In The Valley of Gods Download

Jeśli interesują Cię klimaty starożytnego Egiptu i lubisz gry eksploracyjne, kliknij na steamie pobierz In The Valley of Gods wersję codex i ciesz się niesamowicie wciągającą rozgrywką, dzięki której w kilka sekund staniesz się odkrywcą starożytnych skarbów epoki faraonów. Cała gra jest utrzymana w stylistyce indie, co sprawia, że jest niezwykle klimatyczna i ciekawa.

In The Valley of Gods Download – do pobrania na PC

In The Valley of Gods crack

Pobierz za Darmo!

W tej grze wcielasz się w bohaterkę, która wraz z dawną znajomą postanawia odkryć tajemnice egipskich pustyń i zdobyć schowane tam skarby. To nie tylko wypełnianie z góry zaplanowanego jednego scenariusza, lecz także podejmowanie konkretnych decyzji, które mają wpływ na dalsze przygody i dalszą drogę naszej bohaterki. Scenariuszy więc może być kilka, a zależą one od jednostkowych wyborów na konkretnych etapach rozgrywki. To niezwykle wciągająca gra przygodowa, która jest dostępna na platformach PC. W rozgrywce nie jest ważna sama akcja, lecz również fabuła, która w znaczniej mierze opiera się na bardzo ciekawej narracji wprowadzającej gracza w tajemniczy świat ukryty wśród piasków pustyni.

Akcja tej niezwykłej gry toczy się w latach dwudziestych ubiegłego wieku na pustynnych terenach Egiptu. Gracz wciela się w Rashidę, bohaterkę, która jest podróżniczką, która nie tak dawno była rozpoznawalna na całym świecie, jednak zaprzepaściła swą popularność przez kilka błędów. Wyrusza w przygodę wśród piasków pustyni w jednym celu – chce na powrót zdobyć uznanie świata i dzięki nowym odkryciom naprawić dawne błędy. Marzy o tym, że to właśnie w Egipcie odkryje coś nowego i niezwykłego, a całą swą wyprawę uda jej się uwiecznić na filmie, który będzie dowodem jej sukcesu. Wraz z nią w podróż wyrusza Zora, dawna przyjaciółka Rashidy. Choć decyduje się na wspólną eksplorację, relacje między dwiema kobietami są niezwykle napięte, a ma to związek z dawnymi nieporozumieniami. Jeśli intryguje Cię ta historia, pobierz In The Valley of Gods download i wyrusz z Rashirą i Zorą po sławę i popularność. W piaskach Egiptu czeka na Ciebie wiele tajemnic do odkrycia.

Jeśli znasz grę Firewatch, ta produkcja powinna Cię również zainteresować, jest ona bowiem rozwinięciem pewnych pomysłów wspomnianego wydawnictwa. In The Valley of Gods to niezwykle ciekawa pierwszoosobowa przygodówka – całość akcji gracz obserwuje z perspektywy głównej bohaterki. Grając, odkrywa się kolejne części fabuły, a także poznaje teren, szukając zaginionych, starożytnych skarbów. W porównaniu z innymi pierwszoosobowymi przygodówkami, ta gra jest bardziej interaktywna. Wpływa na to możliwość podejmowania przez gracza decyzji, które z kolei wpływają na dalszą część fabuły. Gra jest dostępna jedynie w trybie single player, jednak scenariusze stworzone przez producentów gry są niezwykle ciekawe i wciągające. Jeśli chcesz wyruszyć w świat tajemnic i przemierzać Egipt, pobierz In The Valley of Gods download i rozpocznij niezwykłą, niezapomnianą przygodę. Gra jest arcyciekawa dzięki samej fabule, ukrytym skarbom, jak i świetnej trójwymiarowej grafice, dzięki której gra jest po prostu przyjemna.

In The Valley of Gods Pobierz reloaded

In The Valley of Gods crack

Pobierz za Darmo!

  • Steam In The Valley of Gods Torrent Pebx
  • Warez-bb Download In The Valley of Gods Crack Exsite
  • Chomikuj In The Valley of Gods Do pobrania Prophet
  • CODEX In The Valley of Gods Pobierz torrent

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *