Lords of the Fallen Pobierz

Dzisiaj mamy dla Ciebie świetną wiadomość, udostępniamy wam pełną wersję fabularnej gry akcji do pobrania – Lords of the Fallen Download. Dojrzali gracze, którzy poszukują dynamicznej gry RPG mogą w końcu liczyć na tytuł, który ma szansę spełnić ich oczekiwania. Gra (TPP) daje nam możliwość walki, rozwijania naszej postaci, kompletowania charakterystycznego dla niej ekwipunku, a przede wszystkim – eksploracji otoczenia. Nie bez znaczenia wydaje się i to, że zarówno mechanika, jak i fabuła zostały dostosowane do indywidualnego stylu gry użytkownika. Data premiery: 28 października 2014. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Głównym producentem i wydawcą jest CI Games i Deck 13.

Lords of the Fallen Download PC – Pełna wersja gry

lords of the fallen download

Pobierz za Darmo!

Nie zwlekaj dłużej, wypróbuj najnowszą produkcję, Lords of the Fallen Pobierz i zainstaluj pełną wersję na swoim komputerze. Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, aby zainteresować się grą fantasy jest zaangażowanie w nią Tomasza Gopa, który dał się poznać między innymi jako współtwórca kultowego Wiedźmina. Tym razem Gop sprawdził się jako producent wykonawczy, jego zasługą są też szczegóły mechaniki gry i jej ogólna koncepcja. Mówiąc o podmiotach, bez których gra by nie powstała wypada wspomnieć również o niemieckim studiu Deck 13.

Gra na PS4, XONE, PC rozgrywa się w starożytnej krainie nietypowej już choćby lat temu, że tysiące lat wcześniej jej ludność postanowiła przeciwstawić się tyranii boga. Bunt okazał się skuteczny, a bóg został zabity. Jego ciało nie pozostało jednak bezwolne. Z czasem zaczęło się zmieniać w łańcuch górski oddzielający od siebie dwie cywilizacje – wojowników oraz magów-kapłanów. Gracz sam dokonuje wyboru, czy wcieli się w postać maga, wojownika, czy też skrytobójcy, ma też możliwość podążania nie tylko ścieżką magii, ale również treningu bojowego. Wybór gracza wpływa też na stosunek frakcji do jego osoby i siebie nawzajem, a przyjęta taktyka nie pozostaje bez wpływu na zróżnicowane przedmioty, jakie zdobywa w trakcie trwania rozgrywki. Jeśli wygrana zostaje odniesiona w sposób magiczny, istnieje duża szansa na to, że wróg upuści artefakt lub czar, zwycięstwo z użyciem broni konwencjonalnej daje zaś szansę na oręż lub zbroję.

Zainstaluj pełną wersję Lords of the Fallen do pobrania na PC !

download lords of the fallen obrazek

Pobierz za Darmo!

Lords of the Fallen Pobierz „Zobacz Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7-3770K 4-Core 3.5GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560 Ti.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Lords of the Fallen Download
 • Pobierz Lords of the Fallen
 • Lords of the Fallen chomikuj
 • torrent Lords of the Fallen pc
 • Lords of the Fallen pobierz pc

Oficjalna strona: http://lordsofthefallen.com/agegate.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.