Smerfy: Misja Złoliść Pobierz za darmo

Smerfy: Misja Złoliść to gra przygodowa, w której musisz pomóc Smerfom pokonać złego czarnoksiężnika Gargamela. Graj za darmo i odkrywaj kolorowy świat Smerfów. Zbieraj przedmioty, rozwiązuj zagadki i walcz z przeciwnikami. Czy uda ci się uratować Smerfy przed złym planem Gargamela?

Smerfy: Misja Złoliść jest to gra trójwymiarowa wyprodukowana przez OSome Studio orz wydana przez Microids. Wyżej wymieniony tytuł dostępny będzie na PC oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch. Wersje na nowsze platformy PS5 czy też Xbox Series X/S dostępna będzie w roku 2022. Ukaże się w trzech wersjach: podstawowej, smerfastycznej i kolekcjonerskiej. Ważną informacją jest również potwierdzenie pełnego polskiego dubbingu, który ułatwi obsługę gry wielu osobom. Otrzyma również angelski dubbing, do którego w łatwy sposób dodać będzie można polskie napisy.

Producent: OSome Studio
Wydawca: Microids/Anuman Interactive
Data premiery: 26 października 2021
Tryb gry: single player
Język: Polski, Angielski, Francuski, Włoski, Niemiecki, Hiszpański, Holenderski, Japoński, Koreański, Portugalski brazylijski, Rosyjski, Chiński uproszczony, Chiński tradycyjny, Turecki, Duński, Fiński, Norweski, Rumuński, Szwedzki, Czeski
Ocena użytkowników: 7/10
Ilość pobrań: 15477

Smerfy: Misja Złoliść / The Smurfs: Mission Vileaf Download PC

Smerfy: Misja Złoliść Pobierz

Smerfy: Misja Złoliść są bez wątpliwości jedną z najbardziej lubianych i niezapomnianych bajek dzieciństwa wielu pokoleń. Ci niebiescy bohaterowie są niezwykle popularni w różnych zakątkach świata. Ta rozpoznawalność i uwielbienie trwa niezmiennie przez około 60 lat. Z radością, więc mogę oznajmić, że już niedługo będziemy mogli zagrać w produkcję, która umieściła fabułę i przygody tych małych stworków. Jeżeli macie jeszcze jakieś wątpliwości o czym będzie dana gra poniżej zamieszczę zwięzłe wyjaśnienie i potrzebne informacje, aby wyruszyć w świat i dołączyć do niebieskich bohaterów.

O czym jest gra Smerfy: Misja Złoliść?

Kolejny już raz smerfy będą musiały zmierzyć się ze swoim największym wrogiem, który postanowi uprzykrzyć im życie i złapać je wszystkie. Jest nim oczywiście Gargamel. Zły czarnoksiężnik podczas swoich pomysłów i badań w starej księdze odkrywa formułę, która pomoże mu stworzyć niesamowicie złą roślinę, która nazywać będzie się Złoliść. Potrafi on produkować nasiona, które magicznym sposobem będą przywoływać smerfy i łapać je w roślinne zasadzki. Będzie ona zagrożeniem ne tylko dla niebieskich postaci, ale i dla całego lasu, ponieważ jest bardzo toksyczna w szczególności dla pól sarsaparilli… Takie gry Ci odpowiadają? Zatem sprawdź Sonic Colours Ultimate do pobrania.

Jak grać w The Smurfs: Mission Vileaf?

W tej misji będziecie mogli wcielić się w całą drużynę naszych niebieskich przyjaciół. W której skład wchodzą: Łasuch, Ważniak, Osiłek i Smerfetka, których Papa Smerf poprosił o pomoc. Smerfy będą mieli pomocnika, którym będzie gadżet Smerfizer wymyślony przez Pracusia. Pomagał będzie pozbyć się wrogów oraz pułapek zasadzonych przez złą roślinę, ale także wysoko skakać, latać i nurkować. Jednym słowem ułatwi postęp wielu funkcjom znajdującym się grze. Można w niej zbadać wiele zakątków pięciu światów i przechodzić na kolejne poziomy, aby zebrać wszystkie składniki, których potrzebować będą do utworzenia antidotum. Po drodze znajduje się wiele przydatnych przedmiotów. Dzięki którym nie tylko uda się uratować wioskę i cały las, ale i ulepszać Smerfizer. Brzmi smerfastycznie! Pobierz Smerfy: Misja Złoliść.

Dla kogo The Smurfs?

Taki rodzaj gry powinien spodobać się nie tylko fanom historii Smerfów, ale też miłośnikom gier platformowych 3D. Jest idealna dla osób, które lubią i potrafią wykazać się sprytem i dobrym wyczuciem czasu podczas pokonywania przeszkód i swoich przeciwników. Odnajdą się w niej zarówno młodsze jak i starsze pokolenia, które dzięki niej będą mogły wrócić w świat bajek i ciekawych przygód. Podsumowując jest to gra, która zapewni nam wiele godzin smerfnej zabawy!

Smerfy: Misja Złoliść Pobierz Pełna Wersja za darmo

The Smurfs: Mission Vileaf download

Wymagania Sprzętowe gry:

Minimalne:

  • Procesor: Intel Core i5 2.5 GHz
  • Pamięć: 8 GB RAM
  • Karta graficzna: Intel HD 4400
  • Miejsce na dysku: 2 GB HDD
  • System operacyjny: Windows 10 64-bit

możemy leczyć uszkodzone rośliny zaatakowane czworga najbardziej znanych smerfów misja złoliść smerfy misja złoliść drodze przydatne przedmioty stworzyć nikczemną roślinę przywróceniem wioski smerfów życia wioskę smerfów potrafią zwabić smerfy do roślinnych pułapkach wyborową drużyną smerfów platformowa przygodówka myśl kreskówkę przeniesioną przygotowania antidotum zakątek pięciu światów fanom uroczych postaci wszechstronny smerfizer perspektywy trzeciej osoby

leczyć rośliny zaatakowane charakterem rozgrywki świata gry. smerfizer pozwala smerfom pozbyć kolczaste rośliny zupełnie nową podróż ulepszyć smerfizer. formułę pozwalającą smerfni przyjaciele muszą znaleźć napotkanych wrogów komputery pc. rewolucyjnym wynalazku pracusia mrocznym laboratorium dynamikę świata rozpoczęciem każdego poziomu wybieramy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *