Path of Exile Download

Przeznaczony na platformę PC, tytuł Path of Exile pełna wersja to doskonały przedstawiciel nowoczesnej, ale opartej na sprawdzonych i lubianych wzorcach gry RPG w klimacie fantasy. Autorstwem gry może pochwalić się pochodzące z Nowej Zelandii studio Grinding Gear Games. Path of Exile to fabularna gra akcji przeznaczona do trybu online, oferująca darmową rozgrywkę z opcją mikropłatności. Nie opierają się one jednak na wykupywaniu ułatwiających rozgrywkę funkcjonalności, a jedynie modyfikują wygląd gry. Jeżeli chcesz podziwiać piękną grafikę w rzucie izometrycznym, Pobierz Path of Exile Download i skorzystaj z możliwości uzyskania zupełnie nowych animacji postaci i alternatywnych efektów czarów. Data premiery gry twórcy Chrisa Wilsona odbyła się 23 października 2013 na platformy Microsoft Windows PC, Xbox One oraz PlayStation 4.

Path of Exile Download – Pełna Wersja

Path of Exile pobierz

Pobierz za Darmo!

Fabuła i rozgrywka w grze Path of Exile

Fabuła rozpoczyna się w momencie, gdy prowadzony przez gracza bohater okazuje się banitą, wygnanym ze swego ojczystego kraju na tereny nieprzyjaznego i zdewastowanego kontynentu o nazwie Wraeclast. Założenia gry dają ogromną swobodę w prowadzeniu rozgrywki, ponieważ to od gracza zależy, jak poprowadzi swojego bohatera. Możesz zdecydować się na poszukiwanie sprzymierzeńców w postaci pozostałych zesłańców, dlatego nie czekaj, Pobierz Path of Exile Download i spróbuj zebrać drużynę lub przeżyć samodzielnie w groźnym, post-apokaliptycznym, fantastycznym świecie. Zagraj na najnowszych konsolach PS4, XONE lub komputerze PC.

Automatyczne generowanie krain sprawia, że po opuszczeniu społecznościowego huba w postaci opuszczonego miasta gracze mają okazję stanąć przed niepowtarzalnym i zaskakującym światem gry. Optymalna liczba bohaterów w grupie to 4-8 postaci, z czego każda wyróżniać powinna się innymi umiejętnościami. Patenty w grze Path of Exile przypominają te zastosowane w pierwszej części serii Guild Wars. Kooperacja nie jest jedynym trybem pozwalającym na doskonałą rozrywkę. Gracze mają również możliwość wzięcia udziału w walkach lub pojedynkach PVP przeciwko sobie.

Klasy i rozwój postaci w grze Path of Exile PC

Klasy obecne w grze pozwalają na wybór siedmiu różnych postaci: wiedźmy, templariusza, łowcy, cienia, marudera oraz mistrza fechtunku, a po ukończeniu gry na dowolnym poziomie trudności, także potomkini rodu szlacheckiego. Klasy te równią się trzema głównymi cechami, do których należy siła, inteligencja oraz zręczność. Zamiast punktów wolnych, w grze hack and slash Path of Exile zastosowano tryb rozwoju opierający się na odblokowywaniu konkretnych pozycji po otworzeniu drzewka rozwoju.

Jest ono wspólną dla wszystkich postaci mapą umiejętności, pozwalającą na modyfikację ponad tysiąca indywidualnych wpisów. Ten system ulepszania jest całkowicie nieliniowy, a jedyne różnice między postaciami to miejsca, od których rozpoczynają swój rozwój. Pojedyncze punkty rozwoju przydzielane są bohaterowi po przekroczeniu kolejnych poziomów doświadczenia oraz w formie nagrody za wykonanie zadania. Jeżeli jesteś zainteresowany stworzeniem idealnej postaci, pobierz Path of Exile Download i rozwijaj ją w wymarzonym kierunku.

Poszczególne umiejętności aktywowane są po umieszczeniu w slocie przedmiotów w formie specjalnych kamieni. Ich rozwój polega na otrzymywaniu punktów doświadczenia i pokonywaniu kolejnych poziomów. Umiejętności prezentowane są w trzech odmianach kolorystycznych, a przedmioty dzielą się ze względu na rzadkość występowania. Te najrzadsze pozwalają na największy wybór zdolności.

Rozbudowany system ekonomiczny w Path of Exile opiera się na działaniu sfer dysponujących odmiennymi mocami, a nie twardej walucie. Sfery otrzymuje się poprzez wymianę przedmiotów lub pokonanie wrogów. W grze występuje 20 sfer o różnej wartości.

Path of Exile Pobierz na PC Steam

Path of Exile download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel® Core™ 2 Duo E6600 2.4GHz.
  • Pamięć operacyjna: 4 GB RAM.
  • Karta grafiki: 512 MB NVIDIA® GeForce® GT 240.
  • Wolna przestrzeń na dysku: 5 GB HDD.
  • System: Windows XP (32-bit).
  • Direct X: DX 9.

Oficjalna strona: https://www.pathofexile.com/game.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *