In The Valley of Gods Download

Jeśli interesują Cię klimaty starożytnego Egiptu i lubisz gry eksploracyjne, pobierz In The Valley of Gods download i ciesz się niesamowicie wciągającą rozgrywką, dzięki której w kilka sekund staniesz się odkrywcą starożytnych skarbów epoki faraonów. Cała gra jest utrzymana w stylistyce indie, co sprawia, że jest niezwykle klimatyczna i ciekawa. Producentem i wydawcą gry jest Campo Santo. Platformy – Windows PC.

In The Valley of Gods do pobrania na PC

In The Valley of Gods pobierz grę

Pobierz za Darmo!

W tej grze PC wcielasz się w bohaterkę, która wraz z dawną znajomą postanawia odkryć tajemnice egipskich pustyń i zdobyć schowane tam skarby. To nie tylko wypełnianie z góry zaplanowanego jednego scenariusza, lecz także podejmowanie konkretnych decyzji, które mają wpływ na dalsze przygody i dalszą drogę naszej bohaterki. Scenariuszy więc może być kilka, a zależą one od jednostkowych wyborów na konkretnych etapach rozgrywki. To niezwykle wciągająca gra przygodowa, która jest dostępna na platformach PC. W rozgrywce nie jest ważna sama akcja, lecz również fabuła, która w znaczniej mierze opiera się na bardzo ciekawej narracji wprowadzającej gracza w tajemniczy świat ukryty wśród piasków pustyni.

Akcja tej niezwykłej gry toczy się w latach dwudziestych ubiegłego wieku na pustynnych terenach Egiptu. Gracz wciela się w Rashidę, bohaterkę, która jest podróżniczką, która nie tak dawno była rozpoznawalna na całym świecie, jednak zaprzepaściła swą popularność przez kilka błędów. Wyrusza w przygodę wśród piasków pustyni w jednym celu – chce na powrót zdobyć uznanie świata i dzięki nowym odkryciom naprawić dawne błędy. Marzy o tym, że to właśnie w Egipcie odkryje coś nowego i niezwykłego, a całą swą wyprawę uda jej się uwiecznić na filmie, który będzie dowodem jej sukcesu. Wraz z nią w podróż wyrusza Zora, dawna przyjaciółka Rashidy. Choć decyduje się na wspólną eksplorację, relacje między dwiema kobietami są niezwykle napięte, a ma to związek z dawnymi nieporozumieniami. Jeśli intryguje Cię ta historia, pobierz grę In The Valley of Gods free download i wyrusz z Rashirą i Zorą po sławę i popularność. W piaskach Egiptu czeka na Ciebie wiele tajemnic do odkrycia. Pobierz Assassin’s Creed: Origins gra w której akcja również toczy się w Egipcie.

Trailer gry

Jeśli znasz grę Firewatch, ta produkcja powinna Cię również zainteresować, jest ona bowiem rozwinięciem pewnych pomysłów wspomnianego wydawnictwa. In The Valley of Gods to niezwykle ciekawa pierwszoosobowa przygodówka – całość akcji gracz obserwuje z perspektywy głównej bohaterki. Grając, odkrywa się kolejne części fabuły, a także poznaje teren, szukając zaginionych, starożytnych skarbów. W porównaniu z innymi pierwszoosobowymi przygodówkami, ta gra jest bardziej interaktywna. Wpływa na to możliwość podejmowania przez gracza decyzji, które z kolei wpływają na dalszą część fabuły. Gra jest dostępna jedynie w trybie single player, jednak scenariusze stworzone przez producentów gry są niezwykle ciekawe i wciągające. Jeśli chcesz wyruszyć w świat tajemnic i przemierzać Egipt, ściągnij In The Valley of Gods PC download i rozpocznij niezwykłą, niezapomnianą przygodę. Gra jest arcyciekawa dzięki samej fabule, ukrytym skarbom, jak i świetnej trójwymiarowej grafice, dzięki której gra jest po prostu przyjemna.

In The Valley of Gods Pobierz reloaded

In The Valley of Gods download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Wkrótce

  • Steam In The Valley of Gods Torrent Pebx
  • Warez-bb Download In The Valley of Gods Crack Exsite
  • Chomikuj In The Valley of Gods Do pobrania Prophet
  • CODEX In The Valley of Gods Pobierz torrent

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.