Marsupilami: Hoobadventure Pobierz

Marsupilami: Hoobadventure to wesoła gra platformowa, w której wcielasz się w rolę sympatycznego zwierzaka z dżungli. Przeżyj niesamowite przygody, pokonując przeszkody i wrogów. Pobierz grę i dołącz do zabawy!

Marsupilami: Hoobadventure jest to tytuł, należący do gatunku gier platformowych, a opracowany przez zespół Ocellus Studio oraz wydany przez firmę Microids/Anuman Interactive. Gra oparta jest na licencji komiksowej serii Andre’a Franquina. Gra, która doczeka swojej premiery w listopadzie 2021 roku, będzie dostępna na PC z oprogramowaniem Microsoft Windows i Mac OS oraz konsole: PS4, Xbox One, Nintendo Switch.

Producent: Ocellus Studio
Wydawca: Microids/Anuman Interactive
Data premiery: 16 listopada 2021
Tryb gry: single player
Język: Polski (spolszczenie), Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Japoński, Koreański, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 9622

Marsupilami: Hoobadventure Download – Pełna Wersja PC

Marsupilami: Hoobadventure pobierz

Microids/Anuman Interactive oferuje dwie wersje gry, które pojawią się na rynku w 2021: Edycję Tropikalną oraz Edycję Kolekcjonerską. Obydwie wersje gry będą zawierały rozgrywkę fabularną razem z dwoma arkuszami naklejek oraz znakiem na drzwi. Natomiast Edycja Kolekcjonerska dodatkowo będzie zawierała figurkę jednego z bohaterów.

Fabuła gry

Tytuł wciąga nas w rozgrywkę, w ramach której trafiamy do fantastycznej krainy Polombia, w której żyją tytułowe Marsupilami – stanowią one swoiste połączenie lampartów z psami. Punch, Twister i Hope, trzy Marsupilami, prowadzą spokojne życie w swoim magicznym świecie do czasu, gdy ich życia przybierają drastyczny obrót.

Trójka protagonistów podczas zabawy gruzem na plaży, przypadkowo odpieczętowuje stary sarkofag, który jak się okazuje stanowił więzienie ducha. Ducha, który teraz wychodzi na wolność i przeklina wszystkie zwierzęta, poza trójką naszych głównych bohaterów. Okazuje się bowiem, że Marsupilami są odporni na klątwę rzuconą przez tajemniczego ducha. Punch, Twist oraz Hope muszą uporać się z zamętem, który sami przypadkowo zasiali.

Mechanika gry

Marsupilami: Hoobadventure jest tytułem, w którym zdecydowanie przyda nam się odrobina zręczności. Rozgrywkę w tym tytule obserwujemy z boku, przemykając w prawą stronę i mierząc się z kolejnymi przeszkodami. Sprawdź też świetne gry zręcznościowe do pobrania Crash Bandicoot N. Sane Trilogy.

Jak po grze platformowej można się spodziewać do naszej dyspozycji pozostaje skakanie po platformach, omijanie zmyślnie zastawionych na bohaterów pułapek i przeszkód. Nie zabraknie także potyczek z przeciwnikami, którzy będą starali się nam utrudnić wykonanie podjętej się misji uratowania wszystkich zwierząt. Dodatkowo każdy protagonista gry posiada indywidualne zdolności, z których uczymy się robić użytek podczas rozgrywki.

Ocellus Studio daje nam do dyspozycji trzy światy – rozległą dżunglę, barwne miasteczko na wybrzeżu oraz starożytną świątynię, gdzie na każdy z nich składa się mniej więcej 20 poziomów. Kolejne etapy naszej barwnej podróży będą prowadzić nas przez coraz bardziej wrogie i nieco mroczniejsze środowisko.

Co więcej i Marsupilami: Hoobadventure nie obejdzie się bez znajdziek – tym razem naszym zadaniem jest zlokalizowanie jak największej ilości tajemnych pomieszczeń i ukrytych piór. Stąd odnalezienie ich wszystkich odblokuje dostęp do galerii sztuki.

Tryb gry

Marsupilami: Hoobadventure jest przeznaczone tylko do prowadzenia pojedynczej rozgrywki. Jeśli jednak ktoś lubi wyzwania, na taką osobę czeka tryb Time Attack. Podejmiesz się wyzwania pokonywania poszczególnych poziomów na czas i pobijania własnych rekordów?

Marsupilami: Hoobadventure Pobierz za darmo

Marsupilami: Hoobadventure download pc

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz
  • Pamięć: 4 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD 4400
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

marsupilami hoobadventure free download the marsupilamis are immune ward off the spell mysterious ghost that puts fortunately for them zip file and click they inadvertently release playing with debris peaceful life in palombia three companions break records install it hoobadventure free download marsupilami

discover and collect bonuses unlock secret levels all animals. adjustable difficulty run as administrator chrono mode terrible curse macos big sur processor. run the game start marsupilami system requirements fortunately for them all animals. marsupilami hoobadventure free download

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *