Generation Zero Pobierz za darmo

Nowa gra od studia Avelanche! Generation Zero PC jest to przede wszystkim pierwszoosobowa strzelanka, która zabierze nas do alternatywnej wersji Szwecji z 1989 roku. Państwo zostało przejęte przez roboty. Gra akcji nastawiona jest na multiplayerową zabawę. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4 oraz Xbox One.

Generation Zero PC Download

Generation Zero pobierz gre

Pobierz za Darmo!

Producentem tej gry została firma – Avalanche Studios, która tworzy genialne gry na komputery osobiste, konsole stacjonarne i urządzenia mobilne. Firma odpowiada również za wydanie gry. Polskim wydawcą została jednak zupełnie inna firma, a mianowicie mowa tu o – Cenega S.A., która jest jedną z największych polskich firm, które wydają gry. Strzelankę stworzono nie tylko na komputery, ale również na PS4.

Generation Zero zabierze nas do państwa, które zostało przejęte przez uzbrojone maszyny, które chcą przejąć władze nad światem. Cała społeczność jest zmuszona do walki o życie. Gracz może wcieli się w jednego ze śmiałków, który chce stawić opór mechanicznym potworom. Jeżeli chcesz pomóc w pokonaniu robotów, koniec pobierz grę Generation Zero PC i ciesz się z wielu godzin rozgrywki.

Cała gra ukazana jest z perspektywy pierwszoosobowej. Gracz obserwuje świat oczami bohatera, w którego się wcielił. Taka perspektywa pojawia się nie tylko w strzelankach, ale również w grach akcji czy symulatorach. Dzięki takiemu zabiegowi gracz z całą pewnością wczuje się w postać i chociaż przez chwilę poczuje się tak, jakby naprawdę był w tym świecie. Ciekawą grą jest także Ylands do pobrania.

Gra oddaje do dyspozycji gracza otwarty świat. Może poruszać się w dowolne miejsca. Kluczem do sukcesu jest oczywiście współpraca między postaciami, które znajdują się w grze. Starcia z przeciwnikami odgrywają bowiem bardzo ważną rolę. Jeżeli chcesz pokonać groźne roboty – ściągnij za darmo Generation Zero download i spraw, aby Szwecja była bezpieczna.

Gdy pokonamy robota, możemy zbierać loot, który jest niesamowicie przydatny. Jest to przede wszystkim nagroda za pokonanie przeciwnika. Może on zawierać niewielką sumę pieniędzy lub przedmiot, który z całą pewnością przyda się graczowi na dalszym etapie gry. Całą grę urozmaicają zmienne warunki atmosferyczne, a także cykl dnia i nocy.

Generation Zero to niesamowicie ciekawa gra, która opiera się o autorską technologię APEX. Trójwymiarowa grafika sprawia, że gracz naprawdę czuje się jakby był w grze. Wysoka jakość zachęca do grania, a zaletą świata przedstawionego w rozgrywce jest piękne lokacje, które są bogate w roślinność oraz wspaniale zaprojektowane postaci. Warstwa dźwiękowa w grze robi wrażenie.

Generation Zero Pobierz grę – Pełna Wersja

Generation Zero download

Pobierz grę!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7870
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit
 

  • crack Generation Zero ściagnij pebx
  • torrent Generation Zero chomikuj pobierz
  • codex Generation Zero do pobrania
  • Generation Zero free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.