GTA Vice City Download

Grand Theft Auto: Vice City (TPP) to następna część z serii kultowych odsłon GTA. W tej odsłonie gry przeniesiemy się do świata w którym przestępczość jest na porządku dziennym. Akcja i charakter gry nie zmieni się w stosunku do poprzedniej części, natomiast na pewno jest to rozwinięcie fabuły o kolejne misje. Jako bohater uczestniczymy w akcji która ma miejsce w latach osiemdziesiątych dwudziestego stulecia tym razem jednak w mieście – Vice City. To właśnie tam Sonny Forelli wysyła Toma Vercettiego, w którego postać wciela się gracz. Jest to główny bohater włoskiego pochodzenia wracający po kilku latach z więzienia. Nietrudno przy tym domyślić się, że w Vice City nie będziemy jedynie turystami. Ocena użytkowników 8.4.Naszym zadaniem w Grand Theft Auto Vice City jest zrobienie porządku nie tylko z lokalnymi gangami, ale również z kubańskimi gangsterami, a nawet z pracownikami policji, którzy wpadli w pułapkę korupcji. Świat i fabuła w którym przyjdzie nam odgrywać główną rolę jest nawiązaniem do amerykańskiego miasta Miami. Pobierz za darmo tą kultową grę jaką jest GTA Vice City Download w pełnej wersji na komputery PC.

Kultowa gra akcji

Producentem gry komputerowej Grand Theft Auto: Vice City jest Rockstar North na konsole Xbox Rockstar Vienna, natomiast dystrybutorem jest Rockstar Games. Recenzowana gra gangsterska swoją premierę miała dnia 27 października 2002. Ta data zapadnie w pamięć wszystkim fanom tej serii. Grę sandbox udostępniono na platformy system operacyjny Microsoft Windows PC, Android, PlayStation 2, PlayStation 4, Xbox, PlayStation 3, iOS.

Grand Theft Auto: Vice City (TPS) kolejny raz składa się z szeregu misji, dla których charakterystyczne dla niej jest spójna i dość nieliniowa fabuła. Wymagania, jakie stawia się graczowi, różnią się między sobą diametralnie. Wykonywane misje to nie tylko kradzieży samochodów, ale również skoków rabunkowych, dostarczania ważnych przesyłek, podkładania bomb, a czasem także morderstwa. Całość jest świetnie rozłożona na wykonywanie misji pobocznych oraz głównych. Nic skomplikowanego – właśnie taką robotę Tom ma przecież wpisaną w kontrakt.

Miasto wzorowana na Miami

Samo Vice City to przy tym miasto nie tylko ogromne, ale i zróżnicowane. To wrota, które prowadzą na Karaiby i do Ameryki Południowej, możemy więc zachwycać się tu słonecznymi plażami i terenami rekreacyjnymi, przepychać się przez zatłoczone centrum, a także zaglądać do slumsów. Różni są też ludzie, którzy tu mieszkają, śmieciarze mieszają się bowiem z wpływowymi politykami i gwiazdami rocka. Fani serii Grand Theft Auto na pewno będą zainteresowani zagraniem w kolejną część GTA 4 studia Rockstar Games.

Grand Theft Auto: Vice City Download PC Version PL

Należy liczyć się i z tym, że dość złożony jest lokalny świat przestępczy Miami z główną postacią Tommy’ego Vercettiego. W centrum miasta o władzę walczy aż siedem konkurujących ze sobą gangów, których można rozpoznać zarówno po ubiorze, jak i na podstawie wykorzystywanych przez nich samochodów. Wykonywanie kolejnych misji w Grand Theft Auto: Vice City sprawi, że nawiążemy dzięki temu kontakty z każdą z tych grup i nie zawsze będziemy to miło wspominać. Okazuje się zresztą, że gangi wcale nie będą koncentrować się tylko na walce z nami. Sporo czasu może im bowiem zająć również eliminowanie się wzajemnie. Mamy możliwość zagrać, pobierz Grand Theft Auto Vice City PC za darmo jeśli chcesz poznać historię bohatera. Poznaj listę zadań i zobacz jak przestępcy stają też w szranki z mundurowymi.

Oczywiście, w walkę nie ruszamy bez wsparcia, możemy więc liczyć nie tylko na karabiny, pistolety maszynowe oraz rewolwery, ale również bazooki, miniguny, M16 oraz miotacze ognia. Czasem najlepsze rozwiązania są najskuteczniejsze, nasz arsenał obejmuje więc piłę spalinową, katanę, młotek, tasak, a nawet śrubokręt. Już choćby dlatego gra akcji jest często określana mianem dość psychopatycznej i może konkurować nawet z takimi klasykami gatunku, jak Postal. Więcej możliwości możesz otrzymać po instalacji dodatków lub modów które oferuje producent i zostały dla wszystkich ogólnodostępne. Grafika i soundtrack w grze Grand Theft Auto: Vice City to zasługa silnika RenderWare. Spróbuj swoich sił zagraj na platformie PS4 i starszych PS, Xbox, systemie operacyjnym windows PC lub na smartfonach. Ocena użytkowników tej gry nadal jest bardzo wysoka.

Obrazki z recenzowanej gry

Samo poruszanie się po mieście jest możliwe na przynajmniej kilka sposobów rozgrywki. Pełna wersja na PC GTA Vice City Download w tym momencie działa bardzo szybko. Tradycjonaliści z pewnością skorzystają z co najmniej kilkunastu modeli samochodów aby dojechać do celu. Niektóre są dobrze znane z GTA 3, w porównaniu nie brakuje jednak pojazdów zupełne nowych, na czele z Chevroletem Corvette. Tym razem jednak w Grand Theft Auto: Vice City możemy przesiąść się również ma motor, zasiąść za sterem sportowej łodzi motorowej, a nawet skorzystać z helikoptera. Zawsze możemy też liczyć na mniej lub bardziej standardową broń, możliwości jest mnóstwo. Jej arsenał zaskakuje zróżnicowaniem, czeka na nas bowiem zarówno sprawdzona policyjna pałka, jak i Uzi. Ponownie możemy też liczyć na obecność stacji radiowych umilających nam rozgrywkę.

GTA Vice City PC do pobrania

Grand Theft Auto Vice City Pełna Wersja – Polska

Grand Theft Auto: Vice City Download

 

Poradnik jak zainstalować grę Grand Theft Auto: Vice City w pełnej wersji – oglądaj!


Minimalne wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium III 800 MHz or Intel® Celeron 1.2GHz.
 • Pamięć operacyjna: 128 MB RAM.
 • Karta graficzna: 32 MB NVIDIA® GeForce® 3 or better.
 • Wolna przestrzeń na dysku: dostępne miejsce 1.5 GB HDD.
 • System operacyjny: Windows 2000, Windows XP, Windows 7, Windows 8, Windows 10, Linux, Mac
 • Direct X: karta dźwiękowa kompatybilna z DX 9.
 • darmowe Gry GTA Vice City GTA III exsite
 • Pebx Grand Theft Auto: Vice City pliki i aktywna licencja
 • stories GTA VC Chomikuj darmowa gra
 • Download GTA Vice City android chomikuj
 • Torrent serii plików GTA Vice City Free Mac OS
 • Spolszczenie Grand Theft Auto: Vice City Download

Oficjalna strona: http://www.rockstargames.com/vicecity/.
Recenzję zaktualizowano: 30 października 2020 roku.

gta vice city download bez klucza

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *