Injustice 2 Download

Injustice 2 jest bezpośrednią kontynuacją bardzo ciepło przyjętej przez graczy gry Injustice: The Gods Among Us. Podobnie jak poprzednia odsłona gry, również Injustice 2 została stworzona przez studio NetherRealm Studios, odpowiedzialne chociażby za napisanie popularnej serii Mortal Kombat. Producentem gry jest QLOC, a wydawcą Warner Bros. Interactive Entertainment. Data premiery: 14.11.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Injustice 2 Download – Pełna Wersja PC

Injustice 2 pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła gry

Gra przenosi nas do fikcyjnego świata popularnych superbohaterów, w którym stają oni naprzeciw siebie. Przykładowo rolą Batmana i jego sojuszników jest przywrócenie stabilnego społeczeństwa na Ziemi. Z kolei Supermen i jego poplecznicy będą dokładać wszelkich starań, by na błękitnej planecie wciąż dochodziło do niepokojów. Jako, że mamy do czynienia z typową bijatyką, fabuła gry nie jest zbytnio rozbudowana. Jeśli jednak lubisz bijatyki, pobierz za darmo Injustice 2 Download. W grze znajdziesz wszystkie cechy dobrych bijatyk, znanych chociażby z końcówki lat 90-tych.

Mechanika gry

W związku z tym, że mamy do czynienia z typową bijatyką, poszczególne starcia będą odbywać się na różnych arenach, umiejscowionych w wielu specyficznych lokacjach naszej planety – Atlantydzie, Metropolis, Gotham City itd. Injustice 2 umożliwia nam wcielenie się w jedną z kilku postaci, takich jak Harley Quinn, Wonder Woman, Cyborga, Green Lanterna, czy choćby w Scarecrowa. Jeśli więc i Ty chcesz przekonać się, jak to jest stanąć w szranki z Supermanem, ściągnij Injustice 2 free Download i ciesz się może i brutalną, ale z pewnością doskonałą rozrywką.

Jak walczyć na poszczególnych arenach? Injustice 2 stawia głównie na dynamikę akcji połączoną z umiejętnym wykorzystaniem najmocniejszych stron poszczególnych bohaterów. Dzięki tym umiejętnościom, będziesz mógł pokonać każdego przeciwnika, wykorzystując luki i niedociągnięcia w jego obronie.

Choć gra jest typową bijatyką, pojawiają się w niej również motywy RPG. Opierają się one głównie na wprowadzaniu całkowicie nowych ulepszeń do własnej postaci. Jak łatwo się domyślić, przedkłada się to na wyższą skuteczność każdej z nich podczas prowadzenia walki. W rozgrywaniu potyczek bardzo duże znaczenie mają tak zwane Talenty, które podwyższają możliwości i siłę rażenia poszczególnych postaci w grze. Polecamy także grę Saints Row IV pobierz.

Tryby gry

Injustice 2 opiera się na kilku trybach. Pierwszym z nich jest tryb single, w którym stajemy naprzeciw wrogom uzbrojonym w sztuczną inteligencję. W trybie multi możemy z kolei stanąć do walki z prawdziwymi przeciwnikami. Co ciekawe, grając w Injustice 2 za pośrednictwem PC, możemy rozgrywać poszczególne starcia na wspólnym ekranie.

Kwestie techniczne

Injustice 2 jest grą doskonale dopracowaną pod kątem graficznym. Animacje poszczególnych postaci prezentują się bardzo dobrze, nawet podczas bardzo dynamicznych elementów rozgrywki. Na duży plus zasługują również bardzo ciekawie dopracowane elementy poszczególnych aren. Całość jest podkreślona przez motywującą muzykę. Jeśli również i Ty chcesz poczuć niebagatelny klimat tej gry, koniecznie pobierz grę Injustice 2 PC Download na swój komputer i spróbuj swoich sił zarówno w trybie multi, jak i single.

Injustice 2 Pobierz grę na PC

Injustice 2 download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-750 2.6 GHz/AMD Phenom II X4 965 3.4 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: 1 GB GeForce GTX 570/Radeon HD 7850 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/10 64-bit

  • Pobierz Injustice 2 Torrent Chomikuj
  • Free Download Injustice 2 Crack Pebx
  • Exsite Injustice 2 Pobierz za darmo na PC
  • CODEX Injustice 2 Free Download Game

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *