Killing Floor 2 Download

Killing Floor 2 do pobrania na PC to krwawa strzelanka FPS, opierająca się na trybie kooperacji. Stylistyką i klimatem produkcja nawiązuje do horrorów klasy B, a jej głównym zadaniem jest przede wszystkim dostarczenie doskonałej rozrywki, zarówno podczas ogrywania sekwencji akcji, jak i momentów opartych na wzmacnianiu uzbrojenia oraz ekwipunku. Gra komputerowa jest dziełem studia Tripwire Interactive, które odpowiada także za pierwszą część Killing Floor. Data premiery odbyłą się dnia 18 listopada 2016 i została udostępniona na platformy Microsoft Windows PC, PlayStation 4 oraz Xbox One.

Killing Floor 2 Download pełna wersja

Killing Floor 2 download

Pobierz za Darmo!

Mechanika rozgrywki Killing Floor 2

Akcja gry umiejscowiona jest niedalekiej przyszłości, a jej tematyką są zmagania niewielkich grup żołnierzy o dużych umiejętnościach, którzy muszą odpierać ataki krwiożerczych mutantów. Potwory są wynikiem nieudanych eksperymentów medycznych, które przeprowadzała korporacja Horzine Biotech. Fabuła gry jest bardzo luźno zarysowana, jednak właściwy początek zmagań bohaterów rozpoczyna się w momencie, kiedy wiele znanych ludzkości miast uległo już całkowitej dewastacji prze mutanty. Jeżeli chcesz odwiedzić zrujnowany Paryż, Pobierz Killing Floor 2 Download i poznaj niezwykły klimat filmów klasy B. Przetestuj swoje umiejętności grając na najnowszych konsolach XONE, PS4 lub komputerze PC.

Zdjęcia gry


Odpieranie kolejnych ataków morderczych mutantów to główny motyw gry Killing Floor 2. Założenia rozgrywki opierają się na podobnej mechanice, co pierwsza część gry. Akcja odbywa się w trybie multiplayer, gdzie niezwykle ważnym elementem rozgrywki jest nastawienie na współpracę między graczami i kooperację. Jeżeli chcesz wykazać się zręcznością, Pobierz Killing Floor 2 Download i zacznij współpracować z innymi graczami przy okazji masakrowania grup mutantów. Pokonanie fali wrogów oznacza konieczność zmierzenia się z potężnym bossem, a każde zwycięstwo pozwala na chwilę oddechu i uzupełnienie ekwipunku u handlarzy, a także przegrupowanie sił oraz naprawę uszkodzonych barykad. Zabijanie mutantów pozwala na gromadzenie gotówki, dzięki której możliwy jest również zakup amunicji i uzbrojenia. Studio Tripwire Interactive znane jest także z takich produkcji jak Rising Storm 2: Vietnam z 2017 roku.

Wzbogacony system rozwoju i realizm w grze Killing Floor 2

25 poziomów doświadczenia oznacza stały rozwój i brak nudy w grze. Każdy z poziomów pozwala na odblokowanie dwóch przydatnych umiejętności, jednak każdorazowo włączyć można jedynie jedną z dostępnej pary. Dzięki urozmaiconemu systemowi rozwoju gra pozwala na zróżnicowany poziom trudności, zarówno ze strony graczy jak i mutantów. Jeżeli chcesz zmierzyć się z wyjątkowo szybkimi oraz wytrzymałymi potworami, Pobierz Killing Floor 2 Download i dowiedz się, jak bardzo agresywni mogą być przeciwnicy. Mutanci również zyskują dodatkowe zdolności, dzięki czemu gra cały czas stanowi wyzwanie dla graczy.

Trailer gry

Założenia gry od początku wymagały wysokiego budżetu, który w przypadku Killing Floor 2 pozwolił na dużo większe możliwości adaptacyjne konceptu oraz zaprezentowanie znacznie lepszej grafiki, niż w pierwowzorze. Jeżeli chcesz zobaczyć zdecydowanie wyższy poziom detali oraz realistyczne animacje oparte na technologii motion capture, Killing Floor 2 Pobierz i zobacz, jak bardzo rozbudowany i brutalny jest zaimplementowany w grze system obrażeń. Każdy z mutantów może zostać rozczłonkowany na wiele oddzielnych elementów, dzięki czemu możliwe jest nawet odseparowanie mięsa potwora z poszczególnych organów, np. mózgu. Twórcy zadbali również o szczegółowe animacje przebijanych kości, szatkowania na drobne kawałeczki oraz odsłaniania ran otwartych. Realistyczny silnik fizyczny Unreal Engine 3 pozwolił na nadanie ciałom odpowiedniej ciężkości oraz naturalności podczas przeprowadzania ataków. Cena na steam: 29,99 USD.

Killing Floor 2 Pobierz / zainstaluj PC

Killing Floor 2 pobierz crack

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q9550 2.83GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560 SE.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 10 GB HDD.
  • System: Windows 8 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *