GRID gra PC do pobrania

Pobierz GRID to kolejna odsłona popularnej gry wyścigowej. Oczywiście w tej części również spotkamy wiele ciekawych model pojazdów. Do dyspozycji mamy nie tylko auta wyścigowe, ale również turystyczne, czy też muscle cary. Jest w czym wybierać, a więc nie można się nudzić. Opisywany tytuł Grid został wydany na Microsoft Windows PC, Playstation 4, Xbox ONE. Producentem, a jednocześnie wydawcą jest studio Codemasters Software. Polskim wydawcą jest Koch Media Poland. Data premiery: 11 październik 2019.

GRID PC Download

GRID gra do pobrania

Pobierz za Darmo!

Walka o tytuł mistrza w wyścigach

Chcesz zawalczyć o tytuł najlepszego kierowcy świata? Pobierz GRID Download i możesz wziąść udział w wyścigu. Rywalizacja z pewnością będzie zacięta. Twórcy położyli duży nacisk na realizm rozgrywki jednak nadal pozostaje ona źródłem nieprzeciętnej frajdy. Trzeba wiedzieć, że podczas tworzenia produkcji współpracowano z świetnie znanym kierowcą Fernardo Alonso. Wszystko po to, aby usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagających.

Omawiany tytuł to klasyczna gra wyścigowa. Niewątpliwym atutem jest różnorodność dostępnych pojazdów. Można znaleźć tutaj wiele typów samochodów klasycznych lub współczesnych takich jak od Super Modified, GT lub Touring. Szeroki wybór marek w grze Grid ułatwia wybór czegoś odpowiedniego dla siebie. Kolejnym atutem jest dopracowany model jazdy. Możemy poczuć się zupełnie tak, jakbyśmy kierowali prawdziwym autem podczas wyścigów samochodowych.

Odczucia podczas jazdy są uzależnione od wielu czynników które mają wpływ na wyścigi i możliwości. Duże znaczenie w pierwszej części Grid mają warunki otoczenia. Musimy dopasować prędkość i styl jazdy do czynników zewnętrznych. W innym przypadku stracimy panowanie nad pojazdem, a tym samym stracimy szansę na zdobycie zaszczytnego tytułu. Istotne jest również to, aby uważać na pozostałe samochody, które biorą udział w wyścigu. Mogą być one sporym zagrożeniem. Ciekawostką jest fakt iż studio Codemasters Software jest odpowiedzialne za tak wybitne tytuły gier jak z serii F1 2019. Weź udział w wyścigach i sprawdź jakie to uczucie.

System zniszczenia pojazdu w GRID i świetna grafika

Niewątpliwym atutem Grid jest niezwykle realistyczny system zniszczenia pojazdu. Darmowe gry na XONE, PC lub PS4 przypominają prawdziwe życie. Nawet drobne zarysowania będą widoczne na karoserii naszego auta. Każde zderzenie z przeszkodą to nowe uszkodzenia, które będą natychmiast widoczne. Właśnie dlatego tak ważne jest to, aby zachować należytą ostrożność na miarę naszych możliwości.

Ponadto zniszczony pojazd traci swoje parametry użytkowe. Komfort jazdy znacząco spada. Nie można również zapomnieć, że zniszczone auto traci swoją pierwotną moc. Ciężko będzie nam osiągnąć takie prędkości, jak na początku, ponieważ wyścigi na torze nie są łatwe. Wiadomym jest, że tempo jazdy ma wpływ na naszą pozycję w wyścigu gry Grid. Jeśli będziemy wlec się rozbitym samochodem, to z pewnością nie zwyciężymy.

Relacje z innymi kierowcami w grze Grid

Stłuczki w GRID do pobrania z innymi kierowcami nie działają na naszą korzyść. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że wzbudzają one negatywne emocje w konkurentach. Nasze zachowanie zostanie odebrane, jako próba wyeliminowania przeciwników. Możemy być pewni, że będą oni się mścić np. poprzez celowe spychanie w przeszkodę. Ważne jest więc to, aby zachować czujność.

W opisywanej grze GRID w której producent to Codemasters dostępny jest zarówno tryb single, jak i multiplayer. Rozgrywka wieloosobowa może toczyć się wyłącznie przez internet. Jeśli zdecydujemy się na zabawę w pojedynkę, to pozostali kierowcy będą sterowani przez sztuczną inteligencję. Warto wspomnieć także o grafice, która znajduje się na bardzo wysokim poziomie. Cena na steam: 59,99 USD. Oficjalna strona: gridgame.com. Zagraj w wyścigi samochodowe, nie przegap takiej okazji.

GRID Pobierz gre w pełnej wersji

GRID gra pc do pobrania

Pobierz za Darmo!

Minimalne wymagania Sprzętowe gry GRID:

 • Procesor: Intel Core i3-2130 3.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta graficzna: 1 GB GeForce GT 640.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 100 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 10 64-bit lub VISTA.
 • Direct X DX 11.
 • Ocena użytkowników: 5/10.
 • Język: polski, angielski.
 • crack GRID chomikuj pobierz pełna wersja za darmo
 • licencja torrent GRID free download
 • codex GRID ściągnij na PC demo
 • skidrow pliki GRID steam gra do pobrania online

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *