Hellblade Senua’s Sacrifice Download

Hellblade Senua’s Sacrifice jest pasjonującą grą akcji, wcielamy się w niej w tytułową bohaterkę – którą jest celtycka wojowniczka, przemierza ona wikińskie piekło, aby odnaleźć duszę swojego zmarłego ukochanego. Jeśli chcesz się wcielić w niezwykłą postać Senua Pobierz Hellblade Senua’s Sacrifice Download fascynującą grę akcji. W trakcie długiej wędrówki eksplorujemy posępne, wionące grozą miejsca, toczymy boje z niezwykłymi przeciwnikami oraz jesteśmy świadkami wizji, urojeń oraz halucynacji, których doświadcza główna bohaterka. Tytuł powstał po konsultacjach z osobami chorującymi na schizofrenię oraz lekarzami, którzy zawodowo zajmują się tą chorobą, odpowiada za niego studio Ninja Theory. Data premiery 08.08.2017. Platformy: PC, PS4, XONE.

Hellblade Senua’s Sacrifice Pobierz grę na PC

Hellblade Senua's Sacrifice download

Pobierz za Darmo!

Fabuła została oparta na motywie wędrówki głównej bohaterki Senua – celtyckiej wojowniczki, która wyrusza w niebezpieczną wyprawę przez krainy wikińskiego piekła, by odzyskać duszę swojego zmarłego ukochanego. Jeśli chcesz przekonać się co czyha w mrokach wikińskiego piekła ściągnij Hellblade Senua’s Sacrifice free Download psychodeliczną grę akcji. W trakcie wędrówki wojowniczka musi dać odpór fantastycznym, przerażającym stworzeniom, które zamieszkują tę koszmarną krainę. Musi też walczyć z nękającymi ją nieustanie urojeniami, wizjami i halucynacjami.

Świat gry i rozgrywające się wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Nadrzędna rola gry to eksploracja rozległych poziomów. Trzeba mieć na uwadze, iż wiele elementów świata przedstawionego w grze jest wytworem umysłu Senui. Żeby te wytwory umysłu należycie i wiarygodnie zaprezentować, twórcy gry konsultowali się między innymi z osobami cierpiącymi na schizofrenię i lekarzami psychiatrami zajmującymi się na co dzień tą chorobą. Chcesz sprawdzić jak wygląda świat chorobliwych wizji Pobierz za darmo Hellblade Senua’s Sacrifice PC Download jedyną taką grę akcji. Podobną grą jest Northgard do pobrania.

W trakcie wędrówki Senua staje do walki z różnorodnymi oponentami, którzy swój rodowód wiodą z mitologii Celtów i Wikingów. Najgroźniejszymi z nich są mocarni bossowie – aby ich pokonać niezbędna jest uważna obserwacja ich zachowań, wykrycie ich mocnych i słabych stron, a wreszcie opracowanie skutecznej taktyki. Jedynym uzbrojeniem wojowniczki jest miecz – by odnieść sukces konieczne jest więc opanowanie do perfekcji sztuki walki tym orężem. Możliwe jest wyprowadzanie ciosów oraz łączenie ich w kombinacje, kontratakowanie i wykonywanie szybkich uników. Chcesz przekonać się, jak włada się wikińskim mieczem Pobierz grę Hellblade Senua’s Sacrifice Download wspaniałą grę akcji.

Gra oparta jest na silniku Unreal Engine 4 – twórcy należycie wykorzystali możliwości zawarte w tej technologii, trójwymiarowa oprawa graficzna prezentuje więc bardzo wysoki poziom wykonania. Nie gorzej jest z warstwą dźwiękową – mamy specjalnie skomponowany, wysokiej jakości soundtrack, możemy też posłuchać niezwykłych omamów słuchowych, których doświadcza dzielna wojowniczka. Jeśli chcesz zanurzyć się w niezwykły świat obrazów i dźwięków wikińskiego piekła Pobierz pierwszą niezależną produkcję, która osiągnęła jakość zarezerwowaną dotąd dla wysokobudżetowych produkcji.

Hellblade Senua’s Sacrifice Download Pełna Wersja PC

Hellblade Senua's Sacrifice pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5 3570K 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 2 GB GeForce GTX 770/3 GB Radeon R9 280X lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 30 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10

  • Free Download Hellblade Senua’s Sacrifice Crack Pebx
  • Pobierz Hellblade Senua’s Sacrifice Torrent Chomikuj
  • Exsite Hellblade Senua’s Sacrifice Free Download PC
  • CODEX Hellblade Senua’s Sacrifice Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *