Helldivers Download

Wszechświat i kosmos niejednokrotnie był inspiracją dla twórców. Nie chodzi tu tylko o takie mega-produkcje jak choćby filmowy „Star Wars” czy literacka „Diuna” Franka Herberta uhonorowanego Nagroda Nobla. Data premiery: 3 marca 2015. Producent: Sony Interactive Entertainment.

Kosmiczne natchnienie spłynęło również na wydawcę Arrowhead Game Studios, którzy pod jej wpływem stworzyli Helldivers. To kolejna propozycja wytwórni ukierunkowana na odbiór przez tych graczy lubiących zabawę w czteroosobowym trybie kooperacji. Platforma PC daje możliwość obserwowania przebiegu gry z góry. Jest to bardzo trafne posunięcie twórców, dzięki któremu graczowi lub graczom jest łatwiej obserwować dynamiczny przebieg akcji. Dostępność strzelanki na platformach: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita.

Helldivers Download PC

Helldivers Download

Pobierz za Darmo!

Jak na kosmiczne standardy, fabuła rozgrywki polega na walce z siłami zła, zagrażającymi rodzajowi ludzkiemu, a to wszystko na tle międzygalaktycznego konfliktu. W dodatku kraj popada w ruinę, jedyną nadzieją ziemskiej cywilizacji to elitarna grupa Helldivers, skutecznie eliminująca pozbawionych skruchy wrogów. Ciekawostką jest fakt, że w recenzowanej grze znajdziemy dużo elementów zręcznościowych oraz funkcje cross-platform.

Helldivers to gra nastawiona na zespół,jednakże istnieje sposobność samodzielnej rozgrywki. Niezależnie od tego, na jaki tryb gracz się zdecyduje, to ważne by każde działanie było skrupulatnie przemyślane. Pomimo iż jest to typowa strzelanina w typie top-down to wymaga ona również umiejętności strategicznego myślenia – w innym razie, pozostaje przygotowywać się jedynie na śmierć bohatera, w ostateczności również klęskę drużyny. Podobnie jest w przypadku dobierania ekwipunku czy też wyboru gratyfikacji. Na potrzeby gry wykorzystano silnik Bitsquid wykorzystany również w Warhammer Vermintide 2 który pokazuje grafikę i soundtrack w jak najlepszym świetle.

Niejednokrotnie określa się w opisach promujących Helldivers jako formę zabawy ukierunkowanej na kilkuosobowy tryb operacji. Dotyczy to również konkretnych kampanii, która dla całej drużyny jest taka sama, co jednocześnie oznacza, że nie ma tu indywidualnych sukcesów czy też porażek. Gra za pośrednictwem systemu gry wieloosobowej w Helldivers Download w konsekwencji prowadzi do tego, iż poszczególni gracze są odpowiedzialni za świetlaną lub mroczną przyszłość team’u.

Co charakterystyczne w tej grze science fiction to fakt, iż międzyplanetarne bitwy odbywają się w określonych odstępach czasowych. Nierzadko cykl trwa kilka tygodni, po jego finalizacji następuje podsumowanie dotychczasowej kampanii. W efekcie czego, następna misja będzie zależna od wyników poprzedniej. Jest to bardzo atrakcyjna alternatywa, dzięki której rozgrywka się nie nudzi, ponieważ gracze nigdy nie są w stanie odgadnąć celów kampanii, a co się z tym wiąże zaplanować kolejnych działań.

Zwiastun Helldivers PS4, PS Vita, PC

Z drugiej strony uczestnicy kampanii, mają również możliwość z wyboru losowej planszy. Jednakże należy liczyć się z ryzykiem wylosowania misji na nieproporcjonalnym poziomie zaawansowania w stosunku do umiejętności drużyny lub otrzymania zwyczajnie nudnej kampanii. Wszystkie pozytywnie zrealizowane zadania są oczywiście nagradzane. Najbardziej atrakcyjnymi formami gratyfikacji w tego typu grach są właśnie kolejne umiejętności przydatne w kolejnych misjach. Nierzadko nagrodą będą także niezbędne elementy ekwipunku oraz wysokie miejsce w rankingu.

W tejże instalacji gry Helldivers znajduje się również spolszczenie. Co prawda gra ma polskie napisy, jednakże tłumaczenie pozostawia wiele do życzenia – dla wielu graczy jest ono po prostu niezrozumiałe. Tegoroczna produkcja Arrowhead Game Studios zapowiada się stosunkowo dobrze, w Helldivers można doszukać się elementów wspólnych z poprzednią, kasową produkcją, która doczekała się kontynuacji pt. Magick. Tu, uwagę zdecydowanie przykuwa charakterystyczna, wszechogarniająca satyra. Helldivers drzemie ogromny potencjał, tylko czy to Arrowhead Game Studios wystarczy do powtórzenia sukcesu? Niewiadomo, warto jednak przetestować grę Helldivers Download.

Helldivers Pobierz + Spolszczenie

Helldivers Pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 2.4GHz.
 • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 460.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 7 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 10.
 • Pobierz Helldivers Chomikuj
 • Free Download Helldivers Torrent
 • Spolszczenie Helldivers Pobierz za darmo
 • Pebx Helldivers Free Download
 • Exsite Helldivers Download Pełna Wersja
 • CODEX Helldivers PC Download

Oficjalna strona: http://arrowheadgamestudios.com/games/helldivers/.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.