Guild Wars 2 Download

Guild Wars 2 free download

Guild Wars 2, czyli druga część popularnej i zapoczątkowanej w 2005 roku gry MMO zachwyca mnogością możliwości i sporą ilością pozytywnych zmian. Guild Wars 2 pozostaje przy tym grą darmową, bez żadnego abonamentu, a jedynie zaimplementowanym systemem mikropłatności, oferującym liczne dodatki za niewielką opłatą. Za stworzenie gry odpowiada studio ArenaNet Inc. we współpracy z firmą NCsoft.

Guild Wars 2 Download w Pełnej Wersji

Guild Wars 2 Pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka i fabuła w grze Guild Wars 2

W porównaniu do pierwszej części serii, Guild Wars 2 zwraca uwagę na inny niż w poprzedniczce świat, który nie opiera się już na instancjach, a w pełni dostępnym dla wszystkich graczy, uniwersum stałym. Gra oferuje całkowicie nową, bardzo dużą krainę będącą miejscem spotkań graczy z całego świata. Podstawowe cechy serii Guild Wars zostały zachowane, więc jeżeli chcesz poznać rozbudowaną fabułę i urozmaiconą zabawę Pobierz Guild Wars 2 Download, dzięki czemu będziesz miał okazję sprawdzić usprawniony system dla rozgrywki PvP, opierający się na pojedynkach między graczami.

Fabuła Guild Wars 2 ma miejsce 250 lat po rozgrywce odbywającej się w części Eye of the North. Dawne wydarzenia miały niebagatelny wpływ na przeobrażenie świata gry, a obecny postęp i zmiany wynikają przede wszystkim z pojawienia się w uniwersum Guild Wars starożytnych smoków, powracających do krainy ludzi. W wyniku tego tereny i miasta znane z pierwszej części gry uległy zniszczeniu, a sytuacja rasy ludzkiej pozostaje równie nieciekawa. Jeżeli chcesz poznać losy Asurów, Nornów oraz Charrów, Pobierz Guild Wars 2 Download i dowiedz się, jak technologia i broń wpływa na historię poszczególnych frakcji.

Kreacja postaci i nowości w grze Guild Wars 2 na PC

Rozbudowany kreator postaci pozwala na stworzenie postaci znacznie bardziej poszerzone względem poprzedniczki. Do dyspozycji gracza pozostawiono wiele ras, w których przedstawiciela może wcielić się wykreowany przez niego bohater. Oprócz postaci ludzkiej, za pomocą kreatora w Guild Wars 2 stworzyć można również przedstawiciela Charrów, przypominających dzikie, humanoidalne bestie, a także ponad dwumetrowych Nornów, których specjalną umiejętnością jest zamiana w zwierzęta. Gracz wybrać może również rolę przebiegłego myśliciela z rasy Asurów lub zrodzonego z magicznego drzewa przedstawiciela rasy Sylvari.

System RPG pozwala na rozwijanie umiejętności stworzonego bohatera i zdobywanie kolejnych poziomów doświadczenia, dzięki czemu możliwe jest odblokowywanie lepszego sprzętu i wyposażanie bohatera w idealną broń. Jeżeli chcesz wybrać jedną z dostępnych w grze klas, Pobierz Guild Wars 2 Download i zadecyduj czy wolisz zostać Wojownikiem, Nekromantą bądź Elementalistą. Każda z klas posiada indywidualne właściwości oraz przypisanie konkretnych ruchów, czarów i ataków do różnych modeli broni.

Podstawą gry są misje fabularne, jednak w odróżnieniu do pierwszej części wyróżniają się one wielowątkowością oraz rozbudowaniem. Tryb gry może opierać się na samodzielnym przechodzeniu wszystkich poziomów, jednak część z nich może zakładać współudziału innych graczy. Zadania, misje i wyzwania przygotowane przez twórców gry opierają się na spotykaniu interakcji z całego świata, a ich realizacji mogą się podejmować nie tylko członkowie drużyny, ale i wszyscy pozostali chętni. Guild Wars 2 wyróżnia się również poprawioną względem pierwszej części grafiką, dzięki czemu rozgrywka jest bardziej płynna. Rozbudowane zostało także sterowanie, które pozwala obecnie na wykonywanie skoków oraz bardziej swobodne poruszanie się.

Guild Wars 2 Pobierz i zainstaluj na PC

Guild Wars 2 Download

Pobierz za Darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *