Guild Wars 2 Download

Guild Wars 2 do pobrania, czyli druga część popularnej i zapoczątkowanej w 2005 roku gry MMORPG zachwyca mnogością możliwości i sporą ilością pozytywnych zmian. Guild Wars 2 pozostaje przy tym grą darmową, bez żadnego abonamentu, a jedynie zaimplementowanym systemem mikropłatności, oferującym liczne dodatki za niewielką opłatą. Za stworzenie gry fantasy odpowiada studio ArenaNet Inc. we współpracy z firmą NCsoft. Data premiery odbyła się dnia 28 sierpnia 2012 i została udostępniona na platformy Microsoft Windows PC.

Guild Wars 2 Download w Pełnej Wersji

Guild Wars 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka i fabuła w grze Guild Wars 2 PC

W porównaniu do pierwszej części serii, Guild Wars 2 zwraca uwagę na inny niż w poprzedniczce świat, który nie opiera się już na instancjach, a w pełni dostępnym dla wszystkich graczy, uniwersum stałym. Gra oferuje całkowicie nową, bardzo dużą krainę będącą miejscem spotkań graczy z całego świata. Podstawowe cechy serii Guild Wars zostały zachowane, więc jeżeli chcesz poznać rozbudowaną fabułę i urozmaiconą zabawę Pobierz Guild Wars 2 Download, dzięki czemu będziesz miał okazję sprawdzić usprawniony system dla rozgrywki PvP, opierający się na pojedynkach między graczami.

Fabuła Guild Wars 2 po polsku ma miejsce 250 lat po rozgrywce odbywającej się w części Eye of the North. Dawne wydarzenia miały niebagatelny wpływ na przeobrażenie świata gry, a obecny postęp i zmiany wynikają przede wszystkim z pojawienia się w uniwersum Guild Wars starożytnych smoków, powracających do krainy ludzi. W wyniku tego tereny i miasta znane z pierwszej części gry uległy zniszczeniu, a sytuacja rasy ludzkiej pozostaje równie nieciekawa. Jeżeli chcesz poznać losy Asurów, Nornów oraz Charrów, Pobierz Guild Wars 2 Download i dowiedz się, jak technologia i broń wpływa na historię poszczególnych frakcji.

Kreacja postaci i nowości w grze Guild Wars 2 na PC

Rozbudowany kreator postaci pozwala na stworzenie postaci znacznie bardziej poszerzone względem poprzedniczki. Do dyspozycji gracza pozostawiono wiele ras, w których przedstawiciela może wcielić się wykreowany przez niego bohater. Oprócz postaci ludzkiej, za pomocą kreatora w Guild Wars 2 stworzyć można również przedstawiciela Charrów, przypominających dzikie, humanoidalne bestie, a także ponad dwumetrowych Nornów, których specjalną umiejętnością jest zamiana w zwierzęta. Gracz wybrać może również rolę przebiegłego myśliciela z rasy Asurów lub zrodzonego z magicznego drzewa przedstawiciela rasy Sylvari.

System RPG pozwala na rozwijanie umiejętności stworzonego bohatera i zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia, dzięki czemu możliwe jest odblokowywanie lepszego sprzętu i wyposażanie bohatera w idealną broń. Jeżeli chcesz wybrać jedną z dostępnych w grze klas, Pobierz Guild Wars 2 Download i zadecyduj czy wolisz zostać Wojownikiem, Nekromantą bądź Elementalistą. Każda z klas posiada indywidualne właściwości oraz przypisanie konkretnych ruchów, czarów i ataków do różnych modeli broni.

Podstawą gry są misje fabularne, jednak w odróżnieniu do pierwszej części wyróżniają się one wielowątkowością oraz rozbudowaniem. Tryb gry może opierać się na samodzielnym przechodzeniu wszystkich poziomów, jednak część z nich może zakładać współudziału innych graczy. Zadania, misje i wyzwania przygotowane przez twórców gry opierają się na spotykaniu interakcji z całego świata, a ich realizacji mogą się podejmować nie tylko członkowie drużyny, ale i wszyscy pozostali chętni. Guild Wars 2 wyróżnia się również poprawioną względem pierwszej części grafiką, dzięki czemu rozgrywka jest bardziej płynna. Rozbudowane zostało także sterowanie, które pozwala obecnie na wykonywanie skoków oraz bardziej swobodne poruszanie się. Język: angielski, francuski, hiszpański, niemiecki.

Guild Wars 2 Pobierz i zainstaluj na PC

Guild Wars 2 Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Quad Q6400 2.13GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 256 MB NVIDIA® GeForce® 7800.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 10.

Oficjalna strona: https://www.guildwars2.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *