Lords of the Fallen Pobierz

Dzisiaj mamy dla Ciebie świetną wiadomość, udostępniamy wam pełną wersję fabularnej gry akcji do pobrania – Lords of the Fallen Download. Dojrzali gracze, którzy poszukują dynamicznej gry RPG mogą w końcu liczyć na tytuł, który ma szansę spełnić ich oczekiwania. Gra (TPP) daje nam możliwość walki, rozwijania naszej postaci, kompletowania charakterystycznego dla niej ekwipunku, a przede wszystkim – eksploracji otoczenia. Nie bez znaczenia wydaje się i to, że zarówno mechanika, jak i fabuła zostały dostosowane do indywidualnego stylu gry użytkownika. Data premiery: 28 października 2014. Platformy: Microsoft Windows PC, PlayStation 4, Xbox One. Głównym producentem i wydawcą jest CI Games i Deck 13.

Lords of the Fallen Download PC – Pełna wersja gry

lords of the fallen download

Pobierz za Darmo!

Nie zwlekaj dłużej, wypróbuj najnowszą produkcję, Lords of the Fallen Pobierz i zainstaluj pełną wersję na swoim komputerze. Dodatkowym argumentem przemawiającym za tym, aby zainteresować się grą fantasy jest zaangażowanie w nią Tomasza Gopa, który dał się poznać między innymi jako współtwórca kultowego Wiedźmina. Tym razem Gop sprawdził się jako producent wykonawczy, jego zasługą są też szczegóły mechaniki gry i jej ogólna koncepcja. Mówiąc o podmiotach, bez których gra by nie powstała wypada wspomnieć również o niemieckim studiu Deck 13.

Gra na PS4, XONE, PC rozgrywa się w starożytnej krainie nietypowej już choćby lat temu, że tysiące lat wcześniej jej ludność postanowiła przeciwstawić się tyranii boga. Bunt okazał się skuteczny, a bóg został zabity. Jego ciało nie pozostało jednak bezwolne. Z czasem zaczęło się zmieniać w łańcuch górski oddzielający od siebie dwie cywilizacje – wojowników oraz magów-kapłanów. Gracz sam dokonuje wyboru, czy wcieli się w postać maga, wojownika, czy też skrytobójcy, ma też możliwość podążania nie tylko ścieżką magii, ale również treningu bojowego. Wybór gracza wpływa też na stosunek frakcji do jego osoby i siebie nawzajem, a przyjęta taktyka nie pozostaje bez wpływu na zróżnicowane przedmioty, jakie zdobywa w trakcie trwania rozgrywki. Jeśli wygrana zostaje odniesiona w sposób magiczny, istnieje duża szansa na to, że wróg upuści artefakt lub czar, zwycięstwo z użyciem broni konwencjonalnej daje zaś szansę na oręż lub zbroję.

Zainstaluj pełną wersję Lords of the Fallen do pobrania na PC !

download lords of the fallen obrazek

Pobierz za Darmo!

Lords of the Fallen Pobierz „Zobacz Trailer”

Wymagania Sprzętowe gry:

 • Procesor: Intel® Core™ i7-3770K 4-Core 3.5GHz.
 • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM.
 • Karta grafiki: 1 GB NVIDIA® GeForce® GTX 560 Ti.
 • Wolna przestrzeń na dysku: 25 GB HDD.
 • System: Windows 7/8 (64-bit).
 • Direct X: DX 11.
 • Lords of the Fallen Download
 • Pobierz Lords of the Fallen
 • Lords of the Fallen chomikuj
 • torrent Lords of the Fallen pc
 • Lords of the Fallen pobierz pc

Oficjalna strona: http://lordsofthefallen.com/agegate.

Podobne Darmowe Gry

The Bard's Tale IV pobierz

The Bard’s Tale IV Download

The Bard’s Tale IV to już czwarta odsłona legendarnej już serii cRPG, której początek datuje się nawet na lata osiemdziesiąte ubiegłego wieku. Sam tytuł gry stworzyli użytkownicy serwisu Kickstarter przy współpracy ze studiem inXile. Projekt został powierzony autorowi pierwowzoru, czyli […]

Ylands pobierz

Ylands Download

Pełna wersja premiery Ylands to gra sandboksowa, opracowana z myślą o komputerach osobistych z systemem Microsoft Windows PC. Produkcja jest dziełem zespołu Bohemia Incubator, czyli wewnętrznego oddziału studia Bohemia Interactive (producent i wydawca). Jego pracownicy testują innowacyjne koncepcje i tworzą […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.