OVERKILL’s The Walking Dead Download

Sprawdź wymagania sprzętowe i sprawdź czy możesz zagrać w świetną grę! OVERKILL’s The Walking Dead PC pełna wersja to FPS osadzony w uniwersum słynnego komiksu Roberta Kirkmana, który doczekał się dwóch serialowych ekranizacji oraz adaptacji w formie popularnej serii gier przygodowych firmy Telltale Games. Omawiana produkcja jest wspólnym dziełem zespołów Starbreeze Studis oraz Overkill Software, a jej wydaniem zajęła się firma 505 Games. Jeżeli jesteś fanem komiksu Roberta Kirkmana oraz serialu, pobierz OVERKILL’s The Walking Dead Download i poznaj kolejną opowieść ze świata żywych trupów. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery: 06.11.2018.

OVERKILL’s The Walking Dead Pobierz grę na PC

OVERKILL's The Walking Dead download

Pobierz za Darmo!

Fabuła

W uniwersum The Walking Dead świat opanowała epidemia wirusa, w wyniku której po śmierci ludzie przemieniają się w zombie. Ocalałe jednostki starają się walczyć o przetrwanie, zmagając się z tłumami krwiożerczych trupów, a także wrogo nastawionymi ludźmi. Wybierz się do zniszczonego Waszyngtonu i pobierz grę OVERKILL’s The Walking Dead PC Download, aby pokierować jedną z czwórki postaci. Aidan to specjalista od walki wręcz, ale przy tym bohater łatwo ulegający silnym emocjom oraz porywczy. Grant poszukuje swojej rodziny, świetnie obsługuje broń palną i dobrze porusza się po dziczy. Maya była niegdyś chirurgiem, więc jej umiejętności okazują się bardzo przydatne w postapokaliptycznym świecie. Heather jest natomiast byłą przedszkolanką i optymistką, ale potrafi być bardzo niebezpieczna. Gracz obserwuje poczynania swojej postaci z perspektywy pierwszoosobowej.

Mechanika

OVERKILL’s The Walking Dead to produkcja opracowana z myślą o kooperacji czwórki graczy. Uczestnicy zabawy muszą wykonywać różne misje, pomiędzy którymi stacjonują w bazie wypadowej. Obóz można z czasem udoskonalić, dbając o poszczególne potrzeby mieszkańców oraz zwiększając poziom obrony. Zatroszcz się o siedzibę swojej grupy i ściągnij OVERKILL’s The Walking Dead free Download, aby wypełnić wszystkie misje. Podstawą rozgrywki jest oczywiście walka. Bohaterowie muszą się mierzyć nie tylko ze nieumarłymi, ale nierzadko również napotkanymi po drodze ludźmi. Gracze mogą korzystać z rozbudowanego arsenału broni palnej oraz białej. Poszczególne giwery można w rozmaity sposób modyfikować, na przykład skracając lufę czy instalując tłumik.

Rozgrywka

Produkcja posiada zaimplementowany system craftingowy, dzięki któremu znalezione surowce wykorzystać można do tworzenia rozmaitych przedmiotów. Podejmowanie aktywności jest sposobem na zdobywanie punktów doświadczenia, których odpowiednia ilość pozwala graczowi awansować na wyższe poziomy. Poszczególni bohaterowie posiadają różne zestawy umiejętności, dzięki czemu odgrywają w drużynie określone role. Grant potrafi na przykład trzymać wrogów na dystans, podczas gdy Maya posiada zdolność leczenia ran swoich towarzyszy. Wybierz swoją postać i pobierz za darmo OVERKILL’s The Walking Dead, aby rozwinąć jej unikalne zdolności. Trudność rozgrywki dostosowuje się na bieżąco do aktualnego poziomu osiągniętego przez bohaterów, co nadaje całej zabawie dynamizmu.

OVERKILL’s The Walking Dead Download – Pełna Wersja PC

OVERKILL's The Walking Dead pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 3.3 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 960 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD
  • System: Windows 10 64-bit

  • CODEX OVERKILL’s The Walking Dead Pobierz za darmo
  • SKIDROW OVERKILL’s The Walking Dead Free Download
  • Pobierz OVERKILL’s The Walking Dead Crack Chomikuj
  • Free Download OVERKILL’s The Walking Dead Torrent Pebx

Podobne Darmowe Gry

Fear the Wolves pobierz

Fear the Wolves Download

Nowa strzelanka typu battle royale! Fear the Wolves PC pełna wersja jest skoncentrowaną na rozgrywkach sieciowych strzelanką. Produkcja opracowana została przez znane z Survarium studio Vostok Games, którego członkowie współtworzyli również przebojową serię S.T.A.L.K.E.R. Tytuł wydany został przez firmę Focus […]

Dead Rising 3 pobierz

Dead Rising 3 PC Download

Dead Rising 3 (TPP) to kolejna odsłona gry akcji, dzięki której możemy przystąpić do walki z zombie. Cechą charakterystyczną tej gry jest przede wszystkim to, że setki potworów opanowują ekran naszego komputera w tym samym czasie. Za produkcję odpowiada firma […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *