Holdfast: Nations At War Download

Recenzowane gry wydane na platformy PC Windows są naszą specjalnością. Proponujemy Wam Holdfast: Nations At War – to historyczna gra akcji, która pozwala na rozgrywanie wielkich starć w rozbudowanym trybie multiplayer. Produkcja jest debiutanckim dziełem maltańskiego studia Anvil Games, którego członkowie odpowiedzialni byli za grę Mount & Blade: Warband – Napoleonic Wars. Jeżeli chcesz poznać prawdziwe historyczne dzieje w nowoczesnej oprawie, pełna wersja Holdfast: Nations At War Download i współpracuj ze znajomymi podczas rozgrywania kolejnych potyczek. Data premiery: 21.09.2017. Platformy PC Windows.

Holdfast: Nations At War Pobierz reloaded

Holdfast: Nations At War pobierz

Pobierz za Darmo!

Mechanika

Holdfast: Nations At War jest produkcją osadzoną bezpośrednio w okresie wojen napoleońskich. Twórcy gry postawili sobie za cel odtworzenie słynnych starć morskich i lądowych. Zarówno podczas walki na morzu, jak i na lądzie, największe znaczenie dla osiągnięcia zwycięstwa ma skuteczna współpraca z innymi graczami znajdującymi się w drużynie. Aby wykazać się przemyślanym działaniem zespołowym, pobierz grę Holdfast: Nations At War PC Download i spędź wiele fascynujących godzin w doborowym towarzystwie.

Starcia

Podczas każdej z potyczek gracz ma do dyspozycji unikalne klasy, które dysponują odrębnymi charakterystykami oraz spełniają odmienne role. W przypadku bitew morskich rozgrywających się na pokładach majestatycznych żaglowców, każdy z graczy musi wypełniać określone obowiązki. Natomiast przy okazji potyczek rozgrywanych na lądzie, gracze muszą sprostać wyzwaniom zarówno w oblężeniach, jak i na terenie otwartym. Już teraz zbierz przyjaciół, pobierz za darmo Holdfast: Nations At War Download i weźcie wspólny udział w zmaganiach na morzach oraz lądach. Podobną jak i popularną grą jest Assassin’s Creed IV: Black Flag pobierz za darmo.

System walki

Twórcy gry Holdfast: Nations At War zdecydowali się opracować system walki, w którym nacisk w bardzo dużym stopniu będzie położony na realizm rozgrywki. Dlatego tempo przeładowania broni jest stosunkowo wolne, a we wszystkie działania na polu walki trzeba włożyć więcej zaangażowania. Aby docenić niezwykle starannie przygotowaną inscenizację bitew, ściągnij Holdfast: Nations At War free Download i odkryj, jak wiele czynników odgrywa istotną rolę podczas bezpośrednich starć. Do dyspozycji graczy pozostawiono szermierkę,  stosunkowo prostą do opanowania, ale bardzo satysfakcjonującą oraz oferującą niezwykłą swobodę pod względem mechaniki. Jest ona również bardzo solidnym sprawdzianem umiejętności, refleksu oraz celności wszystkich graczy.

Tryby

W grze Holdfast: Nations At War znaleźć można wyłącznie zróżnicowane warianty rozrywki dla wielu graczy. Multiplayer jest jedynym dostępnym trybem, dlatego gra Holdfast nie jest przeznaczona dla pojedynczego gracza. Obecność licznych funkcji społecznościowych pozwala na znalezienie chętnych do wspólnej zabawy praktycznie w każdej chwili. Zabawa w trybie wieloosobowym może się odbywać zarówno z perspektywy pierwszej osoby, jak i z kamerą umieszczoną bezpośrednio za plecami bohatera gry.

Holdfast: Nations At War Pobierz codex

Holdfast: Nations At War download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core 2 Duo 2 GHz
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM
  • Karta grafiki: Intel HD lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 8 GB HDD
  • System: Windows 7/8/10 64-bit

  • CODEX Holdfast: Nations At War Free Download
  • Pebx Holdfast: Nations At War Pobierz za darmo PC
  • Steam Download Holdfast: Nations At War Crack Exsite
  • Reloaded Holdfast: Nations At War Torrent Chomikuj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *