Mount & Blade II Bannerlord Pobierz

Gra Mount & Blade II Bannerlord Download jest już drugą pełnoprawną odsłoną niezwykle popularnej serii, która łączy w sobie zarówno gry akcji, strategii, a także RPG. Sam tytuł został stworzony przez autorów pierwszej części i ich dodatków, pochodzące z Turcji studio TaleWorlds. Sama gra toczy się na dwieście lat przed wydarzeniami, które miały miejsce w Mount & Blade: Warband. Jeśli więc chcesz poczuć się niczym jeden z członków szlachty, bądź jako część chłopstwa, nie wahaj się o jeśli tylko Mount and Blade 2: Bannerlord Download będzie dostępna, pobierz ją na własny komputer, a następnie przenieś się do świata historii! Data premiery gry sandbox której twórcą jest Armagan Yavuz nie została jeszcze ogłoszona, ale będzie dostępna tylko na platformie Microsoft Windows PC.

Mount & Blade II Bannerlord Pobierz Pełna Wersja PC

Mount & Blade II Bannerlord download

Pobierz za Darmo!

Miejsce akcji to potężne mocarstwo znajdujące się w krainie Calradia. Kraj jest pogrążony w żałobie, bowiem właśnie zmarł władca, który nie pozostawił po sobie żadnego dziedzica. Z tego też powodu dochodzi w państwie do bezkrólewia. Dochodzi do coraz to większych napadów przez liczne grupy bandytów, szlaki handlowe są zagrożone, a kupcy obawiają się o własne życie w trakcie sprawowania własnych obowiązków. Kraj może w każdej chwili spotkać się z rychłym upadkiem, przed którym jednak stara się uratować państwo główny bohater gry cRPG, czyli gracz. Jego głównym celem jest zapanowanie nad sytuacją polityczną w kraju oraz przywrócenie ładu, porządku, a także zajęcie się dworami szlacheckimi, które coraz częściej chcą rządzić, spierając się o władzę. Bohater ma na celu przywrócić w państwie spokój, równocześnie przywracając mu jego świetność jako przywódca. Trailer pokazuje, że możemy się spodziewać dużo elementów strategicznych.

Gracz przemieszcza się po mapie wirtualnego państwa. Jego powierzchnia to nawet 230 kilometrów kwadratowych, na których można znaleźć między innymi karczmy, w których przesiadują awanturnicy, a także wsie, gdzie bohater dostaje jedzenie raz picie dla oddziału, którym kieruje. Urozmaiceniem gry są różnorodne bitwy, które toczy bohater wraz ze swoją grupą, stając do walki z przeciwnikami. W przeciwieństwie do poprzedniej części gry komputerowej, znacznej poprawie uległ między innymi kreator postaci, który umożliwia graczom modyfikację całej postaci, jaką kierujemy, niezależnie od części twarzy, bądź jej ogólnego wyglądu.

Bardzo rozbudowany został system walki, a także sposób zdobywania twierdz. Według indywidualnych preferencji, gracz może wydawać podległym żołnierzom bardziej precyzyjne rozkazy, a także korzystać z pomocy broni podczas niszczenie murów. Ponadto, żołnierze posiadają system sztucznej inteligencji, w związku z czym w pewnych sytuacjach sami podejmują decyzje, gdzie akurat mają się znajdować, aby walczyć z wrogami. Każda postać posiada inną historię oraz fach, które może okazać się niezwykle istotny w trakcie walk. Można śmiało rzec, iż fabularna gra akcji tętni życiem, a sami bohaterowie spotykani tam wykonują najróżniejsze zadania, od obowiązków codziennych, aż po aktywności wywodzące się ze swojej patriotycznej postawy oraz chęci zapanowania nad krajem, przywracając mu równocześnie dawną świetność.

Gra posiada dwa tryby gry – zarówno single-, jak również i multiplayer. Aby ściągnąć grę Mount & Blade II Bannerlord Download, niepotrzebny jest sprzęt najwyższej klasy, bowiem gra nie jest zbyt wymagająca. Nie wahaj się więc dłużej! Pomóż krainie wrócić do łask i stań na jej czele, walcząc i wojując z bandytami!

Mount & Blade II Bannerlord Download PC

Mount & Blade II Bannerlord pobierz

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-2400 3.1GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 2 GB NVIDIA® GeForce® GTX 750 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 15 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Mount & Blade II Bannerlord Crack Exsite
  • Pobierz Mount & Blade II Bannerlord Torrent Pebx
  • Chomikuj Mount & Blade II Bannerlord Free Download
  • CODEX Mount & Blade II Bannerlord Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.