutowanych mieszkańców hrabstwa, których lojalność gracz uzyskuje w zamian za realizację kolejnych zleceń.

FC 5 / Far Cry 5 Pobierz na PC

Far Cry 5 pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 35 GB HDD
  • System: Windows 7/8.1/10 64-bit

  • Pobierz Far Cry 5 Crack Chomikuj
  • Free Download FC5 Pobierz Torrent Pebx
  • CODEX FarCry 5 Download Free Download
  • Skidrow Far Cry 5 Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *