Husk Download

Husk pełna wersja to tytuł wyprodukowany przez niewielkie, rodzime studio UndeadScout, które podczas tworzenia gry współpracowało z bardziej znaną już ekipą od IMGN.PRO, odpowiedzialną za hit Kholat. Gra została stworzona na platformę Microsoft Windows i zapowiada się naprawdę ciekawie. Jest to pierwszoosobowy survival horror, który wzorowany był na takich tytułach jak Silent Hill, Alone In The Dark czy Alan Wake. Jeśli uwielbiasz wszelkiego rodzaju horrory mrożące krew w żyłach, to gra zawładnie Tobą bez reszty. Koniecznie pobierz Husk Download i przekonaj się o mocy tego tytułu. Data premiery została zapowiedziana na dzień 3 lutego 2017.

Husk Download – Pełna Wersja PC

Husk Pobierz

Pobierz za Darmo!

Akcja gry toczy się w małym miasteczku Shivercliff w połowie lat dziewięćdziesiątych. Tytułowe miasteczko bardzo przypomina to, ze słynnego serialu Davida Lyncha “Miasteczko Twin Peaks“. Bohater ma za zadanie wcielić się w postać Matthew Palmera, który po katastrofie kolejowej poszukuje swojej rodziny. Niestety pech chciał, że pociąg, którym podróżował z całą swoją rodziną wykoleił się i jedyne co mu pozostaje, to wszczęcie poszukiwań na własną rękę. Ma nadzieję, że nic im się nie stało i są cali i zdrowi – trzeba jedynie ich odnaleźć. Może się to jednak okazać nieco trudniejsze w rzeczywistości, niż bohater to sobie wyobrażał, ponieważ miasteczko jest odcięte od świata, a za każdym rogiem czai się zło. Miastu niedaleko do osławionego Cichego Wzgórza z głośnej i słynnej już serii Silent Hill.

Husk zdjęcia


Rzeczywistość zaciera się na zmianę z koszmarem i nie wiadomo do końca, co jest jawą, a co jedynie snem. Dodatkowo bohater musi zmagać się ze swoimi demonami oraz mroczną przeszłością, której fragmenty w miarę postępu gry są ukazywane graczowi. Autorzy przełamali tutaj schemat typowego, głównego bohatera nadając mu dość oryginalne rysy. Przede wszystkim jest on dość wulgarny, nie przebiera w słowach, a to, co się naokoło dzieje zdaje się go zbytnio nie ruszać. Ponadto posiada on ciekawy, amerykański akcent i co jakiś czas wtrąca swoje powiedzonko: “Goddamn dolls!”. Jeśli uważasz, że nie ma nic lepszego niż dobry horror, to doskonale trafiłeś! Wciel się w postać Palmera, przemierzaj nieznane, ciche miasteczko i zmagaj się z kolejnymi kreaturami, które w żadnym stopniu nie przypominają ludzi. Pomóż bohaterowi odnaleźć swoją rodzinę w obliczu wszechobecnego strachu i czającego się zła. Pobierz Husk grę Download i zmierz się z własnymi demonami!

Husk trailer

Autorzy doskonale się spisali jeśli chodzi o zbudowanie całej otoczki grozy oraz szczególnego, przerażającego miejsca. Klimat jest niezwykły – począwszy od martwego jelenia, poprzez mignięcia dziwnym obrazem na zepsutym ekranie telewizora, a na trzaskach w telefonie i groteskowych lalkach skończywszy. Bohater cały czas czuje czyjąś obecność. Idąc długim korytarzem można niemalże usłyszeć głęboki oddech innej osoby. Cała rozgrywka koncentruje się na eksploracji strasznego otoczenia oraz rozwiązywaniu kolejnych zagadek. Nie brakuje również sposobności do walki – w większości za pomocą broni obuchowej, jednak od czasu do czasu pojawiają się również pistolety i rewolwery.

Dzięki użyciu bardzo zaawansowanej technologii silnika Unreal Engine 4 gra poszczycić się może naprawdę wspaniałą stroną graficzną co pokazują takie gry jak Call of Cthulhu. Miasteczko Shivercliff spowite mgłą, ponure i bardzo nieprzyjazne robi ogromne wrażenie. Całości grozy dopełnia także fantastyczna ścieżka dźwiękowa, stworzona przez Arkadiusza Reikowskiego. Jeśli uwielbiasz klimaty grozy, wszechobecnego zła, strachu i czających się za każdym rogiem potworów, to ta gra z pewnością Cię nie zawiedzenie. Koniecznie pobierz Husk Download i pomóż bohaterowi odnaleźć swoją rodzinę przy okazji zwalczając własne demony z przeszłości! Cena na steam: ‎‎19,99 USD.

Husk Pobierz Gre na PC (CODEX)

Husk Download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5 4690K.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1050 Ti.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 20 GB HDD.
  • System: Windows 7 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.
  • Free Download Husk Crack Pebx
  • Pobierz Husk Torrent Exsite PC
  • Chomikuj Husk Free Download
  • CODEX Husk Pobierz za darmo gre

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *