Mutant Year Zero Road to Eden Download

Mutant Year Zero Road to Eden to trójwymiarowa taktyczna strategia, łącząca w sobie turową walkę oraz elementy typowe dla skradanek. Produkcja jest dziełem studia The Bearded Ladies Consulting, mającego na swoim koncie Landit Bandit z 2010 roku. Jeżeli lubisz taktyczne gry strategiczne, pobierz Mutant Year Zero Road to Eden Download i odwiedź oryginalny świat gry.

Mutant Year Zero Road to Eden Pobierz grę na PC

Mutant Year Zero Road to Eden download

Pobierz za Darmo!

Fabuła w grze Mutant Year Zero Road to Eden

Historia przedstawiona w grze Mutant Year Zero Road to Eden rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Konflikty między mocarstwami, zmiany klimatu oraz postępujący kryzys gospodarczy doprowadziły w ostateczności do wybuchu światowej wojny nuklearnej. Oblicze Ziemi zmieniło się całkowicie. Przedstawiciele rasy ludzkiej w większości wyginęli, a planetą zaczęły rządzić mutanty oraz zwierzęta. Poznaj dzieje zmutowanych społeczności, pobierz Mutant Year Zero Road to Eden Download i poznaj grupkę osobliwych bohaterów poszukujących mitycznego Edenu. Wśród postaci kierowanych przez graczy znaleźć można m.n. wrednego, gadającego kaczora Duxa czy wiecznie naburmuszonego dzika Bormina.

Mechanika w grze Mutant Year Zero Road to Eden

Gra Mutant Year Zero Road to Eden to mieszkanka strategiczno-eksploracyjnej gry przygodowej oraz skradanki. Walki toczone są w systemie turowym, wyraźnie zainspirowanym cyklem gier XCOM. Poszczególne misje rozpoczynają się w bazie wypadowej, czyli Arce. Miejsce to służy bohaterom jako schronienie, w którym różni nietuzinkowi bohaterowie uzupełniają najważniejsze zapasy i przygotowują się do swoich eskapad. Wybierz własnego bohatera, pobierz Mutant Year Zero Road to Eden free Download i ukończ wszystkie wyzwania. Produkcja oferuje system rozwoju postaci oraz możliwość łupienia. Podczas przygód zdobywać można nowe elementy wyposażenia, włącznie z różnymi modelami ubrań czy broni. Na graczy czekają między innymi proce, karabiny i kamizelki kuloodporne.

Rozgrywka w grze Mutant Year Zero Road to Eden

Uczestnicy zabawy przemierzają lokacje w czasie rzeczywistym. W przypadku natrafienia na przeciwników, gracze muszą w dyskretny sposób przedostać się do bazy lub zająć pozycje odpowiednie do wyprowadzenia ataku. Walka opiera się na systemie turowym, w którym każdy uczestnik przemieszcza się w ustalonej kolejce. Gracze mogą korzystać z elementów otoczenia, na przykład chowając się za osłonami. Ataki wyprowadzać można przy użyciu broni, a także unikalnych umiejętności bohaterów.

Kwestie techniczne gry Mutant Year Zero Road to Eden

Mutant Year Zero Road to Eden to produkcja należąca do marki Mutant. Jej początki sięgają 1984 roku, kiedy to firma Target Games wydała stołową grę fabularną pod tym tytułem. Obecnie prawami do produkcji interaktywnych sygnowanych nazwą Mutant dysponuje firma Heroic Signatures, której właścicielem jest wydawca Mutant Year Zero Road to Eden – firma FunCom. Tytuł powstał na silniku Unreal Engine, czyli technologii znanej chociażby z Playerunknown’s Battlegrounds czy Gears of War 4. Dzięki temu oprawa prezentuje się bardzo dobrze i przykuwa uwagę.

Mutant Year Zero Road to Eden Download – Pełna Wersja PC

Mutant Year Zero Road to Eden pobierz

Pobierz za Darmo!

  • SKIDROW Mutant Year Zero Road to Eden Pobierz
  • CODEX Mutant Year Zero Road to Eden Free Download
  • Pobierz Mutant Year Zero Road to Eden Cracked Chomikuj
  • Free Download Mutant Year Zero Road to Eden Torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *