GTA Vice City Download

Grand Theft Auto: Vice City (TPP) to kolejna okazja do tego, aby przenieść się do świata gier opowiadających o świecie przestępczym. To również rozwinięcie tego, z czym mieliśmy do czynienia w poprzedniej odsłonie gry. Akcja przenosi nas do lat osiemdziesiątych dwudziestego stulecia, teraz jednak możemy poznać nowe miasto – Vice City. To właśnie tam Sonny Forelli wysyła Toma Vercettiego, w którego postać wciela się gracz, nietrudno przy tym domyślić się, że w Vice City nie będziemy jedynie turystami. Naszym zadaniem jest zrobienie porządku nie tylko z lokalnymi gangami, ale również z kubańskimi gangsterami, a nawet z pracownikami policji, którzy wpadli w pułapkę korupcji. Pobierz w tej chwili za darmo tą kultową grę jaką jest GTA Vice City Download w pełnej wersji na komputery PC. Producentem gry komputerowej jest Rockstar North na konsole Xbox Rockstar Vienna, natomiast dystrybutorem jest Rockstar Games. Recenzowana gra gangsterska swoją premierę miała dnia 27 października 2002. Grę sandbox udostępniono na platformy Microsoft Windows PC, Android, PlayStation 2, PlayStation 4, Xbox, PlayStation 3, iOS.

Sama gra (TPS) po raz kolejny składa się z szeregu misji, dla których charakterystyczne jest to, że łączy je spójna i dość nieliniowa fabuła. Zadania, jakie stawia się graczowi, różnią się między sobą, oczekuje się więc od niego nie tylko kradzieży samochodów, ale również skoków rabunkowych, dostarczania ważnych przesyłek, podkładania bomb, a czasem także morderstwa. Nic skomplikowanego – właśnie taką robotę Tom ma przecież wpisaną w kontrakt. Samo Vice City to przy tym miasto nie tylko ogromne, ale i zróżnicowane. To wrota, które prowadzą na Karaiby i do Ameryki Południowej, możemy więc zachwycać się tu słonecznymi plażami i terenami rekreacyjnymi, przepychać się przez zatłoczone centrum, a także zaglądać do slumsów. Różni są też ludzie, którzy tu mieszkają, śmieciarze mieszają się bowiem z wpływowymi politykami i gwiazdami rocka. Fani serii Grand Theft Auto na pewno będą zainteresowani zagraniem w kolejną część GTA 4.

Grand Theft Auto: Vice City Download PC Version PL

Należy liczyć się i z tym, że dość złożony jest lokalny świat przestępczy. W centrum miasta o władzę walczy aż siedem konkurujących ze sobą gangów, których można rozpoznać zarówno po ubiorze, jak i na podstawie wykorzystywanych przez nich samochodów. Wykonywanie kolejnych misji sprawi zresztą, że nawiążemy kontakty z każdą z tych grup i nie zawsze będziemy to miło wspominać. Okazuje się zresztą, że gangi wcale nie będą koncentrować się tylko na walce z nami, sporo czasu może im bowiem zająć również eliminowanie się wzajemnie. Możesz już zagrać, pobierz Grand Theft Auto Vice City PC już za darmo. Przestępcy stają też w szranki z mundurowymi. Oczywiście, w walkę nie ruszamy bez wsparcia, możemy więc liczyć nie tylko na karabiny, pistolety maszynowe oraz rewolwery, ale również bazooki, miniguny, M16 oraz miotacze ognia. Czasem najlepsze rozwiązania są najskuteczniejsze, nasz arsenał obejmuje więc piłę spalinową, katanę, młotek, tasak, a nawet śrubokręt. Już choćby dlatego gra akcji jest często określana mianem dość psychopatycznej i może konkurować nawet z takimi klasykami gatunku, jak Postal. Grafika i soundtrack w grze to zasługa silnika RenderWare. Spróbuj swoich sił zagraj na platformie PS4 i starszych PS, Xbox, PC lub na smartfonach.

Samo poruszanie się po mieście jest możliwe na przynajmniej kilka sposobów. Pełna wersja na PC GTA Vice City Download. Tradycjonaliści z pewnością skorzystają z co najmniej kilkunastu modeli samochodów. Niektóre są dobrze znane z GTA 3, nie brakuje jednak również pojazdów zupełne nowych, na czele z Chevroletem Corvette. Tym razem jednak możemy przesiąść się również ma motor, zasiąść za sterem sportowej łodzi motorowej, a nawet skorzystać z helikoptera. Zawsze możemy też liczyć na mniej lub bardziej standardową broń. Jej arsenał zaskakuje zróżnicowaniem, czeka na nas bowiem zarówno sprawdzona policyjna pałka, jak i Uzi. Ponownie możemy też liczyć na obecność stacji radiowych umilających nam rozgrywkę.

GTA Vice City Download PC

Grand Theft Auto: Vice City Download

Pobierz za Darmo!

Poradnik jak zainstalować grę – oglądaj!


Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Pentium III 800 MHz or Intel® Celeron 1.2GHz.
 • Pamięć operacyjna: 128 MB RAM.
 • Karta grafiki: 32 MB NVIDIA® GeForce® 3 or better.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 1.5 GB HDD.
 • System: Windows XP or better.
 • Direct X: DX 9.
 • GTA Vice City Download Exsite
 • Pebx GTA Vice City Pobierz
 • stories GTA VC Download Chomikuj
 • Download GTA Vice City chomikuj
 • Torrent GTA Vice City Free Download
 • Spolszczenie Grand Theft Auto Vice City Download

Oficjalna strona: http://www.rockstargames.com/vicecity/.

11 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *