Lost Region Download

Zawalcz o przetrwanie, Lost Region to gra z gatunku survival, uzupełniona rozbudowanymi elementami MMO. Tytuł opracowany został przez niezależne studio Farom. Aby nauczyć się przetrwania w wyjątkowo trudnych warunkach, zainstaluj Lost Region na PC i podejmij się wymagających wyzwań stawianych przez grę. Platformy: Microsoft Windows, Playstation 4, Xbox One. Data premiery: 2020.

Lost Region Pobierz gre Codex

Lost Region pobierz

Pobierz za Darmo!

Rozgrywka w grze

Akcja gry Bad Day: Rebellion osadzona jest w wyludnionym, fikcyjnym świecie. W przeszłości nastąpił na jego obszarze kryzys cywilizacyjny, w wyniku którego kontrolę nad ucywilizowanym terenem ponownie przejmować zaczęła natura. Gracz trafia do rozległego, otwartego terytorium przypominającym rejony górskie w Ameryce Północnej. Powierzchnia mapy obejmuje ponad 64 kilometry kwadratowe. Teren jest zróżnicowany i pozwala na swobodne poruszanie się po malowniczych dolinach rzek oraz gęsto zarośniętych równin. Na początkowym etapie rozgrywki gracz musi wybrać profesję reprezentowaną przez swojego bohatera, dzięki czemu zyska odpowiednie umiejętności. Spełnij konkretną funkcję w zniszczonym świecie i pobierz za darmo Lost Region Download, dzięki czemu zostaniesz chemikiem lub architektem. Filarem rozgrywki jest eksploracja oraz pozyskiwanie surowców niezbędnych do przetrwania. Gracz wykonuje również proceduralnie generowane zadania i podejmuje się walki z różnymi przeciwnikami.

Mechanika gry

Preferowany styl rozgrywki ma duży wpływ na przebieg walki. Gracz może zarówno z wrogami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję, jak i innymi prawdziwymi graczami. Mechanika gry pozwala na dołączenie do jednej z istniejących frakcji, a także stworzenie własnej. Pozwala to na pozyskanie większej ilości surowców i konstruowania specjalnych baz wypadowych, które można również przejmować od wrogów. Jeżeli chcesz opanować własne miejscówki w niezwykłym świecie, pobierz grę Lost Region free Download i dołącz do wybranej frakcji. Gra pozwala również na niezależne budynki, w których można odpocząć i uzupełnić zapasy. Ich mieszkańcy mogą mieć bardzo odmienny stosunek do postaci wykreowanej przez gracza, o czym w dużym stopniu decydują wszystkie poczynania przeprowadzane w świecie gry. Podobną grą survival jest SCUM.

Crafting i rozwój postaci

Podczas zabawy w Lost Region dużą rolę odgrywa crafting. Pozwala ona nie tylko na wytwarzanie elementów ekwipunku czy broni, ale również stawianie nowych obiektów. Gra zawiera również rozbudowany sposób pozwalający na rozwijanie postaci. Korzystanie z określonych umiejętności zwiększa specjalizację w tej dziedzinie, w związku z czym zadaniem gracza jest również poszukiwanie okazji do częstego wykazywania się konkretnymi zdolnościami. Duże znaczenie ma również system walki, w której najważniejsze jest umiejętne działanie w grupie. Aby przetrwać w nieprzyjaznym świecie gry, ściągnij Bad Day: Rebellion Download i wykaż się zdolnością do pracy zespołowej. Samotnicy natomiast muszą posiąść umiejętność atakowania wrogów z zaskoczenia. Cena gry na steam: 19,99 USD.

Lost Region Download reloaded

Lost Region download

Pobierz za Darmo!

Wymagania Sprzętowe gry:

  • Procesor: Intel Core i5-2500 3.3 GHz / AMD FX-8150 3.6 GHz
  • Pamięć operacyjna: 8 GB RAM
  • Karta grafiki: 3 GB GeForce GTX 780 / 4 GB Radeon R9 290 lub lepsza
  • Wolna przestrzeń na dysku: 13 GB HDD
  • System: Windows 7 64-bit

  • Pobierz Lost Region Torrent Pebx
  • Free Download Lost Region Crack Exsite
  • Chomikuj Bad Day: Rebellion Free download
  • CODEX Lost Region Pobierz za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.