Sea of Thieves Download

Sea of Thieves PC download jest grą, która rozgrywa się w otwartym świecie MMO o pirackim klimacie. Za tytułu odpowiada studio Rare, który jest rozpoznawany bo jest nim brytyjski deweloper, który rozpoczął swoje tworzenie od gry takie jak: Donkey Kong Country. Gdy studio zostało wykupione przez Microsoft jego kariera niestety  przygasła, lecz  ostatnie lata dały się we znaki, ponieważ dał się głównie poznać dzięki stworzeniu Redmond serii Kinect Sports. Sea of Thieves pobierz jest zapowiedziane na najlepszych targach E3 2015 i na rynku zaistniało dwa lata później, gdzie gracze mogą grać na konsolach Xbox One a także na komputerach PC mając tylko i wyłącznie systemem Windows 10. Data premiery gry sandbox której twórcą jest Gregg Mayles odbyła się dnia 20 marca 2018. Wydawca: Microsoft Studios.

Sea of Thieves Pobierz PC pełna wersja

crack Sea of Thieves pobierz

Pobierz za Darmo!

Jeżeli chodzi o fabułę przygodowej gry akcji to Sea of Thieves download gracze mogą wcielić się w role korsarzy oddając się pirackim aktywnościom, pływając a także zwiedzając morza i oceany, szukając skarbów. Gra jest urozmaicona w to, że można walczyć z potworami i innymi postaciami.  Nie jest produkcją ambitną i traktowaną na poważnie, a cała fabuła ma być spostrzegana przez przymrużenie oka.

Ta gra pozwala graczom na swobodne poruszanie  się w obojętny sposób czy to będzie na piechotę, statkami,a całe wydarzenia zostały fantastycznie ukazane z oczu gracza. Rozgrywka całej gry ma charakter sandboksowy i nie stawia przed graczami jakiegoś określonego celu. Podczas całej gry można koncentrować się na aktywnościach głównych i pobocznych. Podstawą część całej rozgrywki muszą stanowić jednak wspólne wyprawy bohaterów i kierowanie statkami, gdzie każdy z członków pewnej załogi odpowiedzialny jest za różne zadania między innymi kontrolowanie steru oraz rozwijanie i zwijanie żagli czy opuszczanie kotwicy i w odpowiednim momencie podnoszenia jej do góry. W trakcie grania często dochodzić może do bitew z konkurencyjnymi załogami, w których mamy do czynienia z podziałem na obowiązki. Jednak pojawiają się konieczności obsługi dział okrętowych i napraw związanych z niechcianymi uszkodzeniami statku, by nie nabrał  wody i nie zatonął. W czasie wolnym wszyscy piraci mogą  oddawać się różnym przyjemnościom na przykład grając na instrumentach różne pirackie piosenki.

Sea of Thieves zdjęcia


Pobierz grę MMO  Sea of Thieves, która przeznaczona jest tylko do gry w trybie wieloosobowym, w której możemy znaleźć różnych graczy, w której kładzie się ogromny nacisk na odstresowanie w trybie kooperacji, gdzie gracze mogą łączyć się w grupy współpracując ze sobą w różnych płaszczyznach kierując statkiem połączonym z poszukiwaniem skarbów oraz walką, bardzo mocno konkurując z innymi osobami, którzy są identyczni do naszej  grupy piratów! Sprawdź swoje umiejętności zagraj na konsoli XONE lub komputerze stacjonarnym PC.

Sea of Thieves trailer

Gra wydana jest na platformie PC Windows gra Sea of Thieves download wyróżnia się dopracowaną i trójwymiarową oprawą graficzną, która utrzymana jest w mocno kreskówkowym, stylu a także jest ubarwiona ogromną dawką „pirackiego” poczucia humoru, co nadaje ogromnego efektu, natomiast cała gra dostępna jest w ramach najlepszego programu Xbox Play Anywhere, dzięki któremu można kupić ją na dużą ilość platform otrzymując do tego bezpłatną wersję na inną platformę w której każde postępy i rozgrywki oraz cała zawartość dodatkowa jest synchronizowana za pośrednictwem programu Xbox live. Wszystkie zalety i wady tej technologii to zasługa silnika Unreal Engine 4. Więc pobierz Sea of Thieves oraz zainstaluj i sam się przekonaj jak fantastyczna jest ta gra, w której można spędzić czas ze znajomymi nie wychodząc z domu a także zwiedzić trochę zaczarowanego świata, w której można odnaleźć trochę swojego „ja”. Cena gry: 249,99 zł+.

Sea of Thieves Download na PC CODEX

Sea of Thieves download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ i5-4690 3.5GHz.
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
  • Karta grafiki: 4 GB NVIDIA® GeForce® GTX 1060.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 60 GB HDD.
  • System: Windows 10 (64-bit).
  • Direct X: DX 11.

Oficjalna strona: https://www.seaofthieves.com/.

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *